امروز : یکشنبه ۲۵ مهر ۱۴۰۰ ساعت : ۲:۵۸ AM
آرشیو گفتگو
فغانی مدیر آب و فاضلاب سوادکوه+عبارت
۱۳۹۹/۱۱/۱۱ - ۱۱:۴۸
هادی فغانی رئیس آب و فاضلاب سوادکوه در گفتگو با عبارت مطرح کرد؛
حل مشکل آب آشامیدنی روستاهای لفور در روزهای آینده / مخزن ۲ میلیون لیتری در شیرگاه احداث خواهد شد / فرسودگی زیرساخت ها؛ بزرگ ترین مشکل اداره آب و فاضلاب سوادکوه
رئیس آب و فاضلاب سوادکوه با اشاره به برنامه‌های دیگر این سازمان برای ارائه بهتر خدمات به مشترکین گفت: برخی برنامه‌ها و طرح‌ها برای آینده مد نظر ما قرار دارد که از جمله آن می‌توان به تعویض شبکه فرسوده، افزایش قطر لوله‌ها و از این دست پروژه‌ها اشاره کرد که با توجه به جمعیت روزافزون مازندران و به خصوص سوادکوه، ضروری نیز به نظر می‌رسد.
عباسعلی رضایی+عبارت
۱۳۹۹/۱۰/۳۰ - ۱۱:۰۳
عباسعلی رضایی فرماندار ساری در گفتگو با عبارت مطرح کرد؛
هیچ مشکل اعتباری برای زباله سوز ساری وجود ندارد / افتتاح پروژه، حتی زودتر از پایان دولت
وی در خصوص احتمال افتتاح این پروژه تا پایان دولت دوازدهم نیز گفت: تلاش‌ها بر این است که اتمام کار نیروگاه حتی به روزهای پایانی دولت نکشد و بسیار زودتر از آن به افتتاح برسد.
آموزش مجازی+عبارت
۱۳۹۹/۱۰/۲۹ - ۱۳:۲۴
گفتگو با رئیس توسعه مدارس غیردولتی مازندران درخصوص شهریه مدارس در دوران کرونا؛
افزایش شهریه مدارس مازندران، کمتر از سراسر کشور / آیا شما مبالغ باقی مانده از سال گذشته را پَس گرفتید؟
قربان‌زاده گفت: طبق اعلام وزارت آموزش‌وپرورش حتی در سال گذشته هم مدارس تنها برای ۵ ماه ابتدای سال تحصیلی مجاز به دریافت هزینه‌های فوق برنامه بودند و اگر خانواده‌ای ابتدای سال این مبلغ را پرداخت کرده بود، آن‌ها وظیفه داشتند که یا این مبالغ را عودت دهند و یا با توافق خانواده‌ها این مبلغ را برای شهریه سال آینده دانش‌آموزان محاسبه نمایند.
استاد ایرج اصغری+عبارت
۱۳۹۹/۱۰/۱۷ - ۰۰:۰۳
هنرمندان مازندرانی از استاد اصغری می‌گویند؛
ارتفاع شکوه‌ناک فروتنی
جامعه‌ی ادبی مازندران روز گذشته بزرگمردی را در ۷۹ سالگی از دست داد که در زمان حیاتش برای حفظ فرهنگ و اندیشه این سرزمین، تلاش‌های فراوان کرد و تمام زیست گرانبهایش را در خدمت کتاب و فرهنگ گذاشت تا ورقی بر دفتر فرهنگ و هنر تبرستان بیافزاید.
رازجویان و شهرداری ساری+عبارت
۱۳۹۹/۱۰/۱۳ - ۱۶:۴۳
چرا تکلیف شورای شهر ساری هنوز روشن نشده؛
معاون عمرانی استاندار مازندران پاسخ می دهد/ احتمال بالای انحلال رسمی شورا تا سه روز دیگر/ استاندار مازندران در یک قدمی قائم مقامی
هفته قبل بنا به درخواست مازندران، قرار بود جلسه ای فوق العاده در روز سه شنبه تشکیل شده و به وضعیت پرونده شورا و شهرداری ساری رسیدگی شود، اما به دلیل عدم فرصت کافی برای هماهنگی های لازم و حضور همه اعضای این شورا که از نقاط مختلف ایران می آیند ، جلسه برگزار نشد.
عباسعلی وفایی نژاد + عبارت
۱۳۹۹/۱۰/۱۳ - ۱۳:۴۸
وفایی نژاد؛ مدیرکل غله و خدمات بازرگانی مازندران:
مازندران تنها استانی که ۸۰درصد آردش نان بربری می‌شود/ رونمایی از روش جدید شبکه فساد آرد و نان/ فعالیت ۵ هزار نانوایی و ۱۹ کارخانه آرد در استان/ افزایش فروش نان بعنوان خوراک دام بعد از گرانی نهاده ها
جالب است بدانید در یک دهه اخیر ۵۰درصد رشد صدور مجوز داشته ایم بدون اینکه نیازسنجی کنیم. امروز ۵ هزار نانوایی در مازندران داریم که نهایت نیاز ما ۳هزار نانوایی در استان است که با پراکنش مناسب استقرار داشته باشند.
مهدی رازجویان+عبارت
۱۳۹۹/۱۰/۶ - ۲۰:۱۶
رازجویان معاون عمرانی استانداری مازندران:
وضعیت شورا و شهرداری ساری در همین هفته روشن می‌شود / فرماندار و مدیرکل شهری استانداری بر اجرای امور نظارت می‌کنند / منتظر پاسخ وزارت کشور هستیم
معاون امور عمرانی استانداری مازندران دلیل سکون فعلی را انتظار برای پاسخگویی وزارت کشور اعلام کرد و گفت: آخرین وضعیت شورا و شهرداری طی نامه‌ای به اطلاع وزارت کشور رسیده و روند انحلال شورا نیز تشریح شده است و منتظر اعلام این وزارتخانه هستیم.
سید مصطفی موسوی+عبارت
۱۳۹۹/۱۰/۶ - ۱۸:۰۳
موسوی مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی مازندران در گفتگو با عبارت:
۱۰۰ واحد تولیدی توسط بانکها واگذار شده/هرکسی به آمار شک دارد با هزینه ما برود بازدید/ احتکار و کالای قاچاق در شهرک ها را تکذیب می کنم
در سالهای گذشته ۱۸۶ واحد صنعتی و تولیدی واقع در شهرک‌های صنعتی در تملک بانک‌های استان قرار داشت که خوشبختانه با فشارهای سنگین بر مدیران بانک‌ها و برگزاری جلسات فراوان ۱۰۰ مورد از آنها واگذار شده و فعلا ۸۶ واحد در شهرک های صنعتی در تملک بانک‌هاست.
بابایی کارنامی+عبارت
۱۳۹۹/۸/۱۷ - ۱۴:۴۹
گفتگوی اختصاصی عبارت با نماینده مردم ساری و میاندرود در مجلس؛
بابایی کارنامی: تعطیلی واحدهای بهزیستی برای رعایت پروتکل ها است / مشکلات زیرساختی در بهزیستی کشور با نگاه ویژه دولت حل می شود / برخی دچار سوءتفاهم شدند
عضو کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی موضوع کمبود اعتبارات و ایجاد زیرساخت‌ها را از اصلی‌ترین نکات در این زمینه بیان کرد و افزود: علاوه بر این‌ها میزان مشارکت و نوع نگاه دولت به گروه‌های هدف سازمانی مانند بهزیستی که با اقشار آسیب‌پذیر و کم‌برخوردار جامعه سروکار دارد می تواند بسیاری از مشکلات را برطرف نماید.
حسین حسن نژاد+عبارت
۱۳۹۹/۸/۱۲ - ۱۵:۱۱
گفتگوی اختصاصی عبارت با معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری مازندران؛
حسن نژاد: اگر مردم به همراهی خود ادامه بدهند از وضعیت قرمز عبور می کنیم / از امروز هیچ مسافری وارد مازندران نمی شود
جانشین ستاد استانی مقابله با کرونا در ادامه با اشاره به استان‌هایی که شامل محدودیت‌های جدید کرونایی شده‌اند اظهار کرد: خوشبختانه نام مرکز مازندران در بین اسامی مراکز استانی که با این محدودیت‌ها مواجه شدند دیده نمی شود و دلیل آن هم این است که مجموعه استان مازندران و ساری به عنوان مرکز استان مانند دیگر شهرها با شرایط حاد و فوق‌حاد شیوع بیماری کرونا روبرو نیست.