امروز : دوشنبه ۲۷ خرداد ۱۳۹۸ ساعت : ۶:۴۰ PM
آرشیو دیدنی های امروز
پیاده روی بزرگ خانواده گی در سمسکنده ساری
۱۳۹۷/۲/۲۱ - ۱۳:۰۸
با حضور گسترده مردم و مسئولین برگزار شد؛
پیاده روی بزرگ خانواده گی در سمسکنده ساری
عبارت: همایش بزرگ پیاده روی خانواده گی امروز جمعه۲۱ اردیبهشت در روستای سمسکنده ساری برگزار شد. محمد دامادی نماینده ساری، مجید حسین زادگان معاون سیاسی استاننداری و حبیب حسین زادگان(۰برادر مجید) مدیرکل ورزش و جوانان استان در این مراسم حاضر شدند. برگزاری مسابفقات نمایشی ورزشی در حاشیه این مراسم توجه حاضران را به خود جلب کرد.
جشن قهرمانی پرسپولیس+عبارت
۱۳۹۷/۲/۸ - ۱۲:۲۶
گزارش تصویری؛
جشن قهرمانی پرسپولیس در لیگ برتر فوتبال
تصاویر جشن قهرمانی پرسپولیس در لیگ برتر فوتبال را ببینید.
چهارمین روز سی و ششمین جشنواره جهانی فیلم فجر+عبارت
۱۳۹۷/۲/۳ - ۱۱:۵۸
گزارش تصویری؛
چهارمین روز سی و ششمین جشنواره جهانی فیلم فجر
سی و ششمین جشنواره جهانی فیلم فجر با حضور فیلمسازان ایرانی و خارجی از پنجشنبه ۳۰ فروردین ماه با اکران فیلم هایی در بخش های مختلف جشنواره آغاز و تا ۷ اردیبهشت در پردیس سینمایی چارسو ادامه دارد.
رونمایی از مجموعه شعر رودخانه گی اثر سحر اسدی
۱۳۹۷/۲/۲ - ۰۰:۰۵
به میزبانی مجتمع فرهنگی هنری ساری برگزار شد؛
رونمایی از مجموعه شعر رودخانه گی اثر سحر اسدی
عبارت ـ گروه فرهنگ و هنر: مراسم رونمایی از مجموعه شعر رودخانه گی اثر شاعر جوان مازندرانی سحر اسدی با حضور اصحاب هنر و شاعران از سراسر استان به میزبانی مجتمع فرهنگی هنری ساری برگزار شد. در این مراسم ضمن رونمایی این مجموعه شعر، شاعران به قرائت اثر پرداختند.
داریوش شایگان البوم تصاویر+عبارت
۱۳۹۷/۱/۲ - ۱۳:۴۴
به بهانه درگذشت معمار گفتگوی تمدن ها؛
آلبوم تصاویر پروفسور داریوش شایگان/ از کودکی تا مرگ
عبارت ‌ـ گروه چندرسانه ای: داریوش شایگان هم رفت. درست در ۸۳ سالگی و در حالیکه شکوفه ها تازه سر از تخم درخت بیرون آورده بودند. او رفت اما یادگاری های فراوانی از معرفت و دانایی به جا گذاشت که تا همیشه جهانی را سیراب خواهد کرد. به بهانه درگذشت این متفکر برجسته آلبوم تصاویر او را آماده کرده ایم.
بازدیددکتر آرام و دکتر یوسف نژاد از مراکز سالمندان ساری+عبارت
۱۳۹۶/۱۲/۱۸ - ۲۱:۰۴
گزارش تصویری
بازدیددکتر آرام و دکتر یوسف نژاد از مراکز سالمندان ساری/ وقتی اشک یوسف نژاد درآمد/ مهربانی هایمان را با سالمندان قسمت کنیم
امروز به مناسبت روز زن و مادر ، دکتر علی اصغر یوسف نژاد نماینده مردم ساری و دکتر سعید آرام مدیرکل بهزیستی مازندران از مراکز نگهداری سالمندان امام رضا (ع) و مرکز بزرگ سالمندان مهرآوران پهنه کلای ساری بازدید کردند. در پایان در جشن سالمندان حاضر شدند.
پرتره های تنهایی مهدی عبوری+عبارت
۱۳۹۶/۱۲/۳ - ۲۰:۰۷
تک نگاره هایی از عبوری شهردار ساری
پرتره های تنهایی مهدی
مهدی عبوری شهردار ساری حالا با از دست دادن پدرش حاج حسن عبوری تنهاتر از همیشه شده. او سه برادرش را نیز در دوران جنگ از دست داد و حالا تنها باقیمانده این قبیله عاشق است.
مراسم تشییع و خاکسپاری ابوشهدا حاج حسن عبوری+عبارت
۱۳۹۶/۱۲/۲ - ۱۴:۵۶
گزارش تصویری
مراسم تشییع و خاکسپاری ابوشهدا حاج حسن عبوری/ مهدی عبوری بر مزار پدرش چه گفت؟
عبارت ـ گروه چندرسانه ای: صبح امروز پیکر حاج حسن عبوری پدر شهیدان حجت الله، محمدعلی و ابوالقاسم عبوری با حضور باشکوه مردم ساری و مسئولان ارشد استانی و نماینده گان ویژه مسئولان کشوری از امامزاده یحیی ساری به سمت گلزار شهدا برگزار شد.مهدی عبوری هنگام دفن پدرش میکروفن را به دست گرفت و با گریه گفت: دیگر تمام شد! دیگر رفت، دردی نیست و حالا من بی تو تنها شده ام.
شب سوم فیلم فجر در سینما سپهر ساری+عبارت
۱۳۹۶/۱۱/۱۷ - ۱۲:۱۶
گزارش تصویری؛
آغوش باز ساروی ها به دعوت سیمرغ/ برخی ایستاده فیلم دیدند
عبارت ‌ـ گروه فرهنگ و هنر: وقتی اولین شب و افتتاحیه جشنواره فیلم فجر در ساری را پشت سرگذاشتیم عدم استقبال مسئولان کمی دستمایه نگرانی بود که نکند مردم هم استقبال کافی نکنند؟ مخصوصا اینکه تقاضای بلیت رایگان توسط نهادهای دولتی و خصوصی و شبه خصوصی و ... تهدیدی برای سرمایه گذار و همکار خصوصی این دوره بود که تمام امیدش به گیشه سینما سپهر است. اما از شب دوم استقبال بی نظیر ساروی ها آغاز شد و در شب سوم کار به جایی رسید که برخی ایستاده فیلم دیدند و این نشان داده که ساری به عنوان مرکز استان مازندران تا چه اندازه نیازمند حداقل یک سینمای دیگر در اندازه و موقعیت مکانی سینما سپهر است. موضوعی که باید اداره کل ارشاد و فرمانداری ساری درباره آن اقدامی عاجل کنند. مخصوصا اینکه شهرداری ساری همواره به موضوعات فرهنگی و هنری توجهی جدی داشته است. این استقبال نوید بخش سالی خوب برای اکران در ساری خواهد بود. خبرهای رسیده از نوشهر هم حکایت از استقبال بالای غرب نشینان از فجر امسال دارد. در ادامه برخی از تصاویر شب سوم جشنواره فجر در سینما سپهر ساری و استقبال مردم را می بینید. با تشکر از مارال نژاد آذر و عباس مهدوی.
دومین شب جشنواره فیلم فجر در ساری+عبارت
۱۳۹۶/۱۱/۱۶ - ۱۰:۳۰
دیدنی های روز
دومین شب جشنواره فیلم فجر در ساری
جشنواره فیلم فجر امسال برای نخستین بار به میزبانی دو شهر ساری و نوشهر در مازندران برگزار شد. در شب دوم دو فیلم سینمایی دارکوب و امیر به نمایش در آمد که تا حدودی موجب رضایت تماشاگران شد. به ویژه دارکوب که تشویق آنها را هم به همراه داشت.
ساری شناسی
کارگاه اتفاق