امروز : جمعه ۲۰ تیر ۱۳۹۹ ساعت : ۹:۰۵ PM
آرشیو
علی شریعتی+عبارت
۱۳۹۹/۳/۳۱ - ۰۷:۵۰
به بهانه ۲۹ خردادماه سالروز درگذشت دکتر علی شریعتی؛
زندگی دکتر علی شریعتی در یک دقیقه
علی مَزینانی (۱۳۱۲-۱۳۵۶ش) مشهور به علی شریعتی و دکتر شریعتی نویسنده و متفکر شیعه و جامعه شناس که آراء و نظریات او در شکل‌گیری انقلاب اسلامی ایران نقش داشت. سخنرانی‌های شریعتی در حسینیه ارشاد تهران و برخی دانشگاه‌ها در فاصله سال‌های ۱۳۴۷ تا ۱۳۵۵ش، در جزوه‌هایی در اختیار مخاطبان او قرار می‌گرفت، بعدها به صورت کتاب مستقل و سرانجام در مجموعه ۳۶ جلدی آثار شریعتی منتشر شد.
حسین حسن نژاد+عبارت
۱۳۹۹/۳/۲۹ - ۱۹:۴۴
نگاهی انتقادی به عملکرد سیاسی ، اجتماعی معاون سیاسی استانداری مازندران؛
حسین حسن نژاد و قاتل بروس لی
ُ حسن نژاد با آن عینکی که همیشه روی بینی سر می خورد بعالوه لحن آرام و دست های بلندش پا به اتاق معاونت سیاسی گذاشت اما عملکرد او آنقدر خنثی بوده است که گویا از آن روز تابحال اصال پای از اتاق بیرون نگذاشته.
عباس زارع+عبارت
۱۳۹۹/۳/۲۹ - ۱۹:۳۲
اعضای خانه مطبوعات مازندران مشخص شد
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران گفت: ۴۱۴ عضو از بین ۵۱۴ عضو خانه مطبوعات مازندران در انتخابات این خانه شرکت و اعضای هیات مدیره آن را انتخاب کردند.
دکتر علی کریمی مله و شریعتی+عبارت
۱۳۹۹/۳/۲۹ - ۱۴:۲۳
یادداشت عبارت به بهانه سالمرگ دکتر علی شریعتی؛
یادکردی از دکتر علی شریعتی، روشنفکری بااصالت و مسئولیت شناس
این یادداشت به بهانه ۲۹ خردادماه سالروز درگذشت دکتر علی شریعتی؛ معلم روشن اندیش و مصلح اجتماعی تاریخ معاصر ایران توسط دکتر علی کریمی مله استاد برجسته دانشگاه مازندران تقریر شده و در اختیار عبارت قرار گرفته است.
مسکن+عبارت
۱۳۹۹/۳/۲۵ - ۱۳:۴۰
مصوبات جدید دولت اعلام شد؛
تراکم فروشی آزاد می‌شود/ مستأجران وام حمایتی می‌گیرند/ اعطای امتیاز ویژه به دارندگان خانه یا زمین خالی/ اعطای زمین رایگان و تسهیلات ارزان قیمت ساخت به سازندگان
وزیر راه و شهرسازی مصوبات ستاد اقتصادی دولت برای کاهش التهاب بازار مسکن و تشویق به افزایش ساخت و ساز را اعلام کرد.
روحانی+عبارت
۱۳۹۹/۳/۲۵ - ۱۳:۰۹
در جلسه ستاد اقتصادی دولت؛
روحانی: کوتاهی در برابر افزایش قیمت‌ها به هیچ عنوان پذیرفته نیست /عرضه مسکن کوچک از برنامه‌های دولت برای کنترل بازار مسکن است
رییس جمهوری اولویت نخست دولت در کنترل عوارض اقتصادی کرونا را مراقبت از معیشت و اقتصاد خانوار به ویژه اقشار کم برخوردار عنوان کرد و گفت: نظارت و مراقبت دقیق و واکنش به هنگام در مقابل افزایش قیمت‌ها از وظایف خطیر همه مسئولان، تولیدکنندگان، اصناف و فروشندگان است و کوتاهی و اهمال در این خصوص به هیچ وجه پذیرفته نیست.
معرکه گیری در ساحل دریا + عبارت + مار
۱۳۹۹/۳/۲۵ - ۱۲:۳۱
معركه فراموش شده ترين و كم منبع ترين شكل نمايش سنتی در ایران است؛
گزارش تصویری عبارت از معرکه گیری در ساحل دریای خزر
معرکه‌گیری از گذشته تاکنون همواره جزء یکی از جذاب‌ترین نمایش‌های خیابانی بوده که طرفداران زیادی را نیز به خود جذب کرده است. امروزه نیز با وجود اینکه مدرنیته به زندگی مردم راه یافته و سرگرمی‌های بسیار متنوعی در دسترس افراد قرار گرفته است اما همچنان شاهد برپایی کم و بیش این مراسم خیابانی در گوشه و کنار شهرستان‌های مازندران هستیم.
فرار مغزها+عبارت
۱۳۹۹/۳/۲۵ - ۱۱:۰۰
به بهانه پناهندگی مجدد یک استاد بزرگ شطرنج در کشور سوئیس؛
سندروم صادرات مغز
شاید در سال های ابتدایی اپیدمی مهاجرت که ما در آن قرار داریم اثرات این پدیده ی شوم آنقدر ها ملموس نباشد اما در گذر زمان بی شک با خسارات این اتفاق بیشتر دست و پنجه نرم خواهیم کرد
خانه + مسکن + عبارت
۱۳۹۹/۳/۲۵ - ۰۹:۴۰
زمزمه هایی از اجرای طرح مالیات بر مسکن دوباره به گوش می رسد؛
خانه های لاکچری با ساکنین نه چندان سرمایه دار / معاملات غیر رسمی شیوه محبوب دلالان مسکن
بازار غیر رسمی بهترین موقعیت را برای دلالان و حتی کلاهبرداران به وجود می آورد تا با روش هایی که هنوز شیطان هم از آن بی خبر است اقدام به کسب درامد های میلیاردی کنند و معلوم نیست که سال آینده در این زمان چند نفر به خاطر همین مسائل در طبقات دادگاه ها بالا و پایین بروند.
شوک+عبارت
۱۳۹۹/۳/۲۵ - ۰۹:۱۵
بسته خبری ویژه حوادث؛
پسرخاله‌های ساروی که مرگشان در یک روز رقم خورد / رب گوجه فرنگی با طعم تریاک / متلاشی شدن باند بزرگ شیطان پرستی در مازندران / بازداشت یک زن به اتهام انتشار تصاویر غیر اخلاقی در آمل
شوک نام بسته خبری ویژه حوادث در عبارت است که به صورت روزانه در اختیار شما مخاطبان گرامی قرار می گیرد. شما نیز می توانید با ارسال تصاویر و اخبار خود سهمی در تولید محتوای این بسته خبری داشته باشید.