امروز : جمعه ۲۰ تیر ۱۳۹۹ ساعت : ۷:۳۷ PM
آرشیو گفتگو
نشست خبری دکتر آرام به مناسبت هفته بهزیستی
۱۳۹۵/۹/۲۴ - ۱۶:۳۲
پرده برداری مدیرکل بهزیستی مازندران از جزئیات آمار کودک آزاری؛
تنها ۶ کودک در سالجاری در مراکز شبانه روزی بهزیستی پذیرش شدند/فرشته نجات بخشی به اسم تلفن۱۲۳
دکتر آرام تصریح کرد: ۶ مورد از ۱۲۲ ارجاع صورت گرفته از طریق پایگاه خدمات اجتماعی بوده است و ۲۰ مورد نیز به صورت «خودمعرف» به مراکز اورژانس اجتماعی مراجعه کرده اند.
سعید حجاریان
۱۳۹۵/۹/۱۶ - ۰۸:۵۲
گفتگو با سعید حجاریان:
اگر الان به اوباما نامه بنویسم با من چه می کنند؟/در انتخابات مجلس باید هر«استان» را یک حوزه کنیم/ خيلي هم دل‌شان بخواهد كه «روحانی» دوباره رئیس جمهور شود
آقاي روحاني نبايد دغدغه‌اي داشته باشد و براي كانديداتوري دوباره بايد ناز كند، خيلي هم دل‌شان بخواهد كه فردي مثل او دوباره در اين شرايط حاضر باشد كانديدا بشود و عنان كار را در دست بگيرد.
 یاسر عباسی ؛ مدیر برنامه های نوشاد و نیما عالمیان
۱۳۹۵/۹/۶ - ۱۶:۱۹
گفتگو با یاسر عباسی؛ مدیر برنامه های نوشاد و نیما عالمیان:
نوشاد هنوز بیمه هم نیست/ تنها المپیکی های تاریخ پینگ پنگ ایران به خرج خودشان به اردو می روند
عبارت: الان همین اردویی که در کشور آلمان هستند و بعد از آن مسابقات سوئد ، به خرج خودشان است که این موضوعات باعث دغدغه بچه ها میشود لذا بنده به عنوان مدیر اجرایی نوشاد و نیما از مسوولین و خیرین و کسانی که میتوانند اسپانسر بشوند تقاضا دارم پا به این عرصه بگذارند و کمک بکنند ، تا پرچم پر افتخار کشور را در میادین ومسابقات آسیایی و جهانی و مسابقات بین المللی و المپیک انشاالله بتوانند به اهتزاز در بیاورند ‌.
مجید عبداللهی، مدیرعامل آبفار مازندران
۱۳۹۵/۹/۱ - ۲۳:۳۲
گفتگوی ویژه با مجید عبداللهی، مدیرعامل آبفار مازندران:
خطر شوری آب های زیرزمینی جدی است/درباره انتقال آب خزر نظر نمی دهم/ مدعی هستیم پرکارترین دستگاهیم/آیندگان ما را قضاوت می کنند
عبارت: مقدار مصرف ما در استان بالای ۲۵۰ لیتر درشبانه روز برای هر نفر است در حالی که استاندارد ۱۵۰ لیتر در شبانه روز می باشد. البته ۴۰۰ لیتر در شبانه روز هم داریم که فاجعه است
علی اصفر یوسف نژاد
۱۳۹۵/۸/۲۲ - ۰۹:۱۰
علی اصغر یوسف نژاد؛ نماینده ساری و عضوهیات رئیسه مجلس:
ماجرای نشستی خصوصی که «امیرآباد» را آزاد کرد/نهادهای علمی جاده فرح آباد تا همیشه متعلق به ساری است/عضویت در هیات تدوین قطعنامه اجلاس بین المجالس دنیا
عبارت:بنده از همکار عزیزم آقای احمدی لاشکی هم درخواست می کنم فضا را دوقطبی نکنند. البته ایشان مصاحبه کرده و گفته اند ۹ نفر از نمایندگان با امیرآباد مخالف هستند، بنده فقط یک درخواست از ایشان دارم: نام آن ۹ نفر را منتشر کنند.
تور بلده آموزش و پرورش مازندران- سایت عبارت
۱۳۹۵/۸/۱۶ - ۰۰:۳۹
گفتگو با «قاسمی» مدیرکل آموزش و پرورش مازندران:
دانش آشتیانی بهترین انتخاب بود/آموزش و پرورش در دوره احمدی نژاد بنگاه کاریابی شده بود/نگاه سیاسی صاحبان قدرت به نهاد آموزش سم است
عبارت: وضع به جایی رسیده که فقط در مقطع ابتدایی ۷۰ نوع مدرک تحصیلی مختلف و بعضا متضاد و کاملا بی ربط داریم.بنابراین یکی از توقعات جدی از دکتر آشتیانی ساماندهی نیروی انسانی است که بی شک کار بسیار سخت و دشواری است.
ماه سلطان کاشی؛ دبیر مجمع زنان نواندیش
۱۳۹۵/۸/۹ - ۲۲:۵۲
گفتگو با ماه سلطان کاشی؛دبیر مجمع زنان نواندیش:
وزرای روحانی زیر بار افزایش نقش زنان نمی روند/در حوزه زنان از استانداری ناامید شده ایم
به نظر می رسد شخص رئیس جمهور نگاه ویژه و مثبتی به حضور بیشتر زنان دارد اما خیلی از وزرا زیر بار نمی روند. اما بالاخره باید از جایی شروع کرد و نقش واقعی زنان در تصمیم سازی و تصمیم گیری را جدی گرفت.
احمد سرخپر» رئیس شورای اصلاح طلبان شهرستان بابل:
۱۳۹۵/۸/۹ - ۰۸:۲۳
گفتگو با «احمد سرخپر» رئیس شورای اصلاح طلبان شهرستان بابل:
«ربیع فلاح» استاندار ضعیفی است/موتور دانشگاه در مازندران خاموش است/برجام باعث غفلت روحانی از داخل شد!
عبارت: متاسفانه مدیران خوب اصلاح طلب پشت درمانده و مدیران ضعیف و بعضا متضاد با شعارهای دولت به صحنه راه یافتند و شعار دوری از تندروها این مفهوم را ایجاد کرد که فضای حمایتی از مدیران از دست برود.
بهروز بایی لاشکی؛ رئیس اداره منابع طبیعی نوشهر ـ رویان
۱۳۹۵/۸/۲ - ۲۰:۲۹
گفتگوی عبارت با بهروز بایی لاشکی؛ رئیس اداره منابع طبیعی نوشهر ـ رویان:
خودمان هم فکرش را نمی کردیم/منابع طبیعی پیشگام بود
بایی لاشکی گفت: به عقیده من با موج مثبت ایجاد شده، تجربه کارکنان منابع طبیعی و ادامه تلاش های فرمانداری می توانیم همه ۵۰ کیلومتر نوارساحلی نوشهر را آزاد کنیم.