امروز : جمعه ۲۰ تیر ۱۳۹۹ ساعت : ۷:۳۴ PM
آرشیو
روحانی+عبارت
۱۳۹۹/۴/۱۱ - ۱۳:۵۹
در جلسه امروز هیأت دولت مطرح شد؛
روحانی: کاه را کوه کردن از مشکلات کشور گره‌ای باز نکرده و هنر نیست/ بحث مسکن و اجاره‌بها به جامعه فشار زیادی آورده / مردم بدانند همه توان خود را به کار می‌گیریم
رئیس جمهور گفت: کاه را کوه کردن از مشکلات کشور گره‌ای باز نکرده و هنر نیست. از سوی دیگر کوه را کاه نشان دادن بر خلاف اخلاق است. کشور سختی‌ها و مشکلاتی دارد. تحت شرایط کرونا صادرات و واردات و تجارت تحت تاثیر قرار گرفته و حوزه‌های حمل و نقل و گردشگری نیز از شیوع این ویروس بی‌تاثیر نماندند.
مهدی رازجویان+عبارت
۱۳۹۹/۴/۱۱ - ۱۰:۵۷
گفتگوی ویژه عبارت با «مهدی رازجویان»؛
هرگز قانون را نمی شکنم، اما آنرا به نفع مردم خم می کنم
«سعی من همواره بر این بوده که هیچگاه از خط قرمز قانون عبور نکنم. هرچند در برخی ضوابط و مقررات قانون دست ما را به عنوان کارشناس و تصمیم‌گیر در سطح استان باز گذاشته اما من از زمانی که در دفتر فنی استانداری بودم یک چارچوبی را برای خودم پایه‌گذاری نمودم که امکان ندارد امضای بنده را در زیر برگه‌ای ببینید که خارج از آن چارچوب باشد.»
شیر آب + عبارت
۱۳۹۹/۴/۱۱ - ۰۹:۳۲
مسئله ی آب شرب برخی روستاهای بندپی غربی بابل چهل ویک ساله شد؛
گلایه شدید مردم سه روستای بندپی غربی بابل از آب شرب غیربهداشتی
یکی از این فقرهای ۴۰ ساله ما، فقر آبی است که نه تنها در کشور ما کاهش نیافته است بلکه در حال حاضر با یک آمار شوک آور در این بخش مواجه هستیم.
املاک+ اجاره + عبارت
۱۳۹۹/۴/۱۱ - ۰۹:۱۳
بی سر و سامانی بازار مسکن در مازندران پوست مردم را کنده است؛
لطفا مسئولان مستاجر منصوب کنید
بعد از این همه سال زندگی در این کشور هنوز متوجه نشده ایم که مسئول کنترل بازار مسکن و نظارت بر قیمت های آن کدام نهاد یا سازمان محترم است که این گونه قانون جنگل را بر بازار مهم و حیاتی کشور حکمفرما کرده.
سینما+عبارت
۱۳۹۹/۴/۱۱ - ۰۸:۵۷
بررسی سرانه فرهنگی در مازندران؛
تو خود حدیث مفصل بخوان از این مجمل
طبق آخرین آمار سرشماری نفوس و مسکن در سال ۱۳۹۵ ، این استان با ۶۱/۹۷ درصد جمعیت باسواد ، بالاترین نرخ سواد را در کشور دارد.
شوک+عبارت
۱۳۹۹/۴/۱۱ - ۰۸:۴۰
بسته خبری ویژه حوادث؛
باند شرارت و ناامنی در بابلسر متلاشی شد / عامل آتش سوزی عمدی خودرو در سوادکوه دستگیر شد / کشف ۷۵ کیلوگرم مواد مخدر از یک قاچاقچی در بهشهر / بازداشت کلاهبرداران اینترنتی میلیاردی در مازندران
شوک نام بسته خبری ویژه حوادث در عبارت است که به صورت روزانه در اختیار شما مخاطبان گرامی قرار می گیرد. شما نیز می توانید با ارسال تصاویر و اخبار خود سهمی در تولید محتوای این بسته خبری داشته باشید.
شفاخانه عبارت + عبارت
۱۳۹۹/۴/۱۱ - ۰۸:۳۳
بسته ویژه دانستنی های روز سلامت در عبارت؛
صابون بهتر است یا مواد شوینده؟ / موثرترین روغن‌ها و ماسک‌ها برای تقویت مو / خارش انگشتان دست و پا و دلایل آن / دوش گرفتن صبحگاهی بهتر است یا شبانه؟
«شفاخانه عبارت» بسته ویژه خبری حوزه ی سلامت است که به صورت روزانه توسط تحریریه عبارت تهیه و منتشر می شود. با خواندن این ستون شما از به روزترین مطالب مرتبط با سلامت مطلع خواهید شد.
نشست خبری آستان قدس+عبارت
۱۳۹۹/۴/۵ - ۱۳:۳۰
در سال گذشته ۴۸ هزار خدمت آستان قدس به محرومان مازندران اجرایی شد؛
گزارش تصویری عبارت از نشست خبری مدیر آستان قدس رضوی مازندران
محمد اسماعیل امامزاده با بیان اینکه متاسفانه فقر نشات گرفته از ساختار اقتصاد کلان و اقتصاد دولت‌ها است و از روزی که دفاتر آستان تاسیس شد با اولویت دغدغه جامعه یعنی امر معیشت فعال شد، افزود: امسال که طبق فرمایش مقام معظم رهبری سال جهش تولید نامگذاری شد و آستان قدس در نقاط مختلف کشور به بحث اشتغال توجه دارد و رویکرد اشتغال از اهمیت فراوانی برخوردار است که باید دربحث آموزش ورود پیدا کنیم.
فساد اداری+عبارت
۱۳۹۹/۴/۴ - ۱۴:۰۴
مروری بر مهم ترین فسادهای اقتصادی چند سال اخیر در مازندران به بهانه هفته قوه قضائیه؛
از فساد ارزی ۷۲ میلیون دلاری تا دستگیری فرزند مدیر ارشد مازندرانی
در یک سال گذشته موضوع مبارزه با فساد و مفسدان اقتصادی و اجتماعی به سوژه داغ رسانه ها تبدیل و اقدامات تیم جدید قوه قضائیه توجه افکار عمومی را بیش از گذشته به این پدیده شوم جلب نموده است. دستگیری شخصیت های مهم مثل بابک زنجانی، حسین هدایتی و یا اکبر طبری، بسیاری از افراد که احساس می کردند حاشیه امنی در اطراف خود ایجاد کرده اند را دچار دلهره کرد و در سوی مقابل مردم را به اصلاح نظام نه چندان جالب مالی-اداری کشور امیدوار نمود.
اکبر طبری+عبارت
۱۳۹۹/۴/۴ - ۱۳:۳۰
سیر تا پیاز ماجرای پدرخوانده مازندرانی قوه قضائیه؛
تبر به تنه ی طبری رسید
نام اکبر طبری در فاصله چهارماه پس از برکناری‌اش در اواخر سال ۱۳۹۷ بارها تکرار شد تا آنکه اطلاعات سپاه او را ۲۳ تیرماه سال گذشته بازداشت کرد. جالب اینکه این اتفاق تنها چند روز پس از اظهار نظر رئیس قوه قضاییه با این مضمون که "دست مفسدان را از مچ که نه، بلکه از بازو قطع می‌کنیم" به وقوع پیوست.