امروز : پنج شنبه ۳۰ آیان ۱۳۹۸ ساعت : ۸:۱۰ PM
آرشیو
نمایشگاه کتاب و مطبوعات+عبارت
۱۳۹۸/۸/۳۰ - ۱۰:۲۸
گزارش تصویری از مهمانان غرفه عبارت در نمایشگاه کتاب و مطبوعات - قسمت اول
چهاردهمین نمایشگاه نمایشگاه کتاب در استان مازندران برای نخستین بار در کنار نمایشگاه مطبوعات برگزار شد که با استقبال مخاطبین و علاقه مندان حوزه فرهنگ و هنر قرار گرفت. این نمایشگاه تا جمعه، اول آذر در محل نمایشگاه های بین المللی ساری در حال برگزاری است. ساعت فعالیت نمایشگاه نیز ۱۴ الی ۲۰ می باشد.
دکتر رضوانی+عبارت
۱۳۹۸/۸/۳۰ - ۰۹:۵۱
مدیرکل دامپزشکی استان مازندران در گفتگو با عبارت:
واکسیناسیون تا حد زیادی جلوی بیماری ها را گرفت/ قبل از اینکه بار کشتی در بندر تخلیه شود آزمایشات را انجام می دهیم/ دامدار دامت را بیمه کن
دکتر حسین رضوانی: این را به صراحت می گویم هر کشتی که در بندر پهلو می گیرد قبل از اینکه بارش تخلیه شود ما از آن نمونه برداری می کنیم و بعد به آزمایشگاه می دهیم و اگر مشکل نداشت اجازه ی پخش در سراسر کشور را می دهیم.
اطلاعیه + عبارت
۱۳۹۸/۸/۲۹ - ۱۴:۴۲
اطلاعیه ستاد شناسایی مشمولین طرح حمایت معیشتی:
پرداخت کمک حمایت معیشتی دولت به مشمولین تا پایان روز شنبه ۲ آذر ۱۳۹۸
​کمک حمایت معیشتی دولت پس از بررسی‌های انجام شده به حدود ۶۰ میلیون نفر پرداخت می‌شود. پرداخت به این تعداد که بالغ بر ۷۰ درصد جمعیت کشور را در بر می گیرد تا پایان روز شنبه ۲ آذر ۱۳۹۸ به مشمولین ادامه خواهد داشت.
محمد نظری + عبارت
۱۳۹۸/۸/۲۹ - ۱۱:۴۵
مدیرکل راه و شهرسازی مازندران:
آغاز ثبت نام طرح مسکن ملی در مازندران از هفته آینده / تحویل ۶۸۰۰ واحد تا پایان دولت
متقاضیان مسکن در مازندران از هفته نخست آذر می‌توانند در طرح اقدام ملی مسکن ثبت نام کنند.
قوانلو+عبارت
۱۳۹۸/۸/۲۹ - ۱۱:۳۱
گزارش عبارت از نشست خبری رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت مازندران در حاشیه نمایشگاه کتاب و مطبوعات؛
نگران تورم نیستیم، انبارها پر از کالا است / دولت می توانست پول چاپ کند اما این کار را نکرد / درآمد دولت تنها از صادرات مازاد بنزین کشور / عدالت با این طرح رعایت می شود
حسینقلی قوانلو رئیس سازمان صنعت معدن و تجارت مازندران در نشست خبری در حاشیه نمایشگاه کتاب و مطبوعات مازندران در ساری با اشاره به تمهیدات در نظر گرفته شده برای کنترل تورم انتظاری ناشی از افزایش قیمت بنزین گفت: در بودجه ی امسال ۱۴۷ هزار میلیارد تومان درامد از صادرات نفت در نظر گرفته شده بود که با تحریم های بوجود آمده این مسئله تحقق پیدا نکرد و تقریبا زیر ۵۰ هزار میلیارد تومان از این طریق به کشور وارد شد. اما دلیل این تصمیم نبود منابع نبود زیرا امکان تامین منابع از طرق دیگر برای دولت امکان پذیربود.
برداشت پول + عبارت
۱۳۹۸/۸/۲۹ - ۰۹:۴۱
مرحله دوم یارانه ۵۵ هزار تومانی امشب واریز می شود / ۲۰ میلیون نفر دیگر حمایت معیشتی دریافت می کنند
دولت در قالب طرح حمایت معیشتی خانوار، امشب (۲۹ آبان) طی دومین مرحله برای تعدادی دیگر از سرپرستان خانوار که ۲۰ میلیون نفر را شامل می‌شوند، کمک نقدی واریز خواهد کرد.
علی ربیعی + عبارت
۱۳۹۸/۸/۲۸ - ۱۲:۳۴
زمان وصل اینترنت استان‌ها از زبان ربیعی
سخنگوی دولت با بیان اینکه نگرانی مردم از قطعی اینترنت را درک می‌کنیم، گفت: چنانچه اطمینان حاصل شود که آرامش در استان‌ها برقرار است، اینترنت وصل می‌شود.
پول +عبارت
۱۳۹۸/۸/۲۸ - ۱۱:۵۸
با پیامک به این شماره از وضعیت خود در طرح یارانه حمایتی باخبر شوید
طبق اعلام معاون رفاه وزارت کار کد دستوری ۶۳۶۹ از چند روز دیگر آماده ارائه خدمات است و مردم با پیامک شماره ملی سرپرست خانوار به این شماره می‌توانند از وضعیت خود در طرح یارانه حمایتی باخبر شوند.
منطقه آزاد + عبارت
۱۳۹۸/۸/۲۸ - ۱۰:۵۹
طرح ایجاد منطقه آزاد مازندران در مجلس اعلام وصول شد؛
لقمه ی آماده دولت برای نمایندگان / حالا همه ی نگاه ها به راهرو های بهارستان است /مازندرانی ها چشم انتظار شکستن طلسم منطقه آزاد
شاید برای بعضی ها هنوز سوال باشد که منطقه آزاد چیست. منطقه آزاد به ناحیه ویژه ای در خارج از مرز گمرکی گفته می شود که تولیداتش جهت گیری صادراتی دارند. هدف اصلی ایجاد این مناطق، توسعه و رشد اقتصادی از طریق سرمایه گذاری خارجی در حوزه تولید و صادرات تبیین شد
استاندار+ عبارت
۱۳۹۸/۸/۲۸ - ۰۸:۲۹
با دستور استاندار مازندران؛
قرارگاه ویژه نظارت و تنظیم بازار مازندران آغاز به کار کرد
قرارگاه ویژه نظارت و تنظیم بازار در استان مازندران تشکیل و از امروز دوشنبه برای مدیریت بر بازار استان و جلوگیری از هرگونه تخلف صنفی آغاز به کار کرد.