امروز : شنبه ۹ اردیبهشت ۱۳۹۶ ساعت : ۳:۵۵ PM
آرشیو صدای شما
حقوق شهروندی
۱۳۹۵/۱۱/۴ - ۱۶:۰۵
«صدای شما» در عبارت شنیده می شود؛
توهین و تعدی به حقوق شهروندی در روز روشن/ لطفا انقدر بی ملاحظه نباشید
امیدوارم مردم انقدر بی ملاحظه نباشند و خودشان را هم جای دیگران بگذارند. شک نکیند اگر مردم ما در زمینه حقوق شهروندی پیشرفت کنند بسیاری از مشکلات جدی کشور کم خواهد شد.
 آبفا مازندران
۱۳۹۵/۱۰/۱۳ - ۱۰:۵۸
قابل توجه آبفا مازندران؛
قبض آب یا معما؟/ضرورت شفاف سازی آبفا درباره عناوین جدید هزینه
انتقاد ما از آبفا این است که چرا علی رغم اضافه شدن این موارد ضرورت آنها را برای مخاطبان توضیح نداده به علاوه اینکه این سوالی همیشگی است که بالاخره چه روزی این بدهی قبلی مردم «صفر » می شود؟
 بیمارستان طالقانی چالوس
۱۳۹۵/۹/۲۷ - ۱۳:۲۵
«صدای شما» در عبارت شنیده می شود؛
بادرایت مسئولان، باغ وحشِ بیمارستان چالوس راه اندازی شد+عکس
یکی از کانال های تلگرامی غرب مازندران با انتشار عکس زیر که جولان سگ های ولگرد در حوالی بیمارستان طالقانی چالوس را نشان می دهد نوشته است: « بادرایت مدیران، در بیمارستان چالوس، باغ وحش راه اندازی شد.» گفتنی است وضعیت وخیم این مرکز درمانی مدت هاست مورد انتقا د مردم و رسانه هاست.
نبیان و طاهری نسب
۱۳۹۵/۸/۲۷ - ۲۲:۲۹
گلایه نامه یک شهروند چالوسی به معاون عمرانی استانداری؛
چالوس را سکوی پرتاب مدیران ضعیف نکنید/با کدام معیار «طاهری نسب» برتر شده است؟
عبارت:آخر مگر ممکن است شهروندان چالوسی برای تفریح مجبور باشند به ساحل شهر هایی همچون سلمانشهر و یا نوشهر بروند و هیچ مکان رفاهی و تفریحی در سواحل رادیو دریا و خط هشت چالوس وجود نداشته باشد! آنوقت مدیریت شهری اش در این مورد، نمونه و برتر شود؟! جل الخالق ، به حق چیزهای ندیده و نشنیده!
آتش سوزی در جنگلهای دامنه پیلِ کوه بالای مکارود
۱۳۹۵/۸/۲۵ - ۱۹:۳۳
آتش ،جنگلهای دامنه پیلِ کوه بالای مکارود را بلعید
درخواست برای اعزام بالگرد بعلت شدت آتش سوزی و صعب العبور بودن منطقه/پیگیری خبرنگار عبارت برای جلوگیری از بحران
عبارت: گرچه بعضی از تلفن های اعلامی سازمان ها توسط هیچ اپراتوری پاسخ داده نشد! و حتی بر روی سامانه گویا هم نبود! اما شکر خدا در ابتدا عزیزان آتش نشانی چالوس قول دادند که سریعا به آتش نشانی کلاردشت اطلاع دهند ، سپس با سازمان امداد و نجات تماس گرفته و گفتند که می بایستی از طریق منابع طبیعی از ما درخواست امداد و بالگرد شود، لذا بلافاصله بعداز آن با "خزایی" رئیس منابع طبیعی ، گفتگوی تلفنی صورت گرفت
ربیع فلاح و مردم جمشیدی
۱۳۹۵/۸/۱ - ۲۲:۵۵
گلایه نامه جمعی از اعضای مجمع زنان اصلاح طلب مازندران به استاندار؛
آقای فلاح! قرار ما توهین نبود/برای حفظ آبروی دولت در حوزه بانوانِ استانداری تجدیدنظر کنید
عبارت:ما قرار داشتیم در این جلسه مشکلات و پیشنهادها را مطرح کرده و البته بگوئیم همچون گذشته ضمن حمایت از دولت آماده فراهم آوردن انتخاباتی پرشور هستیم و به جز آن می خواهیم نقشی جدی در توسعه سیاسی، اجتماعی و فرهگی مازندران بازی کنیم، اما به نظر نمی رسد گوش شنوایی برای این صداهای رسا باشد و این مایه تاسف است.
تصادف-سایت عبارت
۱۳۹۵/۷/۲۹ - ۱۴:۱۹
صدای شما
شهردار و اعضای شورای شهر نوشهر! از خواب بیدار شوید
چند تن از مخاطبان «عبارت» با ارسال تصاویر و برقراری تماس با ما به یکی از چالش های خطرناک در منطقه هلستان نوشهر اشاره کرده و آن را نشانه بی تدبیری شورا و شهرداری نوشهر دانسته است. این گزارش توسط دفتر نماینده گی «عبارت» در غرب مازندران تنظیم شده است.
هواپیمایی آمریکا-سایت عبارت
۱۳۹۵/۷/۱۱ - ۰۰:۱۱
از چرات تا نیویورک
یک زن سوادکوهی خلبان خطوط هوایی آمریکا شد+عکس
خانوم ها مهرنوش غفاری(چراتی) و ماندانا فخری خلبانان ایرانی خطوط هوایی آمریکا.یکی از این خلبان ها مازندرانی است و توجه کاربران این استان در شبکه های اجتماعی را برانگیخته است. یکی از مخاطبان عبارت با ارسال این تصویر برای ما نوشته است: پرچم سوادکوه همیشه بالاست
شلیک پیرمرد ساروی به سرش در پارک کوشا سنگ
۱۳۹۵/۷/۷ - ۱۱:۰۴
اختصاصی عبارت
شلیک پیرمرد ساروی به سرش در پارک کوشا سنگ/ پیدا شدن نامه خودکشی در جیب متوفی
در جیب لباس متوفی به نام ح - ر نامه ای مبنی بر دلیل خودکشی کشف شد.
 تغییرات معنادار در استانداری مازندران-سایت عبارت
۱۳۹۵/۷/۳ - ۰۹:۳۳
در حاشیه تغییرات معنادار در استانداری مازندران؛
مرغ استاندار یک پا دارد/ آغاز حذف نیروهای منتقد و اصلاح طلب در مازندران
تغییرات پیاپی در استانداری مازندران، ‌آنهم کمتر از یکسال به پایان عمر چهارساله دولت یازدهم اعتراضات فراوانی را در پی داشت. بعد از برکناری ابراهیمی از نیروهای اصلاح طلب در اداره کل سیاسی و انتخابات، نامه های فراوانی به«عبارت» رسید که یکی از آنها را به عنوان نمونه انتخاب کرده ایم که در ادامه از نظر می گذرانید.امیدواریم استانداری مازندران پاسخ مناسبی برای سوالات و ابهامات فراوان نیروهای سیاسی در مازندران داشته باشد.
12
تلگرام سایت عبارت