امروز : جمعه ۳ فروردین ۱۳۹۷ ساعت : ۱۱:۱۳ PM
صدای شما

شهردار و اعضای شورای شهر نوشهر! از خواب بیدار شوید

تصادف-سایت عبارت
    -     کد خبر: 16428
    -     تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۷/۲۹|۱۴:۱۹
سرویس : جامعه >> شهری
چند تن از مخاطبان «عبارت» با ارسال تصاویر و برقراری تماس با ما به یکی از چالش های خطرناک در منطقه هلستان نوشهر اشاره کرده و آن را نشانه بی تدبیری شورا و شهرداری نوشهر دانسته است. این گزارش توسط دفتر نماینده گی «عبارت» در غرب مازندران تنظیم شده است.

عبارت ـ صدای شما: چند روز قبل بود که تصویر سقوط اتومبیلی بعلت عرض کم پل به رودخانه کنار جاده اصلی منطقه شهری!!! هلستان، در گروه های تلگرامی دست به دست چرخید و باعث رنجش فرد زیان دیده گردیده بود.
به گزارش دفتر نمایندگی عبارت در نوشهر؛ در تاریخ 95/07/27 نیز مجددا اتومبیل دیگری بر اثر کم عرض بودن پل قدیمی، نبش بهارستان جنوبی 3 دچار حادثه شد و یک سمت آن بین زمین و رودخانه معلق ماند.
جمعی از شهروندان فهیم منطقه هلستان نوشهر طی تماس های مکرر ، خواستار رساندن صدای  خود به مسوولین شده اند.
این دسته از شهروندان معتقدند بارها اعضای  شورای شهر در ایام تبلیغات شعار بهبود وضعیت پل و افزایش عرض پل از قسمت شرقی را داده بودند که متأسفانه در حد و اندازه یک شعار باقی مانده است و هیچکس جهت تحقق آن  نکوشید.
هرچند معتقدیم انعکاس کمبودهای یک منطقه شهری به مسوولین ، از وظایف "شورایاری" آن منطقه هست ولی گویا  در بعضی مناطق ، شورایارها هم وظایف خویش را فراموش کرده اند.
از شهردار نوشهر خواستاریم تا به این وضعیت موجود،  قبل از آنکه سبب مرگ راننده ای جهت شود رسیدکی نموده و  جهت افزایش عرض پل اقدام لازم را انجام دهد.
اگر کلاه خودشان راهم قاضی کنند متوجه میشوند که  واقعا ناگوار است در منطقه ی مظلومی مانند هلستان اهالی آن بابت کم عرض بودن پل دغدغه داشته باشند اما در سایر مناطق منازل مسکونی جهت تعریض جاده و رفاه شهروندان آن منطقه "خریداری" شود.  اهالی هلستان کماکان معتقد بودند که تنها خدمت شهرداری به هلستان جدا از بحث روکش آسفالت، که آن هم با عدم احداث سرعتگیر در مکانهای مناسب جولانگاه و پیست سرعت انواع کامیونها و سواریها شده است، بردن شبانه زباله است که در زمان روستا بودن هلستان نیز صورت میگرفت.

 

«عبارت» منتظر پاسخ شهرداری و شورای شهر نوشهر است...

ارسال نظر

نام
پست الکترونیک
متن
captcha
ارسال
پربازدیدترین

تسلیت گویی و همدردی مردم ساری و مسئولان استانی با بیت شهیدان عبوری به مناسبت درگذشت حاج حسن عبوری

آتش به اختیار با فریاد خاموش نمی شود/ آقای استاندار! برکناری فرماندار کمترین توقع است

هرگز از استیضاح کردان پشیمان نشدم/ گفتم شما پرونده داری فلان جا نامزد نشو/برای اولین بار در تاریخ مجلس به خاطر او ماده ۱۰۳ را تقاضا کردیم

میانگین حقوق کارمندان دولت اعلام شد

نگاهی به دلایل حمایت علی لاریجانی از حسن روحانی/ آیا پسر شیخ هاشم سودای ریاست جمهوری دارد؟

از کاخ جهان نما و پل تاریخی تا حمام صفوی/ نمونه بارزی از بی کفایتی مسئولان مازندرانی

از بی مسئولیتی مرگبار اوقاف تا بی خیالی میراث فرهنگی/ ساری به گورستان آثار ثبت ملی بدل شده است

بابل پیشتاز ولادت و ازدواج در استان/ ساری یکه تاز طلاق/۷۵ سالگی وقت مرگ در مازندران

شهردار سابق بابل به ۶ماه حبس تعلیقی محکوم شد/ تخریب دیوار، کار دست سردار داد!

کسانی که همه امکانات کشور دستشان هست یا بوده حق ندارند نقش اپوزیسیون بازی کنند/ نمی‌شود انسان یک‌ دهه همه‌کاره کشور باشد و دهه بعد مخالف‌خوان شود

آرشیو