امروز : جمعه ۳ بهمن ۱۳۹۹ ساعت : ۲:۳۲ AM

رئیس اتاق بازرگانی ایران از ترس مرگ استعفا داد

 محسن جلال‌پور
    -     کد خبر: 1475
    -     تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۵/۱۰|۱۲:۰۸
سرویس :
بامداد چهارشنبه دوهفته قبل پس ازبازگشت از سفرکردستان آنچه پزشکان پیش‌بینی می‌کردند پیش آمد.مرگ را به چشم دیدم. تجربه‌ای است خنک و تسلی بخش .

عبارت: محسن جلال‌پور که از 24 خرداد ماه سال گذشته رئیس اتاق ایران بوده است، به دلیل بیماری قلبی از ادامه کار خود در این سمت کناره‌گیری کرد. وی گفته است:پزشکان کار سنگین و پرتنش را برای او اکیدأ ممنوع کرده‌اند.

به گزارش اقتصادنیوز رئیس اتاق بازرگانی ایران که دو هفته پیش دچار عارضه قلبی شده بود امروز در نامه‌ای از ادامه فعالیت در این سمت استعفا داد. وی در استعفای خود علت را منع شدن انجام کارهای پرتنش توسط پزشکان عنوان و مطرح کرده است: « قلب من سابقه بیماری داشت اما گمان داشتم اشتیاق روحی خدمت به ایران عزیز این عضو بیمار را نیزهمراه خواهد کرد.»

سپس وی به بیماری دو هفته گذشته خود این گونه اشاره کرده است:« .بامداد چهارشنبه دوهفته قبل پس ازبازگشت از سفرکردستان آنچه پزشکان پیش‌بینی می‌کردند پیش آمد.مرگ را به چشم دیدم. تجربه‌ای است خنک و تسلی بخش .»

 

جلال‌پور در ادامه این استعفای خود نوشته است:« حال در بستر بیماری افتاده‌ام.رمقی نمانده. پزشکان صریحا مرا از اشتغالات سنگین و تنش‌زا تا پایان عمر نهی می‌کنند.می‌دانم در بحبوحه کارزار سخت شما زنان ومردان کارآفرین ایرانی، برای نجات اقتصاد ملی نمی‌توان پذیرفت سخنگوی بخش خصوصی، ناقص و نیمه کاره درخدمتتان باشد.علیهذا امروز اقتضای خدمت به شما، استعفا از ریاست اتاق ایران است. »

ارسال نظر

نام
پست الکترونیک
متن
captcha
ارسال

نظرات ارسال شده

صدیقی
جمعه ۱۵ مرداد ۱۳۹۵ - ۰۱:۱۵
دیر یا زود باید استعفا میداد چون مدیریت بسیار ضعیفی داشت و کاری از دستش برنمی آمد