امروز : یکشنبه ۹ بهمن ۱۴۰۱ ساعت : ۹:۵۰ AM
آرشیو گفتگو
فرزاد گوهردهی+عبارت
۱۴۰۰/۵/۲ - ۱۰:۲۰
گفتگوی عبارت با مدیرکل بهزیستی استان مازندران؛
از بهبود شرایط توان خواهان تا آخرین وضعیت زنان سرپرست خانوار و کودکان کار در مازندران
دکتر گوهردهی تامین تجهیزات توانبخشی را یکی از چالش‌های مهم بهزیستی عنوان کرد و گفت: متاسفانه امروز قیمت خرید دستگاه‌ها و هزینه نگهداری از آن‌ها به شکل عجیبی بالا رفته و افراد تحت پوشش ما در این زمینه نیز از ۲۱۲۵ نفر به ۴۴۵۰ نفر در سال آخر دولت رسیده است. این رشد دوبرابری افراد تحت پوشش درحالی است که اعتبار اختصاص یافته به این بخش حدودا ۵ برابر بیشتر از سال ۹۲ شده است.
میثم سراج+عبارت
۱۴۰۰/۴/۲۳ - ۱۱:۱۷
گفتگوی عبارت با میثم سراج مدیر پروژه «جهان بعد از پاندمی با هنر»؛
طرحی برای کمرنگ کردن مرزها در میان بشریت / حضور هنرمندان و اساتید بین المللی در ایران برای رونق گردشگری پس از کرونا
سراج درخصوص چگونگی اجرای این پروژه گفت: درحال حاضر برنامه این است که طی اجرای پروژه گروهی از هنرمندان بین المللی از ایتالیا به ایران سفری دو هفته ای خواهند داشت و در چهار شهر مختلف تاریخی اقدام به اجرای کنفرانس و نمایشگاه در محیط بسته و محیطهای باز مانند کوههای رنگین هرمزگان می کنند.
حسین برزگر+عبارت
۱۴۰۰/۳/۲۲ - ۰۹:۴۳
گفتگوی عبارت با دکتر حسین برزگر کاندیدای دوره ششم شورای شهر ساری؛
نمی‌توانیم نسبت به اتفاقات پیرامون‌مان بی‌تفاوت باشیم / منافع مشترک برخی بازیگران شهر سبب ایجاد مشکلات می‌شود / ساری باید در شهرهای استان نمونه باشد
متاسفانه بخش‌هایی از جامعه ما ناامید، دلسرد و نگران هستند و این مسئله برمی‌گردد به تضعیف شدن نهاد انتخابات و سیاست در جامعه. اما به هرصورت اگر مردم هم نسبت به رویه‌ها و فرایندها نقد، نظر و یا نگاه متفاوتی دارند هیچ راهی بهتر از صندوق رای نیست.
احمدی فولادی+عبارت
۱۴۰۰/۲/۴ - ۰۹:۴۲
گفتگو با مهدی احمدی فولادی / قسمت دوم
از دستگیری توسط ساواک تا فعالیت مجاهدین خلق در ساری
در دهه‌ی چهل پای منبر آیت‌الله نظری، بیش از سیصد جوان ساروی نماز می‌خواندند l مجاهدین خلق و مارکسیست‌ها در ساری فعال بودند l در برابر چپ‌ها، اولین انجمن اسلامی معلمان ایران را در ساری تشکیل دادیم.
زرودی+عبارت
۱۴۰۰/۲/۱ - ۱۲:۲۳
گفتگوی اختصاصی عبارت با محمد زرودی شهردار تنکابن پیرامون ماجرای احداث کارخانه کمپوست سایت پرده سر؛
از ۲۴ درصد رشد فیزیکی در یک سال و نیم تا بهره برداری ۱۰ ماهه / شعار طلای کثیف نمی دهم واقعا پول در می آورم / وقتی دستگاه را در آلمان توقیف کردند یک ماه خواب نداشتم / ۲۰ سال نمی دانستند زباله تولیدی شهر چقدر است
محیط زیست، پسماند و مازندران سه کلمه ای هستند که این روزها زیاد در کنار هم شنیده می شوند. شکی نیست که یکی از مهمترین دغدغه های استان های شمالی به ویژه مازندران مسئله ی پسماند و مدیریت صحیح این مسئله است به نحوی که کمترین آسیب ممکن به طبیعت استان وارد شود
عباس صالح زاده+عبارت
۱۴۰۰/۱/۳۰ - ۱۱:۰۹
گفتگوی عبارت با عباس صالح زاده شهردار قائمشهر؛
قائمشهــر ۳ هزار هکتار بزرگ تر شد / از پارک جنگلی آماده افتتاح تلار تا ساماندهی پسماند به یک روش مدرن
وی افزود: این نوید را به شهروندان و فعالان حوزه ساخت‌وساز در شهر قائمشهر می‌دهم که در شرایط و ضوابط ساخت نیز قوانین جدیدی مصوب شود تا در زمینه تراکم و طبقات مجاز دست سازندگان را بیشتر از قبل باز بگذاریم. این اتفاقات برای شهر قائمشهر که دومین شهر متراکم کشور در حوزه مرکزی است یک امر ضروری محسوب می‌شود که شهرداری قائمشهر مجدانه آن را پیگیری می‌کند.
رضا حسین زاده+عبارت
۱۴۰۰/۱/۳۰ - ۱۰:۵۵
گفتگوی عبارت با یک حقوقدان درخصوص بیانیه گام دوم انقلاب و استفاده از ظرفیت جوانان؛
حضور جوانان، مردم را به آینده امیدوار می کند
در طول تاریخ انقلاب اسلامی همواره مرهون اعتماد به نفس عمومی و جوانان خود بود و حالا هم انقلاب با راهی به غیر از جهاد و همت به پیش نخواهد رفت و این جاست که جوانان را باید وارد این موضوع کرد.
دکتر رسول ظفرمند+عبارت
۱۴۰۰/۱/۲۶ - ۱۱:۰۰
گفتگوی عبارت با دکتر رسول ظفرمند؛ مدیرکل بیمه سلامت استان مازندران؛
مانند کشتی های قاره پیما از موج های بزرگ به آسانی عبور می کنیم
کرونا در کنار تمام بدی‌هایی که داشت یکی از معدود خوبی‌هایش این بود که به ما فرصت داد تا روش‌های نو و جدید را امتحان کنیم و از آزمون شیوه‌های تازه ترسی نداشته باشیم. این بهترین درس برای من بود که با وجود محدودیت‌ها همیشه به دنبال راهکاری نو برای حل مشکلات باشم.
عباسعلی وفایی نژاد+عبارت
۱۴۰۰/۱/۲۵ - ۱۳:۳۸
گفتگوی عبارت با عباسعلی وفایی نژاد؛ مدیرکل غله و خدمات بازرگانی مازندران؛
از افزایش کیفیت نان تا جنگ تخم مرغ ها به جای شرط بندی مجازی
من از گذشته این باور را داشتم که پتانسیل مازندران در چنین مسائلی بسیار زیاد است و همان ۱۰ سال قبل که رئیس سازمان بازرگانی استان بودم گفتم که این استان باد سایت اصلی غله در کشور باشد. اما همچنان این سوال برایم باقی‌مانده که چرا به ظرفیت‌های شمال آنگونه که باید و شاید توجهی نشده؟
علیرضا سعدی پور+عبارت
۱۴۰۰/۱/۲۴ - ۱۱:۲۵
گفتگوی عبارت با علیرضا سعدی پور؛ مدیرکل آموزش و پرورش مازندران؛
آرزو می کنم هیچ فرزندی از آموزش محروم نشود
سال تحصیلی ۹۹-۱۴۰۰ به دلیل همه‌گیری کرونا متفاوت‌ترین سال آموزش‌وپرورش بود و متاسفانه این اتفاق تاثیرات جدی بر روند تعلیم و تربیت در سراسر جهان گذاشت. مدت‌هاست که دانش‌آموزان و آموزگاران از حضور در کلاس‌های درس محرومند اما خوشبختانه آموزش تعطیل نشده و همکاران عزیز ما با تلاش بیشتر کارها را در فضای مجازی و اینترنتی دنبال می‌کنند.
سایت عبارت
کد اعلام وصول عبارت