امروز : جمعه ۲ آیان ۱۳۹۹ ساعت : ۳:۴۳ AM
آخرین اخبار:
با دستور رئیس جمهورصورت گرفت / اعمال محدودیت‌های شدید در ۴۳ شهر بحرانی/ کاهش ۵۰ درصدی حضور کارکنان دولت در تهران تا پایان آبان مهلت ۱۵ روزه حسین زادگان برای تعیین تکلیف معادن غیرفعال مازندران / سلب صلاحیت و واگذاری ۲۲ معدن در استان تداوم وضعیت قرمز کرونایی در استان / نماز جمعه این هفته تنها در یک شهر مازندران برگزار می‌شود سنگ‌ها همه شکستند اما، سرِ ما نه! بیش از ۱۲ هزار مازندرانی وارد سامانه طرح اقدام ملی مسکن شدند / پنج هزار و ۷۰۰ نفر واجد شرایط در انتظار تحویل مسکن / دولت چه تسهیلاتی برای مسکن ملی در نظر گرفته است؟ ماجرای مرگ خبرساز یک دانش‌آموز ۱۳ساله دیگر این بار در ارومیه / آموزش مجازی و حواشی آن همچنان ادامه دارد آیا روبات‌ها جایگزین قضات خواهند شد؟ آخرین جزئیات از پرداخت یارانه جدید به ۶۰ میلیون ایرانی جریمه ۱۰۰ هزار تومانی برای فیلمبرداری در هنگام رانندگی! روحانی: ۱۰۰ هزار واحد مسکن مهر یا مشکل دارد یا متقاضی ندارد / ادامه سیاست احیای بافت‌های فرسوده / ۵۲ هزار واحد مسکونی امروز تحویل داده شد / مسکن باید توسط مردم ساخته شود نه دولت
آرشیو
شوک+عبارت
۱۳۹۹/۷/۶ - ۰۹:۰۰
بسته خبری ویژه حوادث؛
دستگیری عاملان نزاع و نا امنی در نکا / پایان گردنکشی شرور فراری در بابل / دستگیری قاتل فراری میاندرودی پس از ۴ سال / برق جواهرات در سوادکوه چشم سارقان را کور کرد
شوک نام بسته خبری ویژه حوادث در عبارت است که به صورت روزانه در اختیار شما مخاطبان گرامی قرار می گیرد. شما نیز می توانید با ارسال تصاویر و اخبار خود سهمی در تولید محتوای این بسته خبری داشته باشید.
شفاخانه عبارت + عبارت
۱۳۹۹/۷/۶ - ۰۸:۵۰
بسته ویژه دانستنی های روز سلامت در عبارت؛
آبی بر آتش افسردگی با راهکاری ساده / مصرف سیگار و توانایی دهان برای مقابله با عفونت / ویتامینی که شما را از خطر مرگ ناشی از کرونا نجات می دهد / میوه ای که جلوی سفید شدن مو را می گیرد
«شفاخانه عبارت» بسته ویژه خبری حوزه ی سلامت است که به صورت روزانه توسط تحریریه عبارت تهیه و منتشر می شود. با خواندن این ستون شما از به روزترین مطالب مرتبط با سلامت در مازندران و کشور مطلع خواهید شد.
روحانی+عبارت
۱۳۹۹/۷/۵ - ۱۲:۰۰
در جلسه ستاد ملی مقابله با کرونا مطرح شد؛
روحانی: نظارت‌ها و مقررات در روند مقابله با کرونا تشدید خواهد شد / کسانی که ماسک ندارند مجازات می شوند / مردم اگر می‌خواهند لعن و نفرین کنند،آدرسش کاخ سفید است
رئیس جمهور با درخواست از همه مردم برای رعایت دقیق دستورالعمل های بهداشتی اعلام کرد که اجبارا بزودی مقررات و نظارت ها در روند مقابله با بیماری کرونا در تهران تشدید خواهد شد و صدا و سیما و شبکه های مجازی و بزرگان و علما باید فرهنگ سازی در این عرصه را توسعه دهند.
گردشگری+عبارت
۱۳۹۹/۷/۵ - ۱۱:۳۴
در شش ماه ابتدای سال، کرونا ورود گردشگر به مازندران را ۷۱ درصد کاهش داد؛
یک شوخی تلخ با صنعت گردشگری در مازندران
از آن تاسف برانگیزتر اما این است که در نیمه نخست امسال با توجه به قطع پروازهای خارجی ، هیچ گردشگر خارجی وارد مازندران نشد. در حالی که در ۹ ماهه سال ۹۸ استان مازندران با جذب ۱۰۶ هزار توریست بین المللی، بیشترین گردشگر خارجی را در سطح کشور به خود جذب کرده بود و بسیاری با دیدن این بازار تصمیم به سرمایه گذاری های ریز و درشت در صنعت گردشگری مازندران گرفتند.
ایتام+عبارت
۱۳۹۹/۷/۵ - ۱۱:۱۱
طرح «هر کارمند یک فرزند معنوی» در مازندران آغاز شد؛
انسان خوشبخت نمی شود اگر برای خوشبختی دیگران نکوشد
بدون شک حضور نهاد ها و ارگان های دولتی و غیر دولتی که بخشی از وظایف آن ها در ارتباط با یتیمان تعریف شده از جمله کمیته امداد، بهزیستی و ... و همچنین رشد چشم گیر مراکز خیریه مردم نهاد گامی موثر در حمایت ایتام است و در شرایط فعلی نیاز جامعه به اینگونه حمایت ها از هر زمانی بیشتر است.
کشاورزی مکانیزه+عبارت
۱۳۹۹/۷/۵ - ۱۰:۰۴
اختصاص ۱۰۲ میلیارد تومان برای توسعه مکانیزاسیون کشاورزی در استان؛
آشـتی کشـاورزان مازنـدرانی با تکنـولوژی در بحبوحه کرونا
درواقع مکانیزاسیون یعنی اتخاذ هر روشی است که موجب ازدیاد درآمد شود. با این تعریف، جایگزین کردن کارگر با ماشین و موتور یکی از روش‌ها محسوب می‌شود و استفاده از بذر اصلاح شده برای بدست آوردن عملکرد محصول بیشتر روشی دیگر، که هر دو بخشی از موضوع مکانیزاسیون هستند.
بابایی کارنامی+عبارت
۱۳۹۹/۷/۵ - ۰۹:۰۳
نماینده ساری و میاندرود در مجلس از عملکرد ۴ ماهه بهارستان می گوید؛
بابایی کارنامی : در تهران خانه ندارم ، منزل فامیل ها می خوابم / اگر کارهایمان نتیجه داشت شما می دیدید و نمی پرسیدید
تورم مانند اسب رم کرده ای است و جامعه ی از زین افتاده را بر خاک می کشد. اخبار تلخ است. حاشیه نشینی افزایش پیدا کرده است. مایحتاج مردم گران و دوباره گرانتر می شود. دزدی و خشونت در جامعه افزایش پیدا کرده است. پلیس می گوید ۵۰ درصد بازداشت شدگانی که دزدی کرده اند، اولین بارشان است. دلیل آن مشخص است. گرسنگی و فقر.
شهرداری ساری  + عبارت
۱۳۹۹/۷/۵ - ۰۸:۵۱
دیگر هیچ نیروی بلاتکلیفی در شهرداری نیست؛
ساماندهی نیروهای شهرداری ساری پس از ۸ سال انتظار
معاون توسعه و مدیریت منابع شهرداری ساری اعلام کرد که تمامی نیروهای این مجموعه از جمله نیروهای روزمزد و حجمی ساماندهی شده‌اند و دیگر هیچ نیروی بلاتکلیفی در این مجموعه وجود ندارد.
شوک+عبارت
۱۳۹۹/۷/۵ - ۰۸:۴۰
بسته خبری ویژه حوادث؛
۳ کشته و یک زخمی در تصادف خون آلود ۲۰۶ در ساری / تفریح شوم زن ۲۷ ساله در دره جواهرده رامسر / دستگیری ۳۱ سارق و مالخر در میاندرود / کشف ۱۲ فقره سرقت در بابل
شوک نام بسته خبری ویژه حوادث در عبارت است که به صورت روزانه در اختیار شما مخاطبان گرامی قرار می گیرد. شما نیز می توانید با ارسال تصاویر و اخبار خود سهمی در تولید محتوای این بسته خبری داشته باشید.
شفاخانه عبارت + عبارت
۱۳۹۹/۷/۵ - ۰۸:۲۷
بسته ویژه دانستنی های روز سلامت در عبارت؛
بهترین زمان پیاده روی برای اینکه لاغر شویم / میوه ای که جلوی سفید شدن مو را میگیرد / ۳ باور نادرست در بهداشت دهان و دندان / درد نقطه های مختلف شانه نشانه چیست؟
«شفاخانه عبارت» بسته ویژه خبری حوزه ی سلامت است که به صورت روزانه توسط تحریریه عبارت تهیه و منتشر می شود. با خواندن این ستون شما از به روزترین مطالب مرتبط با سلامت در مازندران و کشور مطلع خواهید شد.