امروز : پنج شنبه ۳ بهمن ۱۳۹۸ ساعت : ۹:۱۸ PM
آرشیو
سی ان جی+عبارت
۱۳۹۸/۱۱/۳ - ۱۱:۳۶
استقبال مردم از سی ان جی در مازندران ۵۰ درصد افزایش یافت؛
اندر احوالات سوخت پاک، ارزان و شلوغ ! / برای صف های طولانی سی ان جی چه تدبیری اندیشیده اید؟
در وهله اول این که در این گرانی هنوز عده ای می توانند به کمک این سوخت با دغدغه ی کمتری به زندگی بپردازند نکته ی بسیار خوبی است و بهتر هم این که آلایندگی سی ان جی به گفته کارشناسان کمتر از بنزین است و این کار به پاکیزگی هوا نیز کمک می کند.
فیلترشکن+عبارت
۱۳۹۸/۱۱/۳ - ۱۱:۰۱
بیست و پنجمین بسته ویژه خبری عبارت؛
توصیه رسانه ای مدیرکل ارشاد به مدیران مازندران / نیروگاه برق نکا باید پلمپ باشد! / وقتی نماینده سابق نور و محمودآباد از رانت های استان می گوید / فرماندار نوشهر:حتی برای تامین نان مسافران هم مشکل داریم!
فیلترشکن عبارت بسته ویژه خبرهای مهم کمترشنیده شده و جذاب مازندران است که به صورت روزانه توسط تحریریه عبارت تهیه شده و منتشر می‌شود. این ستون قرار است به ما بگوید پشت اخبار رسمی و روزمره چه اتفاقاتی در حال رخ دادن است.
دایرکت + عبارت
۱۳۹۸/۱۱/۳ - ۱۰:۴۳
کنش های فضای مجازی چهره ها و مدیران مازندران؛
درخت کاری فرماندار در شهر جنگل ها / تکاپوی نمایندگان ساری برای تیم شهروند / لژیونر مازندرانی مدل معرفی لباس تیمش شد / شهاب حسینی عصبانی تر از همیشه از آشغال های دوست داشتنی گفت!
دایرکت عنوان ستون ثابت روزانه در عبارت است که از این پس میتوانید با دنبال کردن آن از آخرین کنش های شخصیت های مشهور سیاسی، اجتماعی، فرهنگی و ورزشی مازندران مطلع شوید. این ستون به شما نشان می‌دهد که برخی از این چهره ها حرفهای خاص خود را از همین تریبون مجازی می‌زنند و گاهی کار به دعوا و مجادله هم می‌رسد. سیزدهمین شماره دایرکت را از نظر می گذرانید.
شهروند ساری+عبارت
۱۳۹۸/۱۱/۳ - ۰۹:۴۱
شهروند ساری و ستارگان ورامین بی خیال نمی شوند؛
جنجال، حواشی، چیه این قهرمانی / فینال جام جهانی یا پلی آف لیگ فوتسال؟
طبق قوانین بعد از این که هرکدام از طرفین یک برد را کسب کردند بازی سوم برگزار می شود تا برنده ی اصلی این دیدار پلی آف مشخص شود. بازی سوم هم در ساری بود. این بار اما بدون حضور تماشاگران و در سال خالی. همه فکر کردند دیگر حساب بی حساب شده و حالا که تماشاگران هم حضور ندارند بازی برگزار می شود و این قائله ختم می شود.
شوک+عبارت
۱۳۹۸/۱۱/۳ - ۰۹:۲۵
بسته خبری ویژه حوادث؛
کشف موتور سیکلت قاچاق میلیاردی در نکا / آتش به جان خانه ها در ساری / شک ماموران درست بود؛ چهار متجاوز به عرصه های تاریخی و فرهنگی به دام افتادند / ماجرای باند حرفه ای سرقت در رامسر به کجا رسید؟
شوک نام بسته خبری ویژه حوادث در عبارت است که به صورت روزانه در اختیار شما مخاطبان گرامی قرار می گیرد. شما نیز می توانید با ارسال تصاویر و اخبار خود سهمی در تولید محتوای این بسته خبری داشته باشید.
شفاخانه عبارت + عبارت
۱۳۹۸/۱۱/۳ - ۰۸:۳۶
بسته ویژه دانستنی های روز سلامت در عبارت؛
خرما بخورید و لاغر شوید / داروی پنهان سرماخوردگی / ارتباط خرابی دندان با بیماری های معده / در خوردن این میوه‌ ها احتیاط کنید / ۱۰غذا برای تقویت هوش
«شفاخانه عبارت» بسته ویژه خبری حوزه ی سلامت است که به صورت روزانه توسط تحریریه عبارت تهیه و منتشر می شود. با خواندن این ستون شما از به روزترین مطالب مرتبط با سلامت مطلع خواهید شد.
پاسپورت+عبارت
۱۳۹۸/۱۱/۲ - ۱۳:۳۷
رو که نیست، سنگ پای قزوینه / مالیات بر تنفس افزوده هم در راه است
دو سال پیش "گرانی عوارض خروج از کشور" مشکل به حساب می‌آمد، آنهم درحالیکه کمتر از ۳ درصد جمعیت کشور مسافران فعال خارجی بودند. اما حالا مشکلات آنقدر بزرگ و متعدد شده که خبر عوارضی دو سال پیش در برابرش خبر خوش به حساب می‌آید.
فیلترشکن+عبارت
۱۳۹۸/۱۱/۲ - ۱۱:۲۶
بیست و چهارمین بسته ویژه خبری عبارت؛
انتقاد تند یک نماینده سابق از نمایندگان فعلی مازندران! / حمله سرپرست تیم فوتسال ستارگان ورامین به فرماندار و شهردار ساری / انتقاد شدید یک رسانه از نماینده قائمشهر: از مردم عذر خواهی کنید! / گلایه های شهردار آمل: شهرهای مازندران را دسته بندی نکنید
فیلترشکن عبارت بسته ویژه خبرهای مهم کمترشنیده شده و جذاب مازندران است که به صورت روزانه توسط تحریریه عبارت تهیه شده و منتشر می‌شود. این ستون قرار است به ما بگوید پشت اخبار رسمی و روزمره چه اتفاقاتی در حال رخ دادن است.
دایرکت + عبارت
۱۳۹۸/۱۱/۲ - ۱۰:۰۶
کنش های فضای مجازی چهره ها و مدیران مازندران؛
پرده برداری از سریال جدید خانم بازیگر پرطرفدار / درگذشت مادر عضو مازندرانی هیئت مدیره استقلال / عقاب شجاع در یک قاب! / دغدغه های محیط زیستی خانم بازیگر پای ثابت دایرکت!
دایرکت عنوان ستون ثابت روزانه در عبارت است که از این پس میتوانید با دنبال کردن آن از آخرین کنش های شخصیت های مشهور سیاسی، اجتماعی، فرهنگی و ورزشی مازندران مطلع شوید. این ستون به شما نشان می‌دهد که برخی از این چهره ها حرفهای خاص خود را از همین تریبون مجازی می‌زنند و گاهی کار به دعوا و مجادله هم می‌رسد. دوازدهمین شماره دایرکت را از نظر می گذرانید.
نساجی+عبارت
۱۳۹۸/۱۱/۲ - ۰۹:۳۲
نگاهی به ماجراهای اول فصل و صدور کارت بازی ۶ بازیکن جدید نساجی در نیم فصل دوم؛
یادمان رفته بود که خصوصی هستیم ! / ماجراهای عجیب این فصل از ۴ تایی کردن پیکان تا بازی شنبه
نمونه اش بازی رفت برابر همین تیم پیکان که با نتیجه ی پرگل ۴ بر ۳ به سود تیم نساجی پایان یافت و دقیقا در هفته ی بعد نساجی شکست با همین نتیجه را برابر سایپا تجربه کرد. اما هرچه بود روند امتیاز گیری شاگردان مهاجری در چهار هفته اول بسیار امیدوار کننده بود و کسب ۷ امتیاز از ۴ مسابقه نوید از یک فصل خوب برای ببرهای مازندران می داد.