امروز : یکشنبه ۲۷ آیان ۱۳۹۷ ساعت : ۵:۴۱ AM
آرشیو
مراسم وداع با پیکر نوربخش رییس تامین اجتماعی+عبارت
۱۳۹۷/۸/۲۶ - ۲۰:۲۶
فتوتیتر عبارت/۴
از اشک های بی توقف «ربیعی» بر جنازه «نوربخش» تا جمع آوری دام های هوایی در فریدونکنار
عبارت ـ گروه چندرسانه ای: «فتوتیترعبارت»بخش تازه سایت خبری عبارت است که برای شما تهیه شده و تمرکزش بر تصاویر جذاب روز و توصیف کوتاهی از آنهاست. این قسمت چهارم«فتوتیتر» است که از نظر می گذرانید. سعی ما بر این است که اکثر تصاویر مربوط به استان مازندران باشد، اما هرزگاهی به اتفاقات مهم ملی و حتی بین المللی نیز اشاره خواهیم کرد. شما می توانید تصاویر جذاب خود را از وقایع یا مکان های مورد نظرتان از طریق راه های ارتباطی با عبارت برایمان ارسال کنید.
حسین زادگان و رازجویان+عبارت
۱۳۹۷/۸/۲۶ - ۱۳:۵۹
با حکم مجید حسین زادگان؛
رازجویان سرپرست معاونت عمرانی استانداری مازندران شد
در جلسه شورای راهبردی استان مازندران، مهدی رازجویان توسط حسین زادگان سرپرست استانداری مازندران به عنوان سرپرست معاونت عمرانی استانداری مازندران منصوب شد.
نشست خبری ولیپور مدیرکل کتابخانه های مازندران+عبارت
۱۳۹۷/۸/۲۶ - ۱۱:۴۱
گزارش تصویری عبارت؛
نشست خبری آرزو ولیپور؛ مدیرکل کتابخانه های مازندران
نشست خبری ولیپور مدیرکل کتابخانه های مازندران به بهانه هفته کتاب با حضور اهالی رسانه در ساختمان مرکزی این نهاد در ساری برگزار شد.
تغییرات در وزارت صنعت، معدن و تجارت
۱۳۹۷/۸/۲۶ - ۱۰:۱۰
تغییرات در وزارت صنعت، معدن و تجارت کلید خورد؛
آیا مدیران زیرمجموعه وزارت صمت در مازندران عوض می شوند؟/ چراغ لابی ها روشن می شود!
هم اکنون بیش از ۵ سال است که مدیران ارشد این وزارتخانه در بخش های مختلف تغییر نکرده و ثابت مانده اند و حالا شنیده ها حاکی از َآن است که وزیر جدید اقدام به بررسی عملکرد استان های مختلف کرده و دست به پایش عملکردها زده است.
مسکن در مازندران+عبارت
۱۳۹۷/۸/۲۶ - ۰۹:۲۲
گذاری بر بازار مسکن در مازندران؛
نه مسکن مهر، نه مسکن اجتماعی/ خانه؛ زمستان ارزان می شود، اگر...
در ۸ ماه اخیر با توجه به افزایش نرخ ارز، آغاز تحریم های جدید ایالات متحده، خروج سرمایه گذاران از ایران و ادامه حرکت دلالان بدون نظارت مسئولان شاهد افزایش ناگهانی و شتابان قیمت مسکن بودیم. به طوریکه متوسط خرید خانه برای یک خانواده ۴ نفری در یک واحد مثلا ۸۰ متری در شهرهای بزرگ مازندران از ۱۵۰ میلیون به حدود ۲۰۰ میلیون تومان افزایش یافت.
تصادف شدید وزیر کار در گرگان +عبارت
۱۳۹۷/۸/۲۴ - ۱۸:۳۱
تکمیلی از حادثه خونین گرگان؛
رییس سازمان تامین اجتماعی و معاونش بر اثر تصادف جان باختند‌+تصاویر
با وجود ‌تلاش پزشکان، متاسفانه سیدتقی نوربخش‌ رئیس سازمان تأمین اجتماعی و عبدالرحمن تاج‌الدین مدیرکل حقوقی و پارلمانی سازمان تأمین اجتماعی بر اثر شدت جراحات دارفانی جان باختند.‌
قانون اساسی
۱۳۹۷/۸/۲۴ - ۱۴:۴۵
سی و نه سال از تصویب قانون اساسی در خبرگان گذشت؛
متن کامل قانون اساسی و کسانی که آن را تصویب کردند
امروز ۲۴ آبانماه ۱۳۹۷ برابر است با سی و نهمین سال تصویب قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران توسط مجلس خبرگان رهبری. این قانون که ۱۷۷ اصل داشت همان سال به همه‌پرسی عمومی گذاشته شد و رأی مثبت گرفت . در سال ۱۳۶۸ پس از حکم امام به آیت‌الله خامنه‌ای؛ رئیس‌جمهور وقت، اصلاحاتی در این قانون صورت پذیرفت و سمت نخست‌وزیری در سمت ریاست جمهور ادغام شد و پست جدیدی به اسم ریاست جمهور ایجاد شد.این اصلاحات سه ماه پس از درگذشت آیت‌الله خمینی در همه‌پرسی‌ عمومی به تصویب رسید.
جلسه هیئت دولت+عبارت
۱۳۹۷/۸/۲۳ - ۱۳:۳۶
گزارش عبارت از جلسه امروز(۲۳آبان) هیئت دولت+تصاویر
انتصاب ۴ استاندار جدید با چاشنی باران و سلفی/ چرا استاندار مازندران معرفی نشد؟
اختلاف در مجمع نمایندگان مازندران، شرط غیربومی بودن استانداران و رقابت نفسگیر لابی های قدرت پشت در اتاق واعظی، جهانگیری و رحمانی فضلی باعث شده که هنوز هم هیچکسی نداند در نهایت چه کسی به ساختمان سفید میدان امام حسین(ع)ساری خواهد آمد.
دیابت در مازندران+عبارت
۱۳۹۷/۸/۲۳ - ۱۳:۰۹
به بهانه روزجهانی دیابت؛
افزایش شیوع دیابت در بین زنان و روستاییان مازندران/ وضعیت قرمزاستان در بیماری های غیرواگیر
آمار و ارقام موجودبر اساس یکی از معتبرترین گزارش ها در سال ۹۶ حاکی از شیوع بالای این بیماری در سطح جمعیت روستایی استان می باشد بطوریکه میزان شیوع بیماری در جمعیت غربالگری شده بالای ۳۰ سال روستایی ۷/۶% (۳۱۲۱۸ نفر) می باشد که میزان شیوع در زنان ۹% بوده است ( تقریباً ۲.۵ برابر مردان )
زیر گذر علمدار+عبارت
۱۳۹۷/۸/۲۳ - ۱۱:۵۰
گزارش جلسه علنی شورای شهر ساری؛
زبان سرخ عشوری آتش به جان شورای شهر ساری انداخت/ ماجرای پروژه زیرگذر علمدار و تخلف ۵ میلیاردی شورا
پس از انتقاد شدید اسنفدیار عشوری عضو شورای شهر ساری نسبت به تخلف در تصویب بودجه ۵ میلیارد تومان زیرگذر شرقی در مرکز استان اعضای شورا اقرار کرده که نسبت به تخلف اطلاع داشته اما برای تسریع در احداث زیرگذر این تخلف انجام شده است.
تلگرام سایت عبارت
ساری شناسی
کارگاه اتفاق