امروز : یکشنبه ۲۷ آیان ۱۳۹۷ ساعت : ۹:۵۷ AM
آرشیو دیدنی های امروز
مراسم وداع با پیکر نوربخش رییس تامین اجتماعی+عبارت
۱۳۹۷/۸/۲۶ - ۲۰:۲۶
فتوتیتر عبارت/۴
از اشک های بی توقف «ربیعی» بر جنازه «نوربخش» تا جمع آوری دام های هوایی در فریدونکنار
عبارت ـ گروه چندرسانه ای: «فتوتیترعبارت»بخش تازه سایت خبری عبارت است که برای شما تهیه شده و تمرکزش بر تصاویر جذاب روز و توصیف کوتاهی از آنهاست. این قسمت چهارم«فتوتیتر» است که از نظر می گذرانید. سعی ما بر این است که اکثر تصاویر مربوط به استان مازندران باشد، اما هرزگاهی به اتفاقات مهم ملی و حتی بین المللی نیز اشاره خواهیم کرد. شما می توانید تصاویر جذاب خود را از وقایع یا مکان های مورد نظرتان از طریق راه های ارتباطی با عبارت برایمان ارسال کنید.
نیما یوشیج
۱۳۹۷/۸/۲۱ - ۲۰:۰۰
به بهانه صدویازدهمین سالروز تولدنیما یوشیج؛
تصاویر نایاب از لحظه های نایاب نیما
در این گزارش تصاویر کمتر دیده شده از نیما یوشیج را مشاهده می کنید. تصاویری که علاقه پیرمرد به شکار، فرزندش و زندگی وحشی طبیعی را نشان می دهد.
فتوتیتر عبارت/۳
۱۳۹۷/۸/۱۶ - ۲۰:۱۸
فتوتیتر عبارت/۳
از مجلس ـ پارتی تا میزبانی ساری از سفرای ۱۰ کشور جهان
عبارت ـ گروه چندرسانه ای: «فتوتیترعبارت»بخش تازه سایت خبری عبارت است که برای شما تهیه شده و تمرکزش بر تصاویر جذاب روز و توصیف کوتاهی از آنهاست. این قسمت سوم «فتوتیتر» است که از نظر می گذرانید. سعی ما بر این است که اکثر تصاویر مربوط به استان مازندران باشد، اما هرزگاهی به اتفاقات مهم ملی و حتی بین المللی نیز اشاره خواهیم کرد. شما می توانید تصاویر جذاب خود را از وقایع یا مکان های مورد نظرتان از طریق راه های ارتباطی با عبارت برایمان ارسال کنید.
لیگ قهرمانی کشتی ساری و بابل+عبارت
۱۳۹۷/۸/۱۲ - ۰۱:۲۸
فوتوتیترعبارت/۲
از انتقاد امام جمعه بابل از دست به دست شدن اسناد محرمانه تا یکه تازی مازندرانی ها در کشتی ایران
عبارت ـ گروه چندرسانه ای: «فوتوتیترعبارت»بخش تازه سایت خبری عبارت است که برای شما تهیه شده و تمرکزش بر تصاویر جذاب روز و توصیف کوتاهی از آنهاست. این قسمت دوم فتوتیتر است که از نظر می گذرانید. سعی ما بر این است که اکثر تصاویر مربوط به استان مازندران باشد، اما هرزگاهی به اتفاقات مهم ملی و حتی بین المللی نیز اشاره خواهیم کرد. شما می توانید تصاویر جذاب خود را از وقایع یا مکان های مورد نظرتان از طریق راه های ارتباطی با عبارت برایمان ارسال کنید. قسمت
فوتوتیترعبارت+عبارت
۱۳۹۷/۸/۶ - ۲۱:۰۵
فوتوتیترعبارت/۱
از گودال های طلایی ترسناک جنگل آمل تا نگاه معنادار نماینده ساری به نماینده بابل
عبارت ـ گروه چندرسانه ای: از امروز می توانید با بخش تازه سایت خبری عبارت همراه باشید. بخشی که تحت عنوان «فوتوتیترعبارت» برای شما تهیه شده و تمرکزش بر تصاویر جذاب روز و توصیف کوتاهی از آنهاست. سعی ما بر این است که اکثر تصاویر مربوط به استان مازندران باشد، اما هرزگاهی به اتفاقات مهم ملی و حتی بین المللی نیز اشاره خواهیم کرد. شما می توانید تصاویر جذاب خود را از وقایع یا مکان های مورد نظرتان از طریق راه های ارتباطی با عبارت برایمان ارسال کنید.
رونمایی از کتاب «درختان باران زده» تدوین و تصحیح بهمن بنی هاشمی در شهرکتاب ساری+عبارت
۱۳۹۷/۲/۲۳ - ۲۲:۲۴
گزارش تصویری؛
رونمایی از کتاب «درختان باران زده» تدوین و تصحیح بهمن بنی هاشمی در شهرکتاب ساری
امروز با حضور دکتر عبدالجبار کاکایی ترانه سرا و پژوهشگرمعاصر و جمعی از شاعران و اندیشمندان شناخته شده کشور و مازندران از کتاب «درختان باران زده» گزیده رباعیات سبک هندی به پژوهش و گزینش بهمن بنی هاشمی در شهرکتاب ساری رونمایی شد. در پایان این نشست تعدادی از شاعران به قرائت آثارشان پرداختند و در نهایت با تک نوازی سه تار جلسه پایان یافت.
پیاده روی بزرگ خانواده گی در سمسکنده ساری
۱۳۹۷/۲/۲۱ - ۱۳:۰۸
با حضور گسترده مردم و مسئولین برگزار شد؛
پیاده روی بزرگ خانواده گی در سمسکنده ساری
عبارت: همایش بزرگ پیاده روی خانواده گی امروز جمعه۲۱ اردیبهشت در روستای سمسکنده ساری برگزار شد. محمد دامادی نماینده ساری، مجید حسین زادگان معاون سیاسی استاننداری و حبیب حسین زادگان(۰برادر مجید) مدیرکل ورزش و جوانان استان در این مراسم حاضر شدند. برگزاری مسابفقات نمایشی ورزشی در حاشیه این مراسم توجه حاضران را به خود جلب کرد.
جشن قهرمانی پرسپولیس+عبارت
۱۳۹۷/۲/۸ - ۱۲:۲۶
گزارش تصویری؛
جشن قهرمانی پرسپولیس در لیگ برتر فوتبال
تصاویر جشن قهرمانی پرسپولیس در لیگ برتر فوتبال را ببینید.
چهارمین روز سی و ششمین جشنواره جهانی فیلم فجر+عبارت
۱۳۹۷/۲/۳ - ۱۱:۵۸
گزارش تصویری؛
چهارمین روز سی و ششمین جشنواره جهانی فیلم فجر
سی و ششمین جشنواره جهانی فیلم فجر با حضور فیلمسازان ایرانی و خارجی از پنجشنبه ۳۰ فروردین ماه با اکران فیلم هایی در بخش های مختلف جشنواره آغاز و تا ۷ اردیبهشت در پردیس سینمایی چارسو ادامه دارد.
رونمایی از مجموعه شعر رودخانه گی اثر سحر اسدی
۱۳۹۷/۲/۲ - ۰۰:۰۵
به میزبانی مجتمع فرهنگی هنری ساری برگزار شد؛
رونمایی از مجموعه شعر رودخانه گی اثر سحر اسدی
عبارت ـ گروه فرهنگ و هنر: مراسم رونمایی از مجموعه شعر رودخانه گی اثر شاعر جوان مازندرانی سحر اسدی با حضور اصحاب هنر و شاعران از سراسر استان به میزبانی مجتمع فرهنگی هنری ساری برگزار شد. در این مراسم ضمن رونمایی این مجموعه شعر، شاعران به قرائت اثر پرداختند.
تلگرام سایت عبارت
ساری شناسی
کارگاه اتفاق