امروز : یکشنبه ۲۵ مهر ۱۴۰۰ ساعت : ۴:۱۰ AM
آرشیو
آب های آلوده+عبارت
۱۴۰۰/۶/۶ - ۱۲:۰۰
تکرار مرگ دسته جمعی ماهی ها در سوادکوه؛
خطری بیخ گوش تمام موجودات زنده در مازندران / اینجا جایی برای زندگی نیست
به عقیده رئیس اداره حفاظت محیط زیست سوادکوه به نظر می‌رسد این اتفاق عمدی بوده و او احتمال نقص در سیستم تصفیه فاضلاب و ورود غیرعمد این پساب به رودخانه را رد کرده است.
دریا+عبارت
۱۴۰۰/۶/۶ - ۰۹:۴۴
مدیرکل پزشکی قانونی استان اعلام کرد؛
دو برابر شدن آمار مرگ غرق‌شدگان در دریای مازندران / محمودآباد خطرناک ترین شهر استان
پزشکی قانونی مازندران اعلام کرد که ۶۱ نفر بر اثر غرق شدن در آب‌های ساحلی دریای خزر در محدوده استان در سه ماهه خرداد، تیر و مرداد ماه امسال جان باختند که نسبت به مدت مشابه سال‌گذشته حدود ۲ برابر افزایش دارد.
رنگبندی کرونایی+عبارت
۱۴۰۰/۶/۶ - ۰۹:۲۹
بر اساس آخرین اطلاعات دریافتی از سامانه ماسک؛
خروج ۱۵ شهرستان مازندران از وضعیت قرمز کرونایی
تازه‌ترین نقشه رنگ‌بندی کرونایی شهرستان‌های کشور نشان می‌دهد که ۱۵ شهرستان مازندران از وضعیت قرمز خارج شدند و در وضعیت نارنجی قرار گرفتند و رنگ کرونایی یک شهرستان هم زرد شد. پنج شهرستان نیز همچنان در وضعیت قرمز قرار دارند.
شوک+عبارت
۱۴۰۰/۶/۶ - ۰۹:۲۵
بسته خبری ویژه حوادث؛
حمله خونین خرس وحشی به ۲ مرد تنکابنی / دستگیری سارق امامزاده ها در محمودآباد! / آسمانی شدن یک مدافع سلامت دیگر در مازندران / سقوط مرگبار در ارتفاعات کیاسر
شوک نام بسته خبری ویژه حوادث در عبارت است که به صورت یک روز در میان در اختیار شما مخاطبان گرامی قرار می گیرد. شما نیز می توانید با ارسال تصاویر و اخبار خود سهمی در تولید محتوای این بسته خبری داشته باشید.
رئیسی+عبارت
۱۴۰۰/۶/۳ - ۱۹:۴۹
جزییات روز پنجم بررسی صلاحیت وزرای پیشنهادی ابراهیم رئیسی / بخش سوم؛
نتیجه آرای اعتماد به وزرای پیشنهادی / رئیس جمهور: در مبارزه با فساد به هیچ عنوان کوتاه نخواهم آمد / رأی اعتماد مجلس به ۱۸ وزیر رئیسی / تنها باغ‌گلی رای نیاورد
پنجمین روز و نهمین جلسه بررسی صلاحیت وزرای پیشنهادی دولت سیزدهم آغاز شد.
قارچ سیاه+کرونا+عبارت
۱۴۰۰/۶/۳ - ۱۲:۰۲
نگاهی دقیق تر به بیماری عفونی و مرموز این روزها؛
کابوس قارچ سیاه در مازندران / دستیار جدید کرونا در گرفتن جان انسان‌ها
این عفونت از حدقه چشم به مغز سرایت کرده و می‌تواند ریه‌ها و دستگاه گوارش را نیز درگیر کند. یکی از این علائم، حمله قارچی به رگ‌های خونی است که منجر به تشکیل لخته‌های خون و مرگ بافت اطراف آن به‌دلیل از دست دادن خون‌رسانی می‌شود.
جواد اوجی+عبارت
۱۴۰۰/۶/۳ - ۱۰:۵۲
جزییات روز پنجم بررسی صلاحیت وزرای پیشنهادی ابراهیم رئیسی / بخش دوم؛
انتقاد شدید نادران از گزینه پیشنهادی نفت: او درباره اموالش خلاف گفت / وزیر ۱۰۰۰ میلیاردی را فراموش نکرده‌ایم! / فساد را از وزارت نفت ریشه‌کن می‌کنم
در ادامه مجلس شورای اسلامی بررسی صلاحیت اوجی وزیر پیشنهادی نفت را در دستور کار قرار داد. کمیسیون های تخصصی نظر مثبت خود را درباره او اعلام کردند.
مجلس+عبارت
۱۴۰۰/۶/۳ - ۱۰:۰۴
جزییات روز پنجم بررسی صلاحیت وزرای پیشنهادی ابراهیم رئیسی / بخش اول؛
از سن بالای عزت‌الله ضرغامی تا چهره‌ای منحصر به‌فرد برای کابینه رئیسی / این می‌گو آن میگو نیست اما کار را راه می‌اندازد! / موافقان و مخالفان وزیر پیشنهادی میراث فرهنگی چه گفتند؟
جلسه بررسی صلاحیت عزت‌الله ضرغامی، به عنوان وزیر پیشنهادی میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی، عصر دیروز با سخنرانی چهار نماینده موافق و چهار نماینده مخالف آغاز شد که ادامه آن، به صبح امروز (چهارشنبه سوم شهریور) موکول شد. در این نشست، مخالفان بر سن بالای رئیس اسبق صدا و سیما و محبوب نبودنش انگشت گذاشتند و موافقان، او را چهره منحصر به‌فردِ کابینه رئیسی و صاحب‌نظر در تبلیغات و امور رسانه‌ای دانستند.
زلفی گل+عبارت
۱۴۰۰/۶/۲ - ۱۲:۵۵
جزییات روز چهارم بررسی صلاحیت وزرای پیشنهادی ابراهیم رئیسی / بخش دوم؛
دلالی رای برای برخی وزرای پیشنهادی! / انتقاد شدید از وزیر پیشنهادی علوم: او به خاتمی علاقه دارد و معتقد به ساخت تندیس بنی صدر بود / زلفی گل در ماجرای فتنه پرونده خوبی دارد
در ادامه جلسه امروز بررسی برنامه ها و صلاحیت زلفی گل وزیر پیشنهادی علوم تحقیقات و فناوری در دستور کار قرار گرفت.
فساد در مازندران+عبارت
۱۴۰۰/۶/۲ - ۱۱:۴۷
پلیس امنیت اقتصادی مازندران خبر داد؛
انهدام باند بزرگ فساد اقتصادی در استان / نام برخی مسئولان دادگستری مازندران در لیست بازداشت شدگان
کارگاهان پلیس امنیت اقتصادی مازندران موفق به کشف باند بزرگ فساد اقتصادی در استان شدند.