امروز : چهارشنبه ۲۵ تیر ۱۳۹۹ ساعت : ۱:۳۱ AM
آرشیو گفتگو
عباس مهدوی+عبارت
۱۳۹۸/۷/۱۱ - ۱۱:۴۱
گفتگویی با عباس مهدوی به بهانه انتشار فراخوان نخستین جشنواره روابط عمومی های برتر استان مازندران؛
روابطی که باید عمومی باشد!
در این جشنواره، روابط عمومی ها در بخش های مطالعات اجتماعی، برنامه ریزی، انتشارات، ارتباطات الکترونیک، تبلیغات، ارتباطات رسانه ای و فعالیت های فرهنگی ارزیابی می شوند. اما دو بخش ویژه در بین این سرفصل ها توجه بیشتری را به خود جلب می کند، بخش دیپلماسی و ترویج کالای ایرانی.
احمدی نژاد + عبارت
۱۳۹۸/۷/۱۰ - ۱۲:۵۴
احمدی نژاد در گفتگو با ایندیپندنت:
اگر مسئولیت داشتم مردم را در سازمان ملل به حق شان می‌رساندم/ فوت کوزه گری را بلدم اما نمی‌گویم
وقتی مشخص‌تر در مورد محدودیت‌ها در ایران می‌پرسم، احمدی‌نژاد می‌گوید: «تعریف من روشن است. هیچ ارزشی با تحمیل باقی نمی‌ماند. اگر بماند اصلا دیگر ارزش نیست. هر ارزشی زمانی ارزشی است که با انتخاب آزادانه و آگاهانه همراه باشد. مذهب اگر انتخابی نباشد هیچ ارزشی ندارد. ما هیچ حدی برای آزادی انسان قائل نیستیم. البته به شما بگویم که خود واژه آزادی هم نباید به ابزار تبدیل شود. حقیقتِ آزادی، مطلق است. هیچ امری نباید موجب اسارت انسان و تحمیل به انسان بخصوص در حوزه اندیشه و باورها بشود. ما محدودیتی در حوزه اندیشه به رسمیت نمی‌شناسیم».
حذف نام شهید در ساری +عبارت
۱۳۹۸/۷/۸ - ۲۱:۴۳
ماجرای ادامه دار اینبار به ساری رسید؛
واکنش روابط عمومی شهرداری ساری به حذف کلمه شهید در برخی از تابلوها +عکس
به گزارش عبارت این خبر نخستین بار توسط خبرگزاری فارس، همراه با برخی تصاویر منتشر شد. گفتنی است اصولگراها چند هفته‌ای است به شدت این موضوع را در تمام شهرهای ایران دنبال می‌کنند. شهرداری در بخشی از توضیحاتش آورده: با توجه به برخی انتقادات منتشره در خصوص حذف کلمه "شهید" از تابلوهای معابر و خیابان های ساری، شهرداری مرکز استان اعلام می دارد که تمام وجهه همت خود را بر حفظ نام و یاد پرچمداران عرصه ایثار و شهادت می داند و در صورت مشاهده اینگونه اقدامات به طور جدی با خاطیان و مسببان آن برخورد خواهد کرد.
گاز+عبارت
۱۳۹۸/۷/۷ - ۱۷:۱۴
نشست خبری مدیرعامل شرکت گاز مازندران برگزار شد؛
تا ۲ سال دیگر روستایی در مازندران بدون گاز نیست / با وجود مشکلات با تمام توان پیش میرویم / اگر می دانید لوله فولادی کجاست به ما هم بگویید
در ابتدای این جلسه یاد و خاطره شهیدان و هفته دفاع مقدس گرامی داشته شد و به این موضوع اشاره شد که امروز روز ایمنی و آتش نشانی است که حق زیادی به گردن مردم کشور دارند. جعفر احمدپور گفت: کار ما کاری حادثه خیز است و ما به صورت دائمی با حوادث در ارتباط هستیم اما تمام سعی خودمان را می کنیم تا با رعایت ضوابط ایمنی ، جلوی این گونه مسائل را بگیریم تا کمترین خطر و حادثه ای پرسنل ما را تهدید نکند.
عزت الله یوسفیان ملا + عبارت
۱۳۹۸/۷/۷ - ۱۵:۵۹
دعوای نماینده آمل و رئیس سازمان محیط زیست بالا گرفت؛
یوسفیان ملا: شاید منظور آقای کلانتری انقراض سگ آبی در رودخانه هراز است!
نماینده مردم آمل در مجلس با انتقاد از عملکرد سازمان محیط‌زیست، گفت: ﻣﺰارع ﭘﺮورش ﻣﺎﻫﻲ بسیاری در مسیر رودخانه هراز فعالیت می‌کنند، بنابراین اظهارات کلانتری مبنی بر از بین رفتن تمامی موجودات زنده رودخانه‌های شمال کشور در اثر ورود شیرابه پسماند‌ها کذب است.
دکتر یونس مظلومی+عبارت
۱۳۹۸/۷/۴ - ۲۱:۰۷
گزارش عبارت از نشست خبری مدیرعامل بیمه تعاون کشور در ساری؛
از استفاده از استارتاپ ها تا رونمایی محصولات جدید بیمه تعاون
نشست خبری دکتر یونس مظلومی ، مدیرعامل بیمه تعاون کشور ، به همراه معاونین و مدیر استانی این مجموعه امروز در ساری برگزار شد.
علی اسماعیلی نماینده نور و محمودآباد +عبارت
۱۳۹۷/۸/۲۸ - ۱۵:۴۲
رییس مجمع نمایندگان مازندران در گفتگو با عبارت:
«دژپسند» و«اسلامی» هردو مازندارنی هستند/ مجمع از استانداری حسین زادگان حمایت میکند/ پرونده استانداری مازندران اصلا در وزارت کشور باز نشده!/ نوبخت قول حل معضلات زیست محیطی استان را داده است
بعد از آنکه ۴ استاندار جدید منصوب شدند متوجه شدیم که دو تن از آنها بومی هستند بنابراین گفتیم چه اشکالی دارد استاندار مازندران هم بومی باشد. به همین خاطر در جلسه دوم مجمع نمایندگان استان که به زودی برگزار می شود معرفی استاندار بومی و گزینه مجمع در دستور کار خواهد بود.
موسوی ن‍‍ژاد؛ شهردار سرخرود+عبارت
۱۳۹۷/۸/۶ - ۱۴:۵۵
موسوی ن‍‍ژاد؛ شهردار سرخرود در گفتگو با عبارت:
جذب سرمایه گذاری نسخه شفابخش سرخرود است/ باید جلوی سوختن و هدررفت سرمایه ها را بگیریم/ سرخرود تنها شهر گردشگری چهارفصل مازندران است/ اجازه ندادیم شهر دچار ریز دانه گی شود
سید مهدی موسوی‌نژاد دارای مدرک تحصیلی کارشناس ارشد برنامه ریزی شهری است که از قضا این مدرک تخصصی در ساخت و توسعه شهر بسیار به کارش آمده و خود در جایگاه یک کارشناس می تواند زوایای مختلف شهرسازی را بررسی کند. موضوعی که او بیش از همه در گفتگویش با عبارت بر آن تاکید کرد.
شاعری +عبارت
۱۳۹۷/۵/۳ - ۰۸:۵۵
شاعری؛ دبیراول کمیسیون کشاورزی مجلس در گفتگو با عبارت:
مهاجرت گسترده؛ میتواند مازندران را منفجر کند/ خوشحالم که برخی طرح های ملی به نام من است/ قاچاق خاک تمدن ایران را تهدید می کند
کوه خواری، جنگل خواری و زمین خواری اصلی ترین دغدغه های زیست محیطی هستند که خوشبختانه جلوی تغییر کاربری ها در مازندران تاحد زیادی گرفته شده است که برای پیشرفت بیشتر نیازمند جدیت تمام قد دولت و قوه قضائیه هستیم.
فیض الله حکیمی+عبارت
۱۳۹۷/۵/۲ - ۱۸:۰۸
در گفتگو با عبارت عنوان شد؛
واکنش رییس دفتر استاندار مازندران به احتمال برکناری اسلامی به دلیل بازنشستگی
براساس این اصلاحیه ۱۷ استاندار، ۸۰ معاون استاندار و ۱۲۰۰ مدیر دولتی مشمول این قانون می‌شوند که در این میان استاندار مازندران...