امروز : جمعه ۲۰ تیر ۱۳۹۹ ساعت : ۸:۳۶ PM
آرشیو
شوک+عبارت
۱۳۹۹/۳/۲۱ - ۰۸:۴۱
بسته خبری ویژه حوادث؛
بطری های نوشابه با طعم تریاک در محمودآباد / شناسایی یک عطاری با بار قاچاق / خانم گمشده پس از ۳ روز در منطقه چهاردانگه ساری پیدا شد / آتش به جان خانه‌ای در بابل افتاد
شوک نام بسته خبری ویژه حوادث در عبارت است که به صورت روزانه در اختیار شما مخاطبان گرامی قرار می گیرد. شما نیز می توانید با ارسال تصاویر و اخبار خود سهمی در تولید محتوای این بسته خبری داشته باشید.
شفاخانه عبارت + عبارت
۱۳۹۹/۳/۲۱ - ۰۸:۳۱
بسته ویژه دانستنی های روز سلامت در عبارت؛
بهترین وقت بیدار شدن چه زمانی است؟ / علامت فاسد شدن ادویه جات و سبزی های خشک / با این میوه‌ها از چاقی جلوگیری کنید / کدام چای بهتر است؟
«شفاخانه عبارت» بسته ویژه خبری حوزه ی سلامت است که به صورت روزانه توسط تحریریه عبارت تهیه و منتشر می شود. با خواندن این ستون شما از به روزترین مطالب مرتبط با سلامت مطلع خواهید شد.
غلامحسین اسماعیلی+عبارت
۱۳۹۹/۳/۲۰ - ۱۳:۱۰
سخنگوی قوه قضاییه خبر داد:
حکم اعدام برای عامل شهادت سردار سلیمانی/ بازداشت ۶ نفر در پرونده هواپیمای اوکراینی/ پرونده قتل رومینا با قاطعیت رسیدگی می شود/ فساد قضات در دست بررسی/ جریانات سیاسی پرونده طبری را دستمایه تسویه حساب‌های گروهی قرار ندهند
سخنگوی قوه قضاییه درباره پرونده سقوط هواپیمای اوکراینی گفت: برخی خانواده‌های جانباختگان با دادستان نیروهای مسلح دیداری داشته‌اند و در این پرونده تاکنون ۶ نفر از عوامل ذیربط بازداشت شده‌اند که سه نفر با قرار تامین آزاد شده و سه نفر دیگر در بازداشت هستند.
روحانی+عبارت
۱۳۹۹/۳/۲۰ - ۱۲:۵۸
جلسه ستاد هماهنگی اقتصادی دولت برگزار شد؛
روحانی: بورس نقطه امیدی در شرایط خاص اقتصادی کشور است / عده‌ای که در کمین سهام مردم هستند/ آرامش بورس تأثیر بسیار زیادی در رونق بازار سرمایه دارد/ تا پایان دولت دوازدهم تمام برنامه‌های دولت الکترونیک باید اجرایی و مستقر شود
رئیس جمهور گفت: از افتخارات کشور این است در حالی که کرونا با همراهی مردم مدیریت شده، بورس و بازار سرمایه نیز با مشارکت مردم رونق گرفته است.
کارگاه + کارگر + عبارت + تولید
۱۳۹۹/۳/۲۰ - ۱۰:۵۹
به بهانه آغاز به کار سامانه ستاد تسهیل در مازندران؛
ستادی که خود نیازمند تسهیل است
وزارت صنعت، معدن و تجارت به عنوان متولي امر صنعت و معدن در کشور طي ساليان گذشته در تلاش بوده تا در راستاي اصل ۴۴ و چشم انداز ۱۴۰۴ بتواند ساختارهاي توليد و گسترش صنايع و معادن را بهبود بخشد و زمينه رشد و توسعه همه جانبه اي را فراهم کند.
مصطفی نیازآذری+عبارت
۱۳۹۹/۳/۲۰ - ۱۰:۴۹
نیازآذری از متهمین اصلی و فراری پرونده اکبر طبری است؛
انتشار اولین تصاویر مصطفی نیازآذری / ماجرای ویلای مجلل و ۵ قطعه زمین در بابلسر
مصطفی نیاز آذری متهم ردیف پنجم پرونده پرونده طبری است که پس از دستگیری او از کشور خارج شد و به مشارکت در تشکیل شبکه در امر ارتشاء و پرداخت رشوه به اکبر طبری به میزان ۵ قطعه زمین در بابلسر متهم است.
کشتی+عبارت
۱۳۹۹/۳/۲۰ - ۰۸:۵۱
اعضا مجمع هیات کشتی مازندران معرفی شدند؛
گام های آهسته برای نجات شناسنامه ورزش مازندران از بلاتکلیفی
حسن یزدانی، محمدهادی ساروی و فاطمه فتاحی جویباری(ورزشکاران)، عباس حاج‌کناری و ستاره اسماعیلی(مربیان)، نیما صادقی و مریم ارم‌آبادی(داوران) و ستارگان ساری و سید بابل(باشگاه‌ها) رای دهندگان این مجمع معرفی شدند.
شوک+عبارت
۱۳۹۹/۳/۲۰ - ۰۸:۳۸
بسته خبری ویژه حوادث؛
باند جعل و کلاهبرداری در آمل متلاشی شد / واژگونی عجیب و مرگبار تراکتور در گلوگاه / وقتی خودروها از ترس به باغ های نوشهر پناه می برند / پلیس چالوس کودک ۶ ساله را از خفگی نجات داد
شوک نام بسته خبری ویژه حوادث در عبارت است که به صورت روزانه در اختیار شما مخاطبان گرامی قرار می گیرد. شما نیز می توانید با ارسال تصاویر و اخبار خود سهمی در تولید محتوای این بسته خبری داشته باشید.
شفاخانه عبارت + عبارت
۱۳۹۹/۳/۲۰ - ۰۸:۳۰
بسته ویژه دانستنی های روز سلامت در عبارت؛
اقدامات اولیه هنگام سکته مغزی/ علت پرحرفی کودکان چیست؟/ چند چکاپ ساده که افراد بالای ۵۰ سال باید انجام دهند/ روش های طبخ غذا که شما را چاق خواهد کرد
«شفاخانه عبارت» بسته ویژه خبری حوزه ی سلامت است که به صورت روزانه توسط تحریریه عبارت تهیه و منتشر می شود. با خواندن این ستون شما از به روزترین مطالب مرتبط با سلامت در مازندران و کشور مطلع خواهید شد.
کرونا+عبارت
۱۳۹۹/۳/۱۹ - ۱۲:۴۸
بنابر اعلام گزارش اپیدمیولوژی بیماری کرونا منتشر شده از سوی وزارت بهداشت؛
روند صعودی کرونا در ۱۳ استان / ناسازگاری داده ها در مازندران
هفته منتهی به ۱۶ خردادماه، در روند کشوری این بیماری تغییرات مختصر صعودی مشاهده شده است. همچنین روند ثبات با تغییرات مختصر صعودی در هفت استان و روند صعودی یا شروع پیک در ۱۳ استان گزارش شده است.