امروز : یکشنبه ۲۷ آیان ۱۳۹۷ ساعت : ۸:۵۵ AM
آرشیو گفتگو
موسوی ن‍‍ژاد؛ شهردار سرخرود+عبارت
۱۳۹۷/۸/۶ - ۱۴:۵۵
موسوی ن‍‍ژاد؛ شهردار سرخرود در گفتگو با عبارت:
جذب سرمایه گذاری نسخه شفابخش سرخرود است/ باید جلوی سوختن و هدررفت سرمایه ها را بگیریم/ سرخرود تنها شهر گردشگری چهارفصل مازندران است/ اجازه ندادیم شهر دچار ریز دانه گی شود
سید مهدی موسوی‌نژاد دارای مدرک تحصیلی کارشناس ارشد برنامه ریزی شهری است که از قضا این مدرک تخصصی در ساخت و توسعه شهر بسیار به کارش آمده و خود در جایگاه یک کارشناس می تواند زوایای مختلف شهرسازی را بررسی کند. موضوعی که او بیش از همه در گفتگویش با عبارت بر آن تاکید کرد.
شاعری +عبارت
۱۳۹۷/۵/۳ - ۰۸:۵۵
شاعری؛ دبیراول کمیسیون کشاورزی مجلس در گفتگو با عبارت:
مهاجرت گسترده؛ میتواند مازندران را منفجر کند/ خوشحالم که برخی طرح های ملی به نام من است/ قاچاق خاک تمدن ایران را تهدید می کند
کوه خواری، جنگل خواری و زمین خواری اصلی ترین دغدغه های زیست محیطی هستند که خوشبختانه جلوی تغییر کاربری ها در مازندران تاحد زیادی گرفته شده است که برای پیشرفت بیشتر نیازمند جدیت تمام قد دولت و قوه قضائیه هستیم.
فیض الله حکیمی+عبارت
۱۳۹۷/۵/۲ - ۱۸:۰۸
در گفتگو با عبارت عنوان شد؛
واکنش رییس دفتر استاندار مازندران به احتمال برکناری اسلامی به دلیل بازنشستگی
براساس این اصلاحیه ۱۷ استاندار، ۸۰ معاون استاندار و ۱۲۰۰ مدیر دولتی مشمول این قانون می‌شوند که در این میان استاندار مازندران...
مریم جمشیدی+عبارت
۱۳۹۷/۲/۱۱ - ۱۱:۰۲
واکنش روزنامه نگار زن مازندرانی به ویدئوی معاون برکنار شده بانوان استانداری؛
خانم جمشیدی من به شما پاسخ میدهم/"تصویر مدیریت زنان در دولت تدبیر و امید اینگونه سهم خواهانه نیست"
خانم جمشیدی خودت را در گروه سهم خواهان قرار مده و مانند خیلی ها که برای استقرار این دولت پاشنه ورکشیدند اما حالا درگوشه ای نشسته اند و در سایه از دولت و نماینده اش در استان حمایت میکنند ، سکوت کن و اگر برای خدا گام برداشتی که امید است اینچنین باشد خودت را مهره ی سوخته در مدیریت زنان نکن.
احدجاودانی+عبارت
۱۳۹۶/۱۱/۱۶ - ۰۹:۴۹
احد جاودانی؛ مدیرکل فرهنگ و ارشاد مازندران:
چرا مازندران یک استثنا را در جشنواره فیلم فجر است/برگزاری نخستین جشنواره تجسمی فجر مازندران در ساری/اهدای نشان نیما به «سیروس شمیسا»/ مازندران رکورددار کنسرت در ایران است
قول می دهم که پایان سال ۱۳۹۷ تالار مرکزی ساری که بزرگترین مجتمع فرهنگی هنری شمال ایران و سومین تالار مرکزی بزرگ کشور است را افتتاح کنیم.
محمد محتاطی محمودآباد+عبارت
۱۳۹۶/۱۰/۲۳ - ۰۹:۲۰
‎لطفاً استاندار مازندران نخواند :
‎ما در «محمودآباد» همچنان دوره می کنیم؛ شب را روز را و هنوز را ؟
‎وقتی تاریخ این شهر را ورق میزنی و امروز محمودآباد را میبینی این سوال پیش می آید چرا من و دوستانم باید برای تحصیل، تفریح، کار و... نگاه مان به شهرهای اطراف مان معطوف باشد و سهم مان از شهر جز شرمساری و نامش در صفحه اول شناسنامه قسمت نام محل تولد باید باشد؟
علی شادمان فرماندار نوشهر+عبارت
۱۳۹۶/۱۰/۱۳ - ۲۲:۲۶
گفتگو با فرماندار نوشهر:
پیاده روی ۶ کیلومتری شادمان در میان زباله ها/ پروژه زباله سوز نوشهر و ساری ملی است و ربطی به شهرداری ندارد
به مدت سه هفته با کامیون مشغول جمع آوری زباله ها بودیم و در نهایت ۱۸۰ کامیون زباله در این مسیر جمع کردیم و چهره متفاوتی از این مسیر زیبا و توریستی به نمایش گذاشتیم.
توهمی مدیرعامل ملامجدالدین ساری+عبارت
۱۳۹۶/۱۰/۱۲ - ۱۳:۲۲
توهمی؛ مردآرامستان های ایران بازنشسته شد؛
ملامجدالدین ساری از گذشته تا حال/ عبوری شب ها برای رازونیاز با شهدا به آرامگاه می آید/ ماجرای زنده شدن مرده در آمبولانس/۳۰هزار نفر در ملامجدالدین مدفونند
بنده اولین مدیر در شهرداری هستم که تقریبا ۳۰ سال در یک پست ثابت ماندم و اولین مدیر آرامستان در کل کشور هستم که این مقدار سابقه کار دارم. سه دوره عضو هیات مدیره آرامستان های کشور هستم. ۱۲ سال رئیس کارگروه منابع نیروی انسانی اتحادیه آرامستان های کشور بودم.
احمدی لاشکی قاسم+ عبارت
۱۳۹۶/۱۰/۴ - ۱۰:۴۳
گفتگو با احمدی لاشکی؛ نماینده نوشهر و چالوس
بنزین گران می شود اما نه ۱۵۰۰تومان/از وضعیت کشاورزی مازندران راضی نیستم/قیاس جالب ژاپن و ایران در پایه اول ابتدایی
بنده معتقدم گران شدن بنزین در توان مردم نیست و اصلا مردم دیگر جان گرانی را ندارند اما باید تورم و هزینه های بالای دولت را هم در نظر گرفت. فکر کنم افزایش قیمت بنزین در مجلس تصویب شوداما نه با نرخ ۱۵۰۰ تومان بلکه کمتر!
کامران اصغری+مدیرکل کارمازندران+عبارت
۱۳۹۶/۱۰/۳ - ۰۸:۰۵
گفت وگوی عبارت با کامران اصغری مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی مازندران:
بابلی و ساروی بازی درنمی آورم/نه یارانه می گیرم، نه حقوق نجومی/در حوزه پرونده های کار بسیار موفق بودیم/ زیراب علی بابایی را نمی زنم
تاکنون حقوق نجومی دریافت نکردم اصلا حقوق نجومی ندیدم فقط اسمش را شنیدم! تابعیت دوگانه و سه گانه هم ندارم. تابعیت یک گانه هم به زور داریم!( با خنده)
تلگرام سایت عبارت
ساری شناسی
کارگاه اتفاق