امروز : یکشنبه ۲۵ مهر ۱۴۰۰ ساعت : ۳:۰۱ AM
آرشیو دیدنی های امروز
تصویری دیده نشده از استاندار مازندران+عبارت
۱۳۹۷/۹/۲۶ - ۰۹:۱۷
قاب ایثار؛
تصویری دیده نشده از استاندار مازندران، یکی از مدیران کل استان و شهیدعلمدار در دوران جنگ
در این عکس تاریخی که در اوایل جنگ گرفته شده احمد حسین زادگان استاندار مازندران، شهید سید مجتبی علمدار، جانباز شهید و حسین افضلی مدیرعامل شرکت برق منطقه ای مازندران و گلستان دیده می شوند. هر سه این مردان اهل ساری هستند. یاد و نام جانباز شهید علمدار گرامی باد.
روز میناس+عبارت
۱۳۹۷/۹/۲۲ - ۰۲:۲۴
فتوتیتر عبارت /۶
از سنگ تمام ساروی ها برای استاندار جدیدمازندران تا پنجه آهنین در روز میناس
عبارت ـ گروه چندرسانه ای: «فتوتیترعبارت» تمرکزش بر تصاویر جذاب روز و توصیف کوتاهی از آنهاست. این قسمت ششم «فتوتیتر» است که از نظر می گذرانید. سعی ما بر این است که اکثر تصاویر مربوط به استان مازندران باشد، اما هرزگاهی به اتفاقات مهم ملی و حتی بین المللی نیز اشاره خواهیم کرد. شما می توانید تصاویر جذاب خود را از وقایع یا مکان های مورد نظرتان از طریق راه های ارتباطی با عبارت برایمان ارسال کنید.
دکتر هادی ابراهیمی؛ مدیرکل جدید صداوسیمای استان مازندران+عبارت
۱۳۹۷/۹/۱۲ - ۱۴:۱۳
فتوتیتر عبارت
دکتر هادی ابراهیمی؛ مدیرکل جدید صداوسیمای استان مازندران را بهتر بشناسید
دکتر هادی ابراهيمي مدیرکل جدید صداوسیمای مازندران ۴۴ ساله و ساروی است. او استاديار و عضو هيئت علمي دانشكده فلسفه رسانه است و در کارنامه اش معاونت سیاسی و امنیتی استانداری مازندران نیز دیده می شود.
احمدی لاشکی در مجلس+عبارت
۱۳۹۷/۹/۱ - ۲۰:۴۳
فتوتیتر عبارت/۵
از نشست مجمع نمایندگان مازندران با بچه محل ها تا گوسفندبمب یاب در سفر رییس جمهور به ارومیه
عبارت ـ گروه چندرسانه ای: «فتوتیترعبارت»بخش تازه سایت خبری عبارت است که برای شما تهیه شده و تمرکزش بر تصاویر جذاب روز و توصیف کوتاهی از آنهاست. این قسمت چهارم«فتوتیتر» است که از نظر می گذرانید. سعی ما بر این است که اکثر تصاویر مربوط به استان مازندران باشد، اما هرزگاهی به اتفاقات مهم ملی و حتی بین المللی نیز اشاره خواهیم کرد. شما می توانید تصاویر جذاب خود را از وقایع یا مکان های مورد نظرتان از طریق راه های ارتباطی با عبارت برایمان ارسال کنید.
مراسم وداع با پیکر نوربخش رییس تامین اجتماعی+عبارت
۱۳۹۷/۸/۲۶ - ۲۰:۲۶
فتوتیتر عبارت/۴
از اشک های بی توقف «ربیعی» بر جنازه «نوربخش» تا جمع آوری دام های هوایی در فریدونکنار
عبارت ـ گروه چندرسانه ای: «فتوتیترعبارت»بخش تازه سایت خبری عبارت است که برای شما تهیه شده و تمرکزش بر تصاویر جذاب روز و توصیف کوتاهی از آنهاست. این قسمت چهارم«فتوتیتر» است که از نظر می گذرانید. سعی ما بر این است که اکثر تصاویر مربوط به استان مازندران باشد، اما هرزگاهی به اتفاقات مهم ملی و حتی بین المللی نیز اشاره خواهیم کرد. شما می توانید تصاویر جذاب خود را از وقایع یا مکان های مورد نظرتان از طریق راه های ارتباطی با عبارت برایمان ارسال کنید.
نیما یوشیج
۱۳۹۷/۸/۲۱ - ۲۰:۰۰
به بهانه صدویازدهمین سالروز تولدنیما یوشیج؛
تصاویر نایاب از لحظه های نایاب نیما
در این گزارش تصاویر کمتر دیده شده از نیما یوشیج را مشاهده می کنید. تصاویری که علاقه پیرمرد به شکار، فرزندش و زندگی وحشی طبیعی را نشان می دهد.
فتوتیتر عبارت/۳
۱۳۹۷/۸/۱۶ - ۲۰:۱۸
فتوتیتر عبارت/۳
از مجلس ـ پارتی تا میزبانی ساری از سفرای ۱۰ کشور جهان
عبارت ـ گروه چندرسانه ای: «فتوتیترعبارت»بخش تازه سایت خبری عبارت است که برای شما تهیه شده و تمرکزش بر تصاویر جذاب روز و توصیف کوتاهی از آنهاست. این قسمت سوم «فتوتیتر» است که از نظر می گذرانید. سعی ما بر این است که اکثر تصاویر مربوط به استان مازندران باشد، اما هرزگاهی به اتفاقات مهم ملی و حتی بین المللی نیز اشاره خواهیم کرد. شما می توانید تصاویر جذاب خود را از وقایع یا مکان های مورد نظرتان از طریق راه های ارتباطی با عبارت برایمان ارسال کنید.
لیگ قهرمانی کشتی ساری و بابل+عبارت
۱۳۹۷/۸/۱۲ - ۰۱:۲۸
فوتوتیترعبارت/۲
از انتقاد امام جمعه بابل از دست به دست شدن اسناد محرمانه تا یکه تازی مازندرانی ها در کشتی ایران
عبارت ـ گروه چندرسانه ای: «فوتوتیترعبارت»بخش تازه سایت خبری عبارت است که برای شما تهیه شده و تمرکزش بر تصاویر جذاب روز و توصیف کوتاهی از آنهاست. این قسمت دوم فتوتیتر است که از نظر می گذرانید. سعی ما بر این است که اکثر تصاویر مربوط به استان مازندران باشد، اما هرزگاهی به اتفاقات مهم ملی و حتی بین المللی نیز اشاره خواهیم کرد. شما می توانید تصاویر جذاب خود را از وقایع یا مکان های مورد نظرتان از طریق راه های ارتباطی با عبارت برایمان ارسال کنید. قسمت
فوتوتیترعبارت+عبارت
۱۳۹۷/۸/۶ - ۲۱:۰۵
فوتوتیترعبارت/۱
از گودال های طلایی ترسناک جنگل آمل تا نگاه معنادار نماینده ساری به نماینده بابل
عبارت ـ گروه چندرسانه ای: از امروز می توانید با بخش تازه سایت خبری عبارت همراه باشید. بخشی که تحت عنوان «فوتوتیترعبارت» برای شما تهیه شده و تمرکزش بر تصاویر جذاب روز و توصیف کوتاهی از آنهاست. سعی ما بر این است که اکثر تصاویر مربوط به استان مازندران باشد، اما هرزگاهی به اتفاقات مهم ملی و حتی بین المللی نیز اشاره خواهیم کرد. شما می توانید تصاویر جذاب خود را از وقایع یا مکان های مورد نظرتان از طریق راه های ارتباطی با عبارت برایمان ارسال کنید.
رونمایی از کتاب «درختان باران زده» تدوین و تصحیح بهمن بنی هاشمی در شهرکتاب ساری+عبارت
۱۳۹۷/۲/۲۳ - ۲۲:۲۴
گزارش تصویری؛
رونمایی از کتاب «درختان باران زده» تدوین و تصحیح بهمن بنی هاشمی در شهرکتاب ساری
امروز با حضور دکتر عبدالجبار کاکایی ترانه سرا و پژوهشگرمعاصر و جمعی از شاعران و اندیشمندان شناخته شده کشور و مازندران از کتاب «درختان باران زده» گزیده رباعیات سبک هندی به پژوهش و گزینش بهمن بنی هاشمی در شهرکتاب ساری رونمایی شد. در پایان این نشست تعدادی از شاعران به قرائت آثارشان پرداختند و در نهایت با تک نوازی سه تار جلسه پایان یافت.