امروز : یکشنبه ۹ بهمن ۱۴۰۱ ساعت : ۱۰:۲۷ AM
آرشیو گفتگو
عباسعلی وفایی نژاد + عبارت
۱۳۹۹/۱۰/۱۳ - ۱۳:۴۸
وفایی نژاد؛ مدیرکل غله و خدمات بازرگانی مازندران:
مازندران تنها استانی که ۸۰درصد آردش نان بربری می‌شود/ رونمایی از روش جدید شبکه فساد آرد و نان/ فعالیت ۵ هزار نانوایی و ۱۹ کارخانه آرد در استان/ افزایش فروش نان بعنوان خوراک دام بعد از گرانی نهاده ها
جالب است بدانید در یک دهه اخیر ۵۰درصد رشد صدور مجوز داشته ایم بدون اینکه نیازسنجی کنیم. امروز ۵ هزار نانوایی در مازندران داریم که نهایت نیاز ما ۳هزار نانوایی در استان است که با پراکنش مناسب استقرار داشته باشند.
مهدی رازجویان+عبارت
۱۳۹۹/۱۰/۶ - ۲۰:۱۶
رازجویان معاون عمرانی استانداری مازندران:
وضعیت شورا و شهرداری ساری در همین هفته روشن می‌شود / فرماندار و مدیرکل شهری استانداری بر اجرای امور نظارت می‌کنند / منتظر پاسخ وزارت کشور هستیم
معاون امور عمرانی استانداری مازندران دلیل سکون فعلی را انتظار برای پاسخگویی وزارت کشور اعلام کرد و گفت: آخرین وضعیت شورا و شهرداری طی نامه‌ای به اطلاع وزارت کشور رسیده و روند انحلال شورا نیز تشریح شده است و منتظر اعلام این وزارتخانه هستیم.
سید مصطفی موسوی+عبارت
۱۳۹۹/۱۰/۶ - ۱۸:۰۳
موسوی مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی مازندران در گفتگو با عبارت:
۱۰۰ واحد تولیدی توسط بانکها واگذار شده/هرکسی به آمار شک دارد با هزینه ما برود بازدید/ احتکار و کالای قاچاق در شهرک ها را تکذیب می کنم
در سالهای گذشته ۱۸۶ واحد صنعتی و تولیدی واقع در شهرک‌های صنعتی در تملک بانک‌های استان قرار داشت که خوشبختانه با فشارهای سنگین بر مدیران بانک‌ها و برگزاری جلسات فراوان ۱۰۰ مورد از آنها واگذار شده و فعلا ۸۶ واحد در شهرک های صنعتی در تملک بانک‌هاست.
بابایی کارنامی+عبارت
۱۳۹۹/۸/۱۷ - ۱۴:۴۹
گفتگوی اختصاصی عبارت با نماینده مردم ساری و میاندرود در مجلس؛
بابایی کارنامی: تعطیلی واحدهای بهزیستی برای رعایت پروتکل ها است / مشکلات زیرساختی در بهزیستی کشور با نگاه ویژه دولت حل می شود / برخی دچار سوءتفاهم شدند
عضو کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی موضوع کمبود اعتبارات و ایجاد زیرساخت‌ها را از اصلی‌ترین نکات در این زمینه بیان کرد و افزود: علاوه بر این‌ها میزان مشارکت و نوع نگاه دولت به گروه‌های هدف سازمانی مانند بهزیستی که با اقشار آسیب‌پذیر و کم‌برخوردار جامعه سروکار دارد می تواند بسیاری از مشکلات را برطرف نماید.
حسین حسن نژاد+عبارت
۱۳۹۹/۸/۱۲ - ۱۵:۱۱
گفتگوی اختصاصی عبارت با معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری مازندران؛
حسن نژاد: اگر مردم به همراهی خود ادامه بدهند از وضعیت قرمز عبور می کنیم / از امروز هیچ مسافری وارد مازندران نمی شود
جانشین ستاد استانی مقابله با کرونا در ادامه با اشاره به استان‌هایی که شامل محدودیت‌های جدید کرونایی شده‌اند اظهار کرد: خوشبختانه نام مرکز مازندران در بین اسامی مراکز استانی که با این محدودیت‌ها مواجه شدند دیده نمی شود و دلیل آن هم این است که مجموعه استان مازندران و ساری به عنوان مرکز استان مانند دیگر شهرها با شرایط حاد و فوق‌حاد شیوع بیماری کرونا روبرو نیست.
خیریانپور+عبارت
۱۳۹۹/۷/۱۴ - ۱۱:۵۵
گفتگوی اختصاصی عبارت با «حسن خیریانپور» معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری مازندران؛
با جان و دل برای رونق اقتصادی تلاش می کنیم
یکی از آمارهایی که همیشه رشد و پیشرفت اقتصاد و کسب و کار یک استان را با آن می سنجند میزان «بیکاری» و «مشارکت اقتصادی» در هر استان است. طبق آخرین گزارش‌های مرکز ملی آمار نرخ بیکاری در فصل بهار استان مازندران به ۶.۲ درصد کاهش یافت که نسبت به سال ۹۲، ۳.۲ کاهش داشته است. نرخ مشارکت اقتصادی استان مازندران نیز به ۴۴.۱ رسیده که نسبت به سال ۹۲، ۳.۲ درصد افزایش ایجاد شده است.
روح الله شجاعی+عبارت
۱۳۹۹/۶/۲۰ - ۱۰:۴۸
مروری بر تاریخچه دو دهه اخیر مطبوعات مازندران در گفتگوی عبارت با روح الله شجاعی؛
از بهار مطبوعات در دوم خرداد تا خزان امید در دولت اعتدال
با افزایش تعداد نشریات در استان، آدم‌های شُل‌تری توانستند مجوز روزنامه یا هفته‌نامه دریافت کنند. کسانی که رسانه‌ای نبودند و هدفشان از ایجاد آن مقاصد سیاسی یا مالی بود. محتوا جای دیگری تولید می‌شد و در ابتدا تمام کار این نشریات گرفتن آگهی و کسب درآمد بود.
احمد توکلی+عبارت
۱۳۹۹/۶/۱۹ - ۱۰:۴۴
گفتگوی اختصاصی عبارت با توکلی مدیرکل دفتر فنی، امور عمرانی و حمل‌ونقل و ترافیک استانداری مازندران؛
احمد توکلی: اجرای ۲۰ هزار میلیارد تومان پروژه عمرانی در ۱۰ سال اخیر / مازندران، استانی با روستاهای برخوردار / تشکیل کارگروه مبارزه با زمین خواری و تغییر کاربری غیرمجاز در استان / باران و تحریم متهمان اصلی وضعیت آسفالت های مازندران
مدیرکل دفتر فنی استانداری مازندران به اهمیت سدسازی در استان مازندران اشاره کرد و گفت: مازندران در وهله اول یک استان کشاورزی و در مرحله بعد گردشگری است. هردوی این فعالیت‌ها نیز جزو فعالیت‌های آب‌بر محسوب می شوند و به همین دلیل نیاز مازندران به آب یک نیاز همیشگی و پر اهمیت است.
حسین حسن نژاد+عبارت
۱۳۹۹/۶/۱۷ - ۲۱:۳۸
گفتگوی اختصاصی عبارت با حسن نژاد معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری مازندران؛
از محرم متفاوت در مازندران تا حاشیه سازی‌های کرونایی در ایام عزاداری
ستاد ملی مقابله با کرونا نیز بر اساس تجربه این چندماه به این نتیجه رسید که محدودیت‌های سنگین و تعطیلی برخی واحدها کار چندان خوبی نیست و بر همین اساس سیاست ایجاد ممنوعیت تردد که از طرف مازندران پیشنهاد شده بود از سوی این ستاد تائید نشد.
بابایی کارنامی+عبارت
۱۳۹۹/۵/۱ - ۱۰:۰۷
گفتگوی عبارت با «بابایی کارنامی» نماینده ساری و میاندورود در مجلـس؛
ماجرای شرکت ها کذب محض است
علی بابایی کارنامی در آغاز گفتگو؛ مسکن، منطقه آزاد تجاری و اشتغال را از اصلی ترین برنامه ها و اولویت های خود در یکسال آینده در مجلس دانست و گفت: همه تلاش خود را به کار خواهم بست که منطقه آزاد تجاری در مازندارن به سرانجام برسد، زیرا فایده این کار را برای مردم استان بسیار زیاد می دانم و اجرای این طرح ضمن ایجاد اشتغال پایدار، نگاه کشور به اقتصاد مازندران به ویژه در حوزه تجارت خارجی را متحول خواهد کرد.
سایت عبارت
کد اعلام وصول عبارت