امروز : دوشنبه ۱۱ فروردین ۱۳۹۹ ساعت : ۱۱:۴۹ AM
آخرین اخبار:
خرید تضمینی روزانه ۱۸۵ تن مرغ برای جلوگیری از ورشکستگی مرغداران/ رکورد صادرات مازندران در سال گذشته شکسته شد/ تعطیل کردن بخش کشاورزی غیرممکن است/صادرات ۱۴۰ هزار تنی مرکبات در سال ۹۸ خط مقدم کرونا، جبهه آب و فاضلاب / مردم کمک کنند مشکلی برای تامین آب نخواهد بود کرونا و باوری که ترک خورد! هیجان در سکوت قرنطینه / ارسال ۲۰۰ ویدئو به دبیرخانه «پویش هر خانه یک کتابخانه» انفجار وحشتناک خودرو با دوکشته و زخمی در بهشهر / دستگیری محتکر خبیث اقلام بهداشتی در ساری / در گلوگاه مرغ زنده هم قاچاق می شود! / دستگیری شکارچیان کل وحشی در سوادکوه روش‌های شگفت انگیز برای تقویت حافظه / سم شیرینی که سلامتی بدن را نابود می کند / فواید شگفت انگیز شیره انگور / بهترین زمان ورزش برای کاهش وزن چه موقع است؟ بازدید استاندار مازندران از ورودی شرقی ساری و تأکید بر کنترل سختگیرانه خودروهای ورودی و خروجی احتمال بالای تعطیلی بازار تا ۲۲ فروردین/ تورم مازندران در اسفند منفی بود/ تابحال ۱۱۰۰ واحد صنفی پلمپ شدند/اصناف و گردشگری قربانیان اصلی کرونا/بازرسی‌های روزانه در دو شیفت، تا ۱۱ شب ادامه دارد دهم فروردین/ از به توپ بستن حرم رضوی تا روز گرفتاری آریامهر از لذت همذات پنداری تا نیاز به سرگرمی
آرشیو
شهیدی فر + عبارت
۱۳۹۹/۱/۱۱ - ۱۱:۳۴
گفتگوی تفضیلی شهیدی فر؛ رییس سازمان جهاد کشاورزی مازندران با عبارت:
خرید تضمینی روزانه ۱۸۵ تن مرغ برای جلوگیری از ورشکستگی مرغداران/ رکورد صادرات مازندران در سال گذشته شکسته شد/ تعطیل کردن بخش کشاورزی غیرممکن است/صادرات ۱۴۰ هزار تنی مرکبات در سال ۹۸
رییس سازمان جهاد کشاورزی استان تصریح کرد: با توجه نزدیکی به زمان آغاز سال زراعی در مازندران، تمامی مراکز سازمان جهاد کشاورزی از دهستان ها تا شهرهای بزرگ استان حتی در روزهای تعطیل نیز فعال است و سعی می کند بهترین خدمات را به کشاورزان عزیز ارائه دهد.
مهندس مجید عبدالهی +عبارت
۱۳۹۹/۱/۱۱ - ۱۱:۲۸
گفتگوی عبارت با مجید عبدالهی مدیرعامل آب وفاضلاب استان مازندران؛
خط مقدم کرونا، جبهه آب و فاضلاب / مردم کمک کنند مشکلی برای تامین آب نخواهد بود
مدیرعامل آبفا مازندران همچنین با اشاره به تاثیر در خانه ماندن مردم بر روند کاهشی ابتلا به بیماری و شکست زنجیره ی ابتلا گفت: از مشترکین عزیر انتظار می رود برای قطع زنجیره ابتلا به «ویروس کرونا» در خانه های خود بمانند و از مراجعه حضوری به امورات و ستاد خودداری نمایند.
کرونا+عبارت
۱۳۹۹/۱/۱۱ - ۱۱:۲۲
کرونا و باوری که ترک خورد!
باورها و غرورها ترک خورده‌اند؛ انسان‌ها و دولت‌ها و علم با همه‌ی تلاش‌ها و برنامه‌ریزی و کوشش شبانه‌روزی‌اشان در برابر ویروسی متحیر و مستاصل‌اند.
آرزو ولی پور + عبارت
۱۳۹۹/۱/۱۱ - ۱۱:۱۸
مدیرکل کتابخانه های عمومی مازندران در گفتگو با عبارت از برنامه های این سازمان در روزهای کرونایی گفت؛
هیجان در سکوت قرنطینه / ارسال ۲۰۰ ویدئو به دبیرخانه «پویش هر خانه یک کتابخانه»
مدیرکل کتابخانه های عمومی مازندران، دیگر پویش های اجرا شده را پویش «ما کرونا را شکست می دهیم» در قالب نقاشی ویژه کودکان و پویش «هر کتابدار یک کتابخوان» ویژه کتابداران عنوان کرد که تعامل مجازی خوبی را با خانواده های مازندرانی رقم زد.
شوک+عبارت
۱۳۹۹/۱/۱۱ - ۰۹:۴۲
بسته خبری ویژه حوادث؛
انفجار وحشتناک خودرو با دوکشته و زخمی در بهشهر / دستگیری محتکر خبیث اقلام بهداشتی در ساری / در گلوگاه مرغ زنده هم قاچاق می شود! / دستگیری شکارچیان کل وحشی در سوادکوه
شوک نام بسته خبری ویژه حوادث در عبارت است که به صورت روزانه در اختیار شما مخاطبان گرامی قرار می گیرد. شما نیز می توانید با ارسال تصاویر و اخبار خود سهمی در تولید محتوای این بسته خبری داشته باشید.
شفاخانه عبارت + عبارت
۱۳۹۹/۱/۱۱ - ۰۸:۴۰
بسته ویژه دانستنی های روز سلامت در عبارت؛
روش‌های شگفت انگیز برای تقویت حافظه / سم شیرینی که سلامتی بدن را نابود می کند / فواید شگفت انگیز شیره انگور / بهترین زمان ورزش برای کاهش وزن چه موقع است؟
«شفاخانه عبارت» بسته ویژه خبری حوزه ی سلامت است که به صورت روزانه توسط تحریریه عبارت تهیه و منتشر می شود. با خواندن این ستون شما از به روزترین مطالب مرتبط با سلامت مطلع خواهید شد.
حسین زادگان+عبارت
۱۳۹۹/۱/۱۰ - ۲۰:۲۱
بازدید استاندار مازندران از ورودی شرقی ساری و تأکید بر کنترل سختگیرانه خودروهای ورودی و خروجی
احمد حسین‌زادگان استاندار مازندران بر اجرای درست و قاطعانه طرح فاصله‌گذاری اجتماعی تاکید کرد و گفت: کنترل سخت‌گیرانه بر مبادی ورودی و خروجی در کنترل بیماری کرونا موثر است و هرچه ترددها کمتر شود، ورودی بیمارستان‌ها کمتر خواهد شد.
قوانلو+عبارت
۱۳۹۹/۱/۱۰ - ۱۱:۰۴
گفتگوی اختصاصی عبارت با مدیرکل صمت مازندران:
احتمال بالای تعطیلی بازار تا ۲۲ فروردین/ تورم مازندران در اسفند منفی بود/ تابحال ۱۱۰۰ واحد صنفی پلمپ شدند/اصناف و گردشگری قربانیان اصلی کرونا/بازرسی‌های روزانه در دو شیفت، تا ۱۱ شب ادامه دارد
قوانلو با ابراز رضایت از شرایط فعلی افزود: اگر در شهر ساری و یا شهرهای دیگر استان گشتی بزنید، در می یابید که تقریبا ۹۸ درصد بازاریان همراه این طرح شده اند و کار و کاسبی شان را تعطیل کرده‌اند اما از آنجایی که ما باید برای اجرای «فاصله‌گذاری اجتماعی» محکم برخورد کنیم، تمام بازرسین به صورت ۲ شیفت و تا ساعت۱۱ شب مشغول به فعالیت هستند و با متخلفان برخورد می کنند.
پایتخت+عبارت
۱۳۹۹/۱/۱۰ - ۱۰:۳۹
مروری بر نظرات طرفداران و موافقان سریال پایتخت؛
از لذت همذات پنداری تا نیاز به سرگرمی
تجربه سریال های چند فصلی نشان داده که وقتی مخاطبان اثری را دوست داشته اند و فصل های بعدی آن در تلویزیون و یا حتی شبکه نمایش خانگی ساخته شده به میزان فصل اول موفق نبوده است اما پایتخت در این سال ها مسیر متفاوتی را طی نمود و در هر سری با استقبال مخاطبین روبرو شد.