امروز : جمعه ۳ فروردین ۱۳۹۷ ساعت : ۱۰:۴۶ PM
آرشیو دیدنی های امروز
داریوش شایگان البوم تصاویر+عبارت
۱۳۹۷/۱/۲ - ۱۳:۴۴
به بهانه درگذشت معمار گفتگوی تمدن ها؛
آلبوم تصاویر پروفسور داریوش شایگان/ از کودکی تا مرگ
عبارت ‌ـ گروه چندرسانه ای: داریوش شایگان هم رفت. درست در ۸۳ سالگی و در حالیکه شکوفه ها تازه سر از تخم درخت بیرون آورده بودند. او رفت اما یادگاری های فراوانی از معرفت و دانایی به جا گذاشت که تا همیشه جهانی را سیراب خواهد کرد. به بهانه درگذشت این متفکر برجسته آلبوم تصاویر او را آماده کرده ایم.
بازدیددکتر آرام و دکتر یوسف نژاد از مراکز سالمندان ساری+عبارت
۱۳۹۶/۱۲/۱۸ - ۲۱:۰۴
گزارش تصویری
بازدیددکتر آرام و دکتر یوسف نژاد از مراکز سالمندان ساری/ وقتی اشک یوسف نژاد درآمد/ مهربانی هایمان را با سالمندان قسمت کنیم
امروز به مناسبت روز زن و مادر ، دکتر علی اصغر یوسف نژاد نماینده مردم ساری و دکتر سعید آرام مدیرکل بهزیستی مازندران از مراکز نگهداری سالمندان امام رضا (ع) و مرکز بزرگ سالمندان مهرآوران پهنه کلای ساری بازدید کردند. در پایان در جشن سالمندان حاضر شدند.
پرتره های تنهایی مهدی عبوری+عبارت
۱۳۹۶/۱۲/۳ - ۲۰:۰۷
تک نگاره هایی از عبوری شهردار ساری
پرتره های تنهایی مهدی
مهدی عبوری شهردار ساری حالا با از دست دادن پدرش حاج حسن عبوری تنهاتر از همیشه شده. او سه برادرش را نیز در دوران جنگ از دست داد و حالا تنها باقیمانده این قبیله عاشق است.
مراسم تشییع و خاکسپاری ابوشهدا حاج حسن عبوری+عبارت
۱۳۹۶/۱۲/۲ - ۱۴:۵۶
گزارش تصویری
مراسم تشییع و خاکسپاری ابوشهدا حاج حسن عبوری/ مهدی عبوری بر مزار پدرش چه گفت؟
عبارت ـ گروه چندرسانه ای: صبح امروز پیکر حاج حسن عبوری پدر شهیدان حجت الله، محمدعلی و ابوالقاسم عبوری با حضور باشکوه مردم ساری و مسئولان ارشد استانی و نماینده گان ویژه مسئولان کشوری از امامزاده یحیی ساری به سمت گلزار شهدا برگزار شد.مهدی عبوری هنگام دفن پدرش میکروفن را به دست گرفت و با گریه گفت: دیگر تمام شد! دیگر رفت، دردی نیست و حالا من بی تو تنها شده ام.
شب سوم فیلم فجر در سینما سپهر ساری+عبارت
۱۳۹۶/۱۱/۱۷ - ۱۲:۱۶
گزارش تصویری؛
آغوش باز ساروی ها به دعوت سیمرغ/ برخی ایستاده فیلم دیدند
عبارت ‌ـ گروه فرهنگ و هنر: وقتی اولین شب و افتتاحیه جشنواره فیلم فجر در ساری را پشت سرگذاشتیم عدم استقبال مسئولان کمی دستمایه نگرانی بود که نکند مردم هم استقبال کافی نکنند؟ مخصوصا اینکه تقاضای بلیت رایگان توسط نهادهای دولتی و خصوصی و شبه خصوصی و ... تهدیدی برای سرمایه گذار و همکار خصوصی این دوره بود که تمام امیدش به گیشه سینما سپهر است. اما از شب دوم استقبال بی نظیر ساروی ها آغاز شد و در شب سوم کار به جایی رسید که برخی ایستاده فیلم دیدند و این نشان داده که ساری به عنوان مرکز استان مازندران تا چه اندازه نیازمند حداقل یک سینمای دیگر در اندازه و موقعیت مکانی سینما سپهر است. موضوعی که باید اداره کل ارشاد و فرمانداری ساری درباره آن اقدامی عاجل کنند. مخصوصا اینکه شهرداری ساری همواره به موضوعات فرهنگی و هنری توجهی جدی داشته است. این استقبال نوید بخش سالی خوب برای اکران در ساری خواهد بود. خبرهای رسیده از نوشهر هم حکایت از استقبال بالای غرب نشینان از فجر امسال دارد. در ادامه برخی از تصاویر شب سوم جشنواره فجر در سینما سپهر ساری و استقبال مردم را می بینید. با تشکر از مارال نژاد آذر و عباس مهدوی.
دومین شب جشنواره فیلم فجر در ساری+عبارت
۱۳۹۶/۱۱/۱۶ - ۱۰:۳۰
دیدنی های روز
دومین شب جشنواره فیلم فجر در ساری
جشنواره فیلم فجر امسال برای نخستین بار به میزبانی دو شهر ساری و نوشهر در مازندران برگزار شد. در شب دوم دو فیلم سینمایی دارکوب و امیر به نمایش در آمد که تا حدودی موجب رضایت تماشاگران شد. به ویژه دارکوب که تشویق آنها را هم به همراه داشت.
اینفوگرافیک مهمترین اظهارات علی محمدشاعری در نشست هم اندیشی با رسانه ها+عبارت
۱۳۹۶/۱۰/۲۸ - ۲۰:۳۳
اینفوگرافیک/ مهمترین اظهارات علی محمدشاعری؛ نماینده شرق مازندران در نشست هم اندیشی با رسانه ها
علی محمد شاعری؛ نماینده شرق مازندران و سخنگوی کمیسیون کشاورزی و منابع طبیعی مجلس شورای اسلامی صبح امروز در دفتر مجمع نمایندگان مازندران میزبان رسانه های استان بود تا در یک هم اندیشی به برخی از آسیب های موجود و راه حل های پیش رو اشاره کند.
گزارش تصویری/ انتخاب اعضای هیأت رئیسه کمیسیون تلفیق بودجه ۹۷ +عبارت
۱۳۹۶/۱۰/۴ - ۱۶:۵۵
گزارش تصویری/ انتخاب اعضای هیأت رئیسه کمیسیون تلفیق بودجه ۹۷ / یوسف نژاد سخنگو شد
انتخابات هیأت رئیسه کمیسیون تلفیق بودجه ۹۷ برگزار شد و اعضای هیأت رئیسه این کمیسیون مشخص شدند که بر این اساس غلامرضا تاجگردون به عنوان رئیس کمیسیون تلفیق بودجه سال ۹۷ مشخص شد. و علی اصغر یوسف نژاد نماینده مردم ساری نیز به عنوان سخنگوی این کمیسیون بسیار مهم برگزیده شد.
نمونه قبرهای قدیمی آرمگاه ملامجالدین ساری+عبارت
۱۳۹۶/۹/۶ - ۱۶:۰۵
گزارش تصویری از سنگ قبرهای قدیمی گورستان ملامجدالدین ساری؛
پیاده روی در تالار مرگ/ آقای «عبوری» جلوی تخریب سنگ نوشته ها را بگیرید
قدمت گورستان فعلی ساری به قاجاریه می رسد. پیش آن مردگان شهر را به امام زاده یحیی می آوردند اما از اواخر سده قبل گورستان به جوار مقبره ملامجدالدین (فرستاده امام صادق به مازندران) نقل مکان کرد.
دیدار تیم ملی پیشکسوتان ایران و تیم مجلس شورای اسلامی؛
۱۳۹۶/۹/۲ - ۱۵:۰۶
دیدار تیم ملی پیشکسوتان ایران و تیم مجلس شورای اسلامی؛
از شکم علی مطهری تا دریبل های مارادونایی یوسف نژاد
بیست و سومین دوره مسابقات فوتبال پیشکسوتان جام زنده یاد یونس شکوری عصر چهارشنبه و در زمین چمن مصنوعی مجموعه ورزشی شهید شیرودی افتتاح شد. به گزارش خبرنگار عبارت در جریان این آیین یاد و خاطره کشته شدگان زلزله اخیر و همچنین زنده یادان اکبر افتخاری و ابراهیم آشتیانی گرامی داشته شد.سه تیم نمایندگان مجلس شورای اسلامی ٬ رسانه ورزش و پیش کسوتان فوتبال در مراسم افتتاحیه ٬ بازیهای نمادین برگزار‌کردند . در ادامه برخی تصاویر از دیدار تیم ملی پیشکستوان ایران و تیم مجلس را مشاهده می کنید که علی اصغر یوسف نژاد نماینده ساری و عضو فراکسیون ورزش هم در آن حضور دارد.
تلگرام سایت عبارت
ساری شناسی
کارگاه اتفاق