امروز : جمعه ۲۰ تیر ۱۳۹۹ ساعت : ۷:۵۳ PM
آرشیو
شفاخانه عبارت + عبارت
۱۳۹۹/۴/۱۷ - ۰۸:۳۴
بسته ویژه دانستنی های روز سلامت در عبارت؛
جوان سازی دور چشم فقط در ۱ دقیقه! / اصول دویدن برای چربی سوزی بیشتر / ضد ویروس ترین ادویه را بشناسید / خوراکی هایی که دشمن استرس اند
«شفاخانه عبارت» بسته ویژه خبری حوزه ی سلامت است که به صورت روزانه توسط تحریریه عبارت تهیه و منتشر می شود. با خواندن این ستون شما از به روزترین مطالب مرتبط با سلامت مطلع خواهید شد.
صید + صیادی + صیاد + ماهیگیری + عبارت
۱۳۹۹/۴/۱۶ - ۱۴:۳۹
۷۰ درصد صیادی شمال کشور مختص مازندران است؛
صید گردشگر با تور ماهیگیری
علاقه‌مندان این رشته را در داخل کشور، بیشتر سنین ۴۰ سال به بالا تشکیل می‌دهد. این در حالی است که در خارج از کشور، به ویژه مردم کشورهای کانادا و ژاپن، در صورت فراهم بودن شرایط لازم، بسیار مشتاق هستند که برای ماهیگیری، به سوی آب‌های گرم خلیج‌فارس و دریای خزر سرازیر شوند.
پایانه صادراتی برنج + عبارت
۱۳۹۹/۴/۱۶ - ۱۲:۵۵
۴ پایانه صادراتی در مازندران در دست ساخت است؛
پایان انتظار صادرکنندگان مازندران با پایانه های صادراتی
در شرایط فعلی که صادرات نفت ایران، به سبب اعمال تحریم‌های اقتصادی آمریکا و متحدان آن کاهش یافته و به تبع آن درآمدهای ارزی تقلیل پیدا کرده، ضرورت تدوین استراتژی بلندمدت صادرات غیرنفتی کشور بیش از هر زمان دیگری احساس می‌شود و مصلحت کشور ایجاب می‌کند که تدوین این استراتژی با در نظر گرفتن شرایط خاص اقتصادی کشور در دوران تحریم در دستور کار سازمان‌های ذی‌ربط قرار گیرد.
شوک+عبارت
۱۳۹۹/۴/۱۶ - ۱۰:۱۰
بسته خبری ویژه حوادث؛
شرور معروف آملی در تور عملیاتی ناجا / عامل آتش سوزی عمدی منازل خالی در تنکابن دستگیر شد / دستگیری سوداگر مرگ در چالوس
شوک نام بسته خبری ویژه حوادث در عبارت است که به صورت روزانه در اختیار شما مخاطبان گرامی قرار می گیرد. شما نیز می توانید با ارسال تصاویر و اخبار خود سهمی در تولید محتوای این بسته خبری داشته باشید.
شفاخانه عبارت + عبارت
۱۳۹۹/۴/۱۶ - ۱۰:۰۱
بسته ویژه دانستنی های روز سلامت در عبارت؛
حقایقی درباره خواب دیدن که از آن بی خبرهستید / مصرف این گوشت شما را سکته می‌دهد / ۳ راهکار کلیدی پیشگیری از سرطان / از کجا بفهمیم نارسایی قلبی داریم؟
«شفاخانه عبارت» بسته ویژه خبری حوزه ی سلامت است که به صورت روزانه توسط تحریریه عبارت تهیه و منتشر می شود. با خواندن این ستون شما از به روزترین مطالب مرتبط با سلامت مطلع خواهید شد.
کرونا+عبارت
۱۳۹۹/۴/۱۵ - ۱۹:۴۳
زنگ خطر بحران کرونا به صدا درآمد؛
مازندران و ۸ استان دیگر در وضعیت هشدار کرونایی
بر اساس اعلام وزارت بهداشت، تا ظهر یکشنبه ۱۵ تیر ۹۹، ۱۸ استان کشور در وضعیت «قرمز» و «هشدار» کرونایی قرار گرفته اند.
روحانی+عبارت
۱۳۹۹/۴/۱۵ - ۱۳:۰۱
در جلسه ستاد اقتصادی دولت مطرح شد؛
روحانی: بازی با قیمت ارز و سکه، عملیات روانی دشمن علیه اقتصاد ماست/ اقتصاد کشور تحت مدیریت قرار دارد /توطئه دشمنان در فروپاشیدن اقتصاد ایران به نتیجه‌ای نخواهد رسید
رئیس جمهور گفت: در ماه‌های گذشته با مسدود شدن مرزها به دلیل شیوع ویروس کرونا وقفه‌ای در صادرات و واردات کالا ایجاد شد اما با بازگشت مبادلات تجاری به روال قبل از کرونا، در ماه‌های آینده بازار صادرات و واردات به حالت طبیعی بازخواهد گشت.
دکتر جواد ظریف + عبارت
۱۳۹۹/۴/۱۵ - ۱۲:۵۴
حواشی صحن علنی مجلس؛
متن و حاشیه حضور وزیرخارجه در صحن مجلس /مجلسی‌ها در حمله به ظریف کم نگذاشتند / پذیرایی مجلس از وزیر به سبک منتقدان تندروی برجام و دولت
محمدجواد ظریف امروز میهمان بهارستانی‌ها بود اما این میهمانی با حواشی زیادی روبرو شد.
ببر مازندران+عبارت
۱۳۹۹/۴/۱۵ - ۱۱:۱۸
خاطره بازی با یکی از پرفروش‌ترین فیلم‌های سال ۴۷؛
ببر مازندران از تُشَک زرد تا پرده نقره ای
ببر مازندران با ترکیب قصه پوریای ولی و مایه‌هایی از ملودرام روز قرار بود آغازی بر سلسله فیلم‌های ورزشی باشد، اما به علت برخی مسائل اوضاع آنگونه که انتظار می رفت پیش نرفت.
سیدعباس موسوی+عبارت
۱۳۹۹/۴/۱۵ - ۱۰:۳۷
رئیس دانشگاه علوم پزشکی مازندران اعلام کرد؛
اعمال ممنوعیت برخی فعالیت‌ها در شهرهای قرمز مازندران
موسوی با اشاره به اینکه نیازمند رعایت مستمر توصیه‌های بهداشتی توسط مردم عزیز استان هستیم خاطر نشان کرد: استفاده از ماسک در فضا‌های بسته اداری و تجمعات از فردا الزامی می‌شود و همه مردم باید به این مسئله توجه ویژه داشته باشند.