امروز : شنبه ۱۷ خرداد ۱۳۹۹ ساعت : ۶:۰۰ AM
آرشیو آخرین اخبار سایت
نوبخت + عبارت
۱۳۹۹/۳/۱۳ - ۱۲:۵۹
نوبخت: ۵۴۲ هزار شاغل جدید در سال ۹۸ / اصلاح ساختار بودجه برمبنای حذف نفت از اقتصاد کشور/ کاهش نرخ تورم به ۲۱ درصد
رییس سازمان برنامه و بودجه گفت: در سال ۹۷، ۲۳ میلیون و ۷۳۱ هزار شاغل داشتیم که این میزان در سال ۹۸ به ۲۴ میلیون و ۳۷۳ هزار نفر رسید که به معنای افزایش ۵۴۲ هزار نفری
همتی+عبارت
۱۳۹۹/۳/۱۳ - ۱۲:۵۱
گزارش رئیس کل بانک مرکزی از وضعیت ذخایر ارزی کشور / تدابیری به کار گرفتیم که نرخ ارز را کنترل کنیم / شبه پول موجب رشد تورم و نقدینگی می‌شود
رییس بانک مرکزی با بیان اینکه تدابیری را به کار گرفتیم که نرخ ارز را کنترل کنیم، گفت: مشکل ارزی نداریم و ذخایر ارزی بانک مرکزی در حد کفایت و بسیار خوب است.
تاجگردون+عبارت
۱۳۹۹/۳/۱۳ - ۱۲:۴۶
ماجرای دنباله دار اعتراضات به اعتبارنامه تاجگردون /هیات رئیسه مجوز بررسی بیشتر درباره پرونده نماینده اصلاح طلب را صادر کرد
رئیس شعبه ۱۲ بررسی کننده اعتبارنامه منتخبان مجلس از درخواست مهلت پنج روزه از هیئت‌رئیسه برای بررسی اعتبارنامه غلامرضا تاجگردون و موافقت هیات رئیسه با این درخواست خبر داد.
اسحاق جهانگیری + عبارت
۱۳۹۹/۳/۱۳ - ۱۲:۳۰
روایت جهانگیری از بزرگترین مفاسد اقتصادی و زمین خواری
معاون اول رییس جمهوری با تاکید بر این که دولت از هیچ اقدامی در جهت صیانت از اراضی و منابع ملی و حقوق مردم دریغ نخواهد کرد، گفت: پیشگیری از ساخت و سازهای غیرقانونی دستور کار نخست استاندار تهران باید باشد.
سهام عدالت+عبارت
۱۳۹۹/۳/۱۳ - ۱۱:۴۹
کد بورسی برای همه مشمولان سهام عدالت صادر شد
سخنگوی ستاد راهبردی آزاد سازی سهام عدالت از صدور کد بورسی برای همه مشمولان سهام عدالت در کشور خبر داد و گفت: افرادی که روش غیر مستقیم را انتخاب کرده اند و فعلا قصد خرید و فروش سهام را ندارند نیازی به فعال کردن کد بورسی شان نیست.
سایپا+عبارت
۱۳۹۹/۳/۱۳ - ۱۱:۴۶
زمان قرعه‌کشی فروش فوق‌العاده سایپا مشخص شد
مدیرعامل گروه سایپا از اجرای فرآیند قرعه‌کشی طرح فروش فوق‌العاده محصولات گروه خودروسازی سایپا در روز یکشنبه ۱۸ خردادماه خبر داد.
وزیر ارشاد+عبارت
۱۳۹۹/۳/۱۳ - ۱۱:۳۶
نامه وزیر ارشاد به وزرای بهداشت و کشور درباره بازگشایی مراکز هنری
رئیس مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت ارشاد از ارسال نامه سیدعباس صالحی خطاب به وزرای بهداشت و کشور در خصوص لزوم تسریع در بازگشایی مراکز فرهنگی و هنری خبر داد.
سهام عدالت+عبارت
۱۳۹۹/۳/۱۳ - ۱۱:۳۳
اطلاعیه شماره ۴ سهام عدالت/وراث منتظر باشند
شرکت سپرده گذاری مرکزی اوراق بهادار و تسویه وجوه (سمات) اعلام کرد : ۲ میلیون و ۵۰۰ هزار نفر از وراث متوفیان سهام عدالت باید منتظر اطلاعیه های این شرکت در خصوص انتقال سهام عدالت اموات باشند.
غرق شدن+عبارت
۱۳۹۹/۳/۱۳ - ۱۱:۳۰
مدیرکل پزشکی قانونی مازندران اعلام کرد؛
غرق شدن ۱۰۹ نفر در آب های مازندران طی سال گذشته
مدير كل پزشكي قانوني استان با بيان این مطلب افزود : در سال گذشته (۹۸) ۱۰۹ نفر (۹۵مرد و ما بقی زن ) از هموطنان در دریا ، رودخانه ، استخر و کانال غرق شدند .