امروز : چهارشنبه ۲۲ آذر ۱۳۹۶ ساعت : ۴:۴۷ PM
نمایندگان مازندران در دیدار با معاون رییس جمهور و رییس سازمان محیط زیست:

عمیقا از موضوع انتقال آب دریای خزر و زباله استان نگرانیم

دیدار نمایندگان مازندران با  رییس سازمان محیط زیست
    -     کد خبر: 13118
    -     تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۷/۱۳|۰۸:۳۷
مراتب اعتراض شدید سمن ها، نخبگان، تشکلهای زیست محیطی و شبکه های اجتماعی استان را به رییس سازمان محیط زیست منتقل نمودیم و مخالفت جدی افکار عمومی را دراین خصوص تکرار ساختیم.

عبارت ـ گروه سیاسی: شامگاه دوشنبه 12مهر اعضای مجمع نمایندگان مازندران در مجلس شورای اسلامی در ادامه سلسله ملاقات های ملی به دیدار معصومه ابتکار معاون رییس جمهور و رییس سازمان حفاظت محیط زیست رفتند تا دغدغه های زیستی محیطی استان خود را با مقام عالی حفاظت محیط زیست کشور در میان بگذارند.
حسین نیازآذری سخنگوی مجمع نمایندگان مازندران در روایت از این دیدارمهم می گوید: همکاران مجمع در کلیه حوزه های مرتبط با محیط زیست با هم اشتراک نظر دارند چرا معضل زباله مشکل ملی کلانشهر مازندران است و تلاش برای مدیریت پسماند از دغدغه های اساسی نمایندگان استان می باشد.
نیازآذری افزود: در این دیدار از معاون رییس جمهور خواستیم که معضل زباله مازندران را مسئله ایی ملی تلقی نموده وبرای مدیریت پسماند ، هیات محترم دولت و شخص رییس جمهوری ورود نمایند و اعتبارات مکفی برای بازیافت زباله اختصاص دهند و از اینکه تعهدات و مصوبات دولت درباره مدیریت پسماند استان اجرایی نمی شود انتقاد شد.

عضوهیات رییسه مجمع نمایندگان استان مخاطرات زیست محیطی جریان انتقال آب دریای مازندران به سمنان را ازدیگرموضوعات جدی این نشست برشمرد و گفت: مراتب اعتراض شدید سمن ها، نخبگان، تشکلهای زیست محیطی و شبکه های اجتماعی استان را به رییس سازمان محیط زیست منتقل نمودیم و  مخالفت جدی افکار عمومی را دراین خصوص تکرار ساختیم.
نیازآذری خاطر نشان ساخت: در این جلسه معاون رییس جمهور متعهد شد از منافع زیست محیط استان مازندران دفاع نماید و دغدغه های  فعالان محیط زیست را درقبال طرح انتقال آب دریای خزر مدنظر قرار دهد و همسو با دوستداران محیط زیست مخالف جریان انتقال آب دریای خزر باشد.
سخنگوی مجمع نمایندگان مازندران تبادل نظرو  سیاستگذاری برای استقرار صنایع سازگار با محیط زیست را از دیگر مباحث این نشست خبر داد و تصریح کرد: نمایندگان مازندران از سازمان محیط زیست خواستد سرمایه گذاران و کارآفرینان را اجرای طرح های توسعه همراهی نمایند.

ارسال نظر

نام
پست الکترونیک
متن
captcha
ارسال