امروز : جمعه ۲ آیان ۱۳۹۹ ساعت : ۲:۳۹ AM
آخرین اخبار:
با دستور رئیس جمهورصورت گرفت / اعمال محدودیت‌های شدید در ۴۳ شهر بحرانی/ کاهش ۵۰ درصدی حضور کارکنان دولت در تهران تا پایان آبان مهلت ۱۵ روزه حسین زادگان برای تعیین تکلیف معادن غیرفعال مازندران / سلب صلاحیت و واگذاری ۲۲ معدن در استان تداوم وضعیت قرمز کرونایی در استان / نماز جمعه این هفته تنها در یک شهر مازندران برگزار می‌شود سنگ‌ها همه شکستند اما، سرِ ما نه! بیش از ۱۲ هزار مازندرانی وارد سامانه طرح اقدام ملی مسکن شدند / پنج هزار و ۷۰۰ نفر واجد شرایط در انتظار تحویل مسکن / دولت چه تسهیلاتی برای مسکن ملی در نظر گرفته است؟ ماجرای مرگ خبرساز یک دانش‌آموز ۱۳ساله دیگر این بار در ارومیه / آموزش مجازی و حواشی آن همچنان ادامه دارد آیا روبات‌ها جایگزین قضات خواهند شد؟ آخرین جزئیات از پرداخت یارانه جدید به ۶۰ میلیون ایرانی جریمه ۱۰۰ هزار تومانی برای فیلمبرداری در هنگام رانندگی! روحانی: ۱۰۰ هزار واحد مسکن مهر یا مشکل دارد یا متقاضی ندارد / ادامه سیاست احیای بافت‌های فرسوده / ۵۲ هزار واحد مسکونی امروز تحویل داده شد / مسکن باید توسط مردم ساخته شود نه دولت
آرشیو
احمد امیرآبادی فراهانی+عبارت
۱۳۹۹/۷/۲۹ - ۱۳:۲۴
عضو هیات رئیسه مجلس اعلام کرد؛
طرح استیضاح رئیس جمهور منتفی شد / مجلس به دولت کمک می کند به پایان مهلت قانونی برسد
یک عضو هیأت رئیسه مجلس گفت: اکنون شرایط به گونه‌ای است که اگر مجلس یک یا دو وزیر دیگر از دولت را استیضاح کند دولت مستقر سقوط خواهد کرد.
صادرات + عبارت + بندر امیرآباد
۱۳۹۹/۷/۲۹ - ۱۱:۰۰
بررسی مشکلات صادرات مازندران به مناسبت روزی به همین نام؛
داستان غم انگیز اعداد در مازندران / به خاطر یک مشت دلار!
استانی که صادراتش از حدود ۵۰۰ میلیون دلار در سال ۹۵ و ۹۶ به ۲۷۰ میلیون دلار در سال ۹۸ کاهش بیابد بیشتر از آن‌که به فکر صادرات میلیون دلاری باشد باید شش دانگ حواسش را جمع کند تا همین مقدار را نیز از کف ندهد.
روحانی+عبارت
۱۳۹۹/۷/۲۸ - ۱۹:۱۸
رئیس جمهور در جلسه مدیران وزارت بهداشت و متخصصان کرونا شرکت کرد؛
روحانی: مردم را نترسانیم اما افزایش تعداد فوتی‌های کرونا، آژیر خطر است / جریمه ها برای کمک است نه اینکه کیسه ای دوخته باشیم / اگر واکسن کرونا کشف شود حتما تهیه خواهیم کرد
رییس جمهور گفت: اگر ما برای ماسک جریمه می‌گذاریم مردم باید بداند که این کار برای کمک به آنان است ،نه اینکه ما برای پول مردم کیسه دوخته باشیم
کرونا+عبارت
۱۳۹۹/۷/۲۸ - ۱۹:۰۱
در یک دقیقه ببینید؛
بلایی که کرونا سر اعصاب و روان مردم آورده و راه‌حل‌های روانشناسان برای محفاظت از خود
همه می دانیم که جامعه فشار زیادی به برخی از اقشار آورده و ماحصل آن چیزی جز «بیرون ریزی هیجانی» افراد نیست که این روزها بیش از پیش شاهد آن هستیم. آن چیزی که امروز به عنوان خشم، پرخاشگری یا کودک آزاری از آن نام می بیریم در واقع می تواند نداشتن «تاب آوری» در افراد جامعه نامگذاری شود.
استانداری+عبارت
۱۳۹۹/۷/۲۸ - ۰۸:۳۱
اداره کل بازرسی استانداری مازندران اطلاعیه ای منتشر کرد؛
سیر تا پیاز چرایی رتبه پائین استانداری مازندران در رده بندی وزارت کشور / کرونایی که از روز اول در استان قرمز بود
اداره کل بازرسی استانداری مازندران اعلام کرد که شیوع کرونا در اواخر سال گذشته و مخالفت استاندار با تعدیل نیروی انسانی در شرایط سخت اقتصادی کشور سبب شده است تا نمره ارزیابی این مجموعه از سوی وزارت کشور تحت تاثیر قرار گیرد.
گزارش شهرداری ساری+عبارت
۱۳۹۹/۷/۲۸ - ۰۱:۲۹
گزارش انتقادی عبارت از عقب‌گرد دردناک ساری در دوران شهرداری عباس رجبی؛
مردی که قدش به زانوی شهر هم نمی‌رسید بر شانه‌های ساری نشاندیم
اگر قرار بود کسی را به عمارت شهرداری بفرستیم که فقط بلد است نق بزند و از نداری بنالد، بهتر نبود به جای آقای رجبی، گلام (شخصیت همیشه نا امید گالیور) را شهردار ساری کنیم؟
روحانی+عبارت
۱۳۹۹/۷/۲۷ - ۲۱:۰۲
در یک دقیقه ببینید؛
ماجرای درخواست اعدام حسن روحانی و مهمترین واکنش‌ها به آن
هجمه‌های جدید علیه دولت و رئیس جمهور در حالی انجام شد که چندی قبل و در پی تشدید حملات دیگری به دولت دوازدهم، روحانی خطاب به مخالفان دولتش گفته بود: «از همه آنهایی که بیرون صحنه تصمیم‌گیری هستند که البته ممکن است مقامی داشته باشند یا دو سه ماه آینده مقامی پیدا کنند خواهش می‌کنم که کمک کنند. شرایط ما شرایط مرید جمع‌کردن نیست. شرایط ما شرایط جنگ سیاسی نیست.»
روحانی+عبارت
۱۳۹۹/۷/۲۷ - ۱۴:۱۶
در جلسه ستاد هماهنگی اقتصادی دولت مطرح شد؛
روحانی: دشمنان برای اختلافات داخلی سرمایه‌‏گذاری ویژه کرده‏‌اند/ عرضه سهام شرکت‏های دولتی همچنان در دستور کار / به دنبال مقابله با نوسانات قیمتی هستیم
رئیس جمهور گفت: دولت در راستای چابک‏ سازی، اجرای سیاست‏های کلی اصل ۴۴ قانون اساسی و حمایت از بازار سرمایه به‏ ویژه هدایت نقدینگی به سوی اشتغال‏ مولد، مردم‏ محور کردن اقتصاد و شفاف‏‏ سازی فعالیت‏ های اقتصادی عرضه سهام شرکت‏های دولتی در بازار سرمایه را به‏ جد در دستور کار قرار داده است.
ساری+عبارت
۱۳۹۹/۷/۲۷ - ۱۳:۵۳
نگاهی به وضعیت نابسامان قیمت مسکن در کشور و مازندران بر طبق آخرین آمارهای رسمی؛
سرگردانی مردم در آشفته بازار مسکن با افزایش قیمت ۲۵۰ درصدی / خواب عمیق مسئولان در مازندران و انتظار برای معجزه دولت
ورود مستقیم بانک‌ها و نهاد‌های صاحب ثروت به حوزه مسکن هم موجی از انحراف سرمایه به سمت بازار مسکن را کلید زد که موجب شد در دوره رکود بازار مسکن، بانک‌ها در زمره بزرگ‌ترین مالکان حوزه مسکن باشند، اما منابعی برای ارائه تسهیلات به مردم نداشته باشند. در واقع، سپرده‌های مردمی در بانک ها، در بخش مسکن منجمد شد.
سازمان ملل+عبارت
۱۳۹۹/۷/۲۷ - ۱۱:۱۷
امروز یکشنبه ۲۷ مهرماه ۹۹ اتفاق افتاد؛
پایان محدودیت‌های تسلیحاتی ایران پس از ۱۳ سال / وقتی زور دیپلماسی بر قدرت آمریکا چربید
در این چارچوب، محدودیت سفر ۲۳ نفر از مقامات سیاسی و نظامی کشور رفع خواهد شد. در سال های اخیر وجود این محدودیت ها انتقاداتی را متوجه برجام و مذاکره کنندگان هسته ای کرده بود