امروز : جمعه ۲۰ تیر ۱۳۹۹ ساعت : ۹:۰۸ PM
آرشیو
اکبر طبری+عبارت
۱۳۹۹/۳/۱۹ - ۱۲:۱۷
گام بلند قوه قضائیه در مبارزه با فساد؛
رونمایی از باندِ اکبر طبری؛ از غلامرضا منصوری قاضی لواسان تا نیاز آذری‌
دادگاه اکبر طبری روز گذشته برگزار شد. اکبر طبری متولد بابل در استان مازندران است. او به عنوان مرد پشت پرده در قوه قضائیه تا چندی پیش نامی ناآشنا برای افکار عمومی بود، در محافل سیاسی او را می‌شناختند، اما در رسانه‌ها هیچ نامی از او وجود نداشت. تا اینکه پس از ریاست ابراهیم رئیسی بر قوه قضائیه زمزمه‌هایی از وجود یک شبکه فساد در قوه قضائیه به گوش رسید.
سالمند+عبارت
۱۳۹۹/۳/۱۹ - ۱۱:۲۷
به بهانه افزایش میانگین سنی در دومین استان سالخورده کشور؛
مازندران پیر شد/ امید به زندگی بالا یا کاهش فرزند آوری تفاوتی ندارد باید برای فردا آماده بود
آمارها نشانگر این است که در ایران هم جمعیت سالمندی با شیب نسبتا تندی در حال افزایش است اما برنامه ریزی لازم برای آن صورت نپذیرفته و رسیدگی به امور آنها و فراهم آوری امکانات برای این قشر به هیچ عنوان جوابگوی این میزان از رشد نمی باشد و احتمالا به زودی ما را با چالش های این موضوع رو به رو خواهد کرد.
غرق شدن+عبارت
۱۳۹۹/۳/۱۹ - ۱۰:۵۲
مدیرکل پزشکی قانونی مازندران اعلام کرد؛
ریز و درشت آمار غرق شدگان درآب های دریای مازندران / از ساعت پیک غرقی ها تا تفکیک محل غرق شدگی
در سال گذشته (۹۸) در ایام طرح سالمسازی دریا ۴۷ نفر در دریای مازندران غرق شدند که این رقم در مقایسه با مدت مشابه سال قبل تغییری نداشت.
مجلس+عبارت
۱۳۹۹/۳/۱۹ - ۱۰:۴۵
رونمایی از پرمشتری‌ترین و کم طرفدارترین کمیسیون تخصصی مجلس / مازندرانی ها در کدام کمیسیون ثبت نام کردند؟
کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با ۷۲ نماینده پرطرفدارترین و کمیسیون حقوقی و قضایی هم با ۳ نماینده کم طرفدارترین کمیسیون های مجلس یازدهم هستند.
سالن تئاتر + کرونا + عبارت
۱۳۹۹/۳/۱۹ - ۱۰:۱۵
به بهانه ابلاغ دستورالعمل بازگشایی سالن های تئاتر؛
حق‌مان را نخواستیم جان مان را نگیر!
متاسفانه در این دستورالعمل تنها چیزی که اصلا به آن اندیشیده نشده، گروه هنری است که باید در شرایطی بسیار عجیب، نمایشی را به صحنه بیاورد. حتی اگر ۵۰ درصد سالن خالی بماند که تازه آن هم به زیان تئاتر است، باز هم مساله اصلی، سلامت گروه نمایشی و تماشاگران است که با این تصمیم‌گیری، به خطر می‌افتد.
شوک+عبارت
۱۳۹۹/۳/۱۹ - ۰۹:۵۶
بسته خبری ویژه حوادث؛
محکومیت میلیاردی فروشنده البسه قاچاق در ساری / سارقان حرفه‌ای منزل در دام پلیس کلاردشت / غرق شدن چهار جوان در آب بندان بابل / باند زورگیران مسافرنما در مازندران متلاشی شد
شوک نام بسته خبری ویژه حوادث در عبارت است که به صورت روزانه در اختیار شما مخاطبان گرامی قرار می گیرد. شما نیز می توانید با ارسال تصاویر و اخبار خود سهمی در تولید محتوای این بسته خبری داشته باشید.
شفاخانه عبارت + عبارت
۱۳۹۹/۳/۱۹ - ۰۹:۴۴
بسته ویژه دانستنی های روز سلامت در عبارت؛
چه کسانی باید حتما قرص کلسیم بخورند؟ / زیبایی پوست با چند راهکار ساده و ارزان قیمت / برای قرص خوردن از این شش نوشیدنی استفاده نکنید / ۵ علامت بیماری ام اس را بشناسید
«شفاخانه عبارت» بسته ویژه خبری حوزه ی سلامت است که به صورت روزانه توسط تحریریه عبارت تهیه و منتشر می شود. با خواندن این ستون شما از به روزترین مطالب مرتبط با سلامت در مازندران و کشور مطلع خواهید شد.
روحانی+عبارت
۱۳۹۹/۳/۱۸ - ۱۳:۱۲
در جلسه ستاد اقتصادی دولت مطرح شد؛
روحانی: دولت به عهد خود در مبارزه با فقر مطلق پایبند بود
رئیس جمهور با تأکید بر اینکه تلاش دولت تدبیر و امید از ابتدای کار، تقویت بنیه اقتصادی اقشار کم درآمد بوده است، اظهار داشت: دولت به عهد خود در خصوص مبارزه با فقر مطلق پایبند بوده و خواهد بود.
برزیل+عبارت
۱۳۹۹/۳/۱۸ - ۱۲:۰۸
مازندران با ۳ میلیون جمعیت، ۲ ميليون و ۴۰۰ هزار مشترک اینترنت دارد؛
کسب و کار آنلاین، برزیل و جام ژول ریمه
زمانی که بسیاری از کسب‏وکارها در سراسر جهان به خاطر شیوع ویروس کرونا با مشکلات عمیق مواجه شده‏اند و در فکر این هستند که چگونه می‏توانند سر پای خود بایستند، سفر برزیل از شکست به پیروزی طی دو جام جهانی، درس‏های مهمی برای کسب‏وکارها دارد.
برداشت توت فرنگی+عبارت
۱۳۹۹/۳/۱۸ - ۱۰:۲۸
توت فرنگی مازندران برای اولین بار به روسیه صادر شد؛
اقتصاد با طعم توت فرنگی
در مازندران برداشت توت فرنگی از هفته اول اردیبهشت ماه آغاز می شود. سطح زیر کشت توت فرنگی امسال در استان هزار و ۵۰۰ هکتار است و پیش بینی می‌شود ۱۵ هزار تن محصول توت فرنگی نیز از مزارع مازندران برداشت شود.