امروز : جمعه ۲۸ دی ۱۳۹۷ ساعت : ۷:۴۹ PM
آخرین اخبار:
از اعتراض به دستگیری خبرنگار پرس تی وی در آمریکا تا ورود امام جمعه بابل به منطقه پروپاگاندای نماینده آمل مجید جلالی سرمربی نساجی مازندران شد/ مجیدکامپیوتر جای نکو را گرفت نمونه آشکار یک مدیر اشتباهی/ ضرورت واکنش استانداری و وزارتخانه/پایان این فیلم خوش نیست کنفرانس مطبوعاتی مهندس سید حسین مرعشی سخنگوی حزب کارگزاران سازندگی ایران همایش نیم قرن مجاهدت بمناسبت دومین سالگرد ارتحال آیت الله هاشمی رفسنجانی در ساری هاشمی اگر پزشک قلب هم می‌شد، بهترین بود/در خیابان های تهران زشت ترین فحش ها را به ناموس هاشمی دادند اما خم به ابرو نیاورد/ هاشمی با گریه جلوی نامه شش فروردين امام علیه آیت‌الله منتظری را گرفت اصلا همه رای آقای روحانی مال آقای واعظی/ افکار عمومی درباره فوت آیت‌الله هاشمی اقناع نشده / این خوب نیست که در این ۴۰ سال فقط دو رئیس جمهور رستگار شده‌اند /برخی ایستاده‌اند برای شکست اصلاح طلبان مملکت را زمین بزنند چهارمین جلسه پرسش و پاسخ با موضوع «شهروندمداری» یک روز خاص با دادستان مرکز استان مازندران بانک هویت ژنتیک ایران به چه درد می‌خورد؟
آرشیو
تریبون جمعه عبارت+عبارت
۱۳۹۷/۱۰/۲۸ - ۱۸:۵۱
تریبون جمعه عبارت/۵
از اعتراض به دستگیری خبرنگار پرس تی وی در آمریکا تا ورود امام جمعه بابل به منطقه پروپاگاندای نماینده آمل
«تریبون جمعه عبارت» عنوان گزارشی هفتگی است که جمعه ها برای شما مخاطبان عزیز عبارت تهیه می شود. این بخش به گزیده ای از خطبه های امامان جمعه در سراسر استان مازندران اختصاص دارد که رویکرد کلی شورای ائمه جمعه مازندران را نسبت به مسائل مهم استان و کشور نشان می دهد. در نمازجمعه این هفته (۲۸ دیماه۱۳۹۷) انتقاد از از اعتراض به دستگیری خبرنگار پرس تی وی در آمریکا تا انتقاد از بی حاصل بودن برجام و بی اعتمادی آمریکا سرفصل خطبه های امامان جمعه استان بود.
مجید جلالی+عبارت
۱۳۹۷/۱۰/۲۸ - ۱۸:۰۲
پایان گمانه زنی در شهر خسته؛
مجید جلالی سرمربی نساجی مازندران شد/ مجیدکامپیوتر جای نکو را گرفت
. پیش از این شایعاتی در خصوص آمدن فیروز کریمی و یا حتی بازگشت نکونام به جمع سرخپوشان وجود داشت که این اتفاق رخ نداد و سرمربی سابق پیکان بار سفر به مازندران را بست.
محمود شالویی+عبارت
۱۳۹۷/۱۰/۲۸ - ۱۷:۴۳
بحران در ارشاد مازندران و غیبت ۱۵ روزه مدیرکل؛
نمونه آشکار یک مدیر اشتباهی/ ضرورت واکنش استانداری و وزارتخانه/پایان این فیلم خوش نیست
نکته جالب درباره تغییر در اداره کل ارشاد استان این است که جاودانی مایل به حضور در انتخابات مجلس است و از آن طرف شالویی نیز قصد همین کار را در خوزستان دارد.
مرعشی+عبارت
۱۳۹۷/۱۰/۲۷ - ۲۲:۴۱
گزارش تصویری
کنفرانس مطبوعاتی مهندس سید حسین مرعشی سخنگوی حزب کارگزاران سازندگی ایران
کنفرانس مطبوعاتی مهندس سید حسین مرعشی سخنگوی حزب کارگزاران سازندگی ایران با حضور جمعی از اصحاب رسانه و اعضای حزب کارگزاران مازندران در ساری برگزار شد
ارتحال هاشمی رفسنجانی+عبارت
۱۳۹۷/۱۰/۲۷ - ۲۲:۲۴
گزارش تصویری
همایش نیم قرن مجاهدت بمناسبت دومین سالگرد ارتحال آیت الله هاشمی رفسنجانی در ساری
مراسم دومین سالگرد ارتحال آیت الله هاشمی رفسنجانی در ساری با حضور مهندس سید حسین مرعشی سخنگوی حزب کارگزاران سازندگی ایران و مدیران و مسئولین در ساری برگزار شد
نشست خبری مرعشی
۱۳۹۷/۱۰/۲۷ - ۱۶:۱۹
گزارش عبارت از نشست خبری مرعشی سخنگوی حزب کارگزارانِ سازندگی ایران در ساری :
اصلا همه رای آقای روحانی مال آقای واعظی/ افکار عمومی درباره فوت آیت‌الله هاشمی اقناع نشده / این خوب نیست که در این ۴۰ سال فقط دو رئیس جمهور رستگار شده‌اند /برخی ایستاده‌اند برای شکست اصلاح طلبان مملکت را زمین بزنند
امروز اگرچه سرمایه بزرگی مثل مرحوم هاشمی را از دست دادیم اما آقای خاتمی را داریم و باید از همه ظرفیت ها برای وحدت استفاده کنیم زیرا بارها تجربه کردیم هرگاه دور هم جمع شدیم قدرتمند و پیروز شدیم و هرگاه افتراق داشتیم عقب ماندیم.
حسینی عالمی+عبارت
۱۳۹۷/۱۰/۲۷ - ۱۳:۱۲
گزارش تصویری
یک روز خاص با دادستان مرکز استان مازندران
دادستان مرکز استان مازندران در پی بررسی از وضعیت معادن شن و ماسه در منطقه خطیرکوه سوادکوه بصورت سرزده و ازقبل تعیین نشده به همراه محمدمحمدپورعمران رییس سازمان صنعت,معدن وتجارت مازندران و مقامات قضایی محلی سوادکوه و دیگر مدیران شهرستانی از۲۱معدن تولید شن و ماسه بازدید کردند. سپس همزمان با اعتراض مالباختگان صندوق قرض‌الحسنه ثامن‌الائمه روستای امره ساری، حسینی‌عالمی دادستان مرکز مازندران در قامت مدعی‌العموم در جمع اهالی روستای امره قرار گرفت و پیگیر مشکلات آنها شد.و در انتها با خانواده شهید مدافع حرم جواد اسدی در منزل وی دیدار کردند
روحانی
۱۳۹۷/۱۰/۲۷ - ۰۰:۰۰
وزرا و استانداران برای عبور از تحریمها و ارتباط با کشورهای همجوار فعالتر شوند/ انتظارم از استان‌های مرزی بیشتر است
رئیس‌ جمهور با بیان اینکه مردم ما بسیار هوشیارتر از تصورات دشمنان هستند، وزرا و استانداران را به تلاش بیشتر برای رفع مشکلات و عبور از تحریمهای ضد ایرانی آمریکا فرا خواند و تاکید کرد که آمریکایی های نگران از توانمندی ملت ایران، به دنبال اعمال فشارحداکثری هستند اما این فشارها بی نتیجه خواهد بود.
عشوری
۱۳۹۷/۱۰/۲۴ - ۱۱:۰۴
عشوری ؛ عضو شورای مرکزی حزب کارگزاران سازندگی ایران در گفتگو با عبارت:
همه دوستداران آیت‌الله هاشمی به دومین سالگرد ایشان در ساری دعوتند / برخی از اعضای خانواده مرحوم هاشمی مهمان مراسم هستند
عبارت - گروه سیاسی: اسفندیار عشوری؛ عضو شورای مرکزی حزب کارگزارانِ سازندگی ایران با دعوت از دوستداران آیت الله هاشمی رفسنجانی برای حضور در دومین سالگرد آن انقلابی نام آشنا، نبود هاشمی را خلائی بزرگ در ۴۰ سالگی انقلاب دانست و گفت : هرچند مکتب، راه و نگرش هاشمی زنده است اما دل بسیاری از علاقمندان آیت‌الله هاشمی برای ایشان تنگ شده است.
ساری شناسی
کارگاه اتفاق
گروه تولید محتوای ریرا