امروز : دوشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۷ ساعت : ۵:۴۹ PM
اختصاصی عبارت
وزیر کار داغ دل مازندرانی ها را تازه کرد؛

وقتی دولت لالایی بلد است اما خوابش نمی برد/آقای وزیر! روضه خواندن و گریه به کار ما نمی آید

علی ربیعی و حسن روحانی - سایت عبارت
    -     کد خبر: 1683
    -     تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۵/۱۹|۲۳:۵۴
آقای ربیعی! به دکتر روحانی سلام برسانید و به جای اینکه این لالایی ها را در گوش کسانی بخوانید که خودشان سال هاست دارند برای جلب توجه مسئولان به این موارد پرپر می زنند ، آن را در خلوت رئیس جمهور زمزمه کنید شاید ایشان سهم استانی که بیشترین رای را به وی داده برآورده کند.

عبارت ـ گروه اقتصادی: علی ربیعی در میان وزرای حسن روحانی به مرد ساده دل مشهور است. حالا منظور از ساده دل چیست را باید از خود هیات وزیران پرسید اما به نظر می رسد این لقب بی ارتباط با دردودل های بدون ملاحظه و دوستانه «علی ربیعی» نباشد.

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی دولت یازدهم که زمزمه استیضاحش از طرف برخی از نمایندگان فراکسیون امید هم شنیده شد در پنجمین همایش ملی و بین المللی مهارت آموزی حرف های فراوانی زد که بخش کوچکی از آن معنای بسیار بزرگی داشت و البته کاملا به مازندران مربوط می شد و داغ دل ما را تازه کرد.

وی با صدای بلند و معترضانه اعلام کرد که مازندران گردشگرپذیر نیست بلکه مسافر پذیر است و هنوز هیچ توسعه مناسبی برای کسب درآمد از راه گردشگری در آن صورت نگرفته است.

ربیعی ادامه داد کار به جایی رسیده است که هر 5 قدم یک بنگاه زده اند و به جای اینکه از گردشگری توسعه زیرساخت ها بیرون بیاید توسعه مشاوران املاک بیرون آمده و شغل مردم به جای ارائه خدمات به گردشگران،  واسطه گری در بنگاه ها شده است.

این اعترافات تلخ مصداق بارز این مثل است که می گوید: "لالایی بلد است و خوابش نمی برد" باید از آقای ربیعی پرسید چه کسی مجوز اینهمه بنگاه معاملات ملکی را داده است؟

مسئولیت توسعه زیرساخت ها و ایجاد شرایط مساعد برای جذب سرمایه گذار کیست؟

مسئول فرهنگسازی در حوزه گردشگری کدام نهاد است؟

چه دستگاهی باید زمینه را برای اشتغال در حوزه فرهنگی و هنری و اجتماعی فراهم آورد؟

کدام نهاد باید با افزایش سهم بودجه مازندران این بار سنگین و کمرشکن را اندکی سبک کند؟

مسئول جلوگیری از رشد قارچ گونه واسطه گری به عنوان شغلی فریبکارانه در مازندران کیست؟

ایا مگر غیر از این است که مسئول تمام این موارد خود دولت است؟

ایا می دانید در سه سال گذشته تعداد بنگاه های مجاز و غیرمجاز در مازندران تقریبا دوبرابر شده است؟

آیا بابت این موارد معاون عمرانی استانداری مازندران را به چالش کشیده اید؟

 

استانداری مازندران، اداره کل راه و شهرسازی استان، میراث فرهنگی و گردشگری مازندران و اصلا دولت مرکزی با علم به این موارد و با آگاهی از اینکه مازندران با امکانات محلی خدمات بزرگ ملی می دهد چه کاری برای ما کرده اند.

 

آقای ربیعی! به دکتر روحانی سلام برسانید و به جای اینکه این لالایی ها را در گوش کسانی بخوانید که خودشان سال هاست دارند برای جلب توجه مسئولان به این موارد پرپر می زنند ، آن را در خلوت رئیس جمهور زمزمه کنید شاید ایشان سهم استانی که بیشترین رای را به وی داده برآورده کند.

اینها را به دکتر روحانی بگویئد مگر دستمزد مردمی که حماسه مسجد جامع ساری را افریدند را با انتقال آب خزر به سمنان ندهند.

آقای وزیر! باید این حرف ها را به رئیس جمهور می گفتید  تا به جای معرفی استان کویری خودشان در یونیدو، نام مازندران را که دو شهرش در جمع 10 شهر برتر گردشگری ایران در نوروز امسال قرار گرفت، را به سازمان ملل می فرستادند.

این لالایی ها را در گوش دولتی بخوانید که نه تنها سهم مازندران را افزایش نداده است، بلکه نمی تواند امنیت مالی سرمایه گذاران را تامین کند و در این دولت کار به جایی رسیده که یک اسکله تفریحی را با زور اسلحه تعطیل می کنند.

آقای وزیر کار! ما مازندرانی ها گوشمان از این حرفها پر است و خودمان بهتر و پرمغزترش را در چنته داریم. الان دیگر روضه خواندن و گریه کردن به کار ما نمی اید، فکر نمی کنید بعد از سه سال دیگر وقت عمل است. اگر در این باره حرفی زده نشود حداقل یک غصه داریم و آنهم این است که چرا کسی از حالمان خبر ندارد، اما وقتی شما خودتان این مسائل را بر زبان می آورید غممان دوچندان می شود زیرا می فهمیم که دولت وضع ما را می داند و کاری نمی کند!

پس چون دوست؛ دشمن است شکایت کجا بریم

 

 

ارسال نظر

نام
پست الکترونیک
متن
captcha
ارسال

نظرات ارسال شده

دوشنبه ۲۵ دی ۱۳۹۶ - ۱۸:۲۸
گردشگر برای دیدن عتیقه های تاریخی میرود و مسافر برای لذت از طبیعت.مازندران کدام اماکن تاریخی را دارد که گردشگر جذب کند.زمستانهای تمام بارانی تابستان گرم و شرجی جاذبه محسوب نمیشود.اروپایی ها و آسیایی تها....طبیعت بسیار زیباتر از مازندران دارند و برایشان هیجانی ندارد.
پربازدیدترین

بازگشت عبوری به فرمول یک/ چگونه می توان یک موج را متوقف کرد؟

آدرس غلط ندهید آقای لاشکی / حداقل بهانه های بهتری می‌آوردید

سندی که فصل الخطاب پرتاب تیر آرش از ساری است/ لطفا تن «فخرالدین اسعد» را در گور نلرزان آقای ابراهیم زاده!

خانم جمشیدی من به شما پاسخ میدهم/"تصویر مدیریت زنان در دولت تدبیر و امید اینگونه سهم خواهانه نیست"

عسگری نیکزاد از هفت خان گذشت و مدیرکل آموزش و پرورش مازندران شد

تسلیت گویی و همدردی مردم ساری و مسئولان استانی با بیت شهیدان عبوری به مناسبت درگذشت حاج حسن عبوری

آتش به اختیار با فریاد خاموش نمی شود/ آقای استاندار! برکناری فرماندار کمترین توقع است

هرگز از استیضاح کردان پشیمان نشدم/ گفتم شما پرونده داری فلان جا نامزد نشو/برای اولین بار در تاریخ مجلس به خاطر او ماده ۱۰۳ را تقاضا کردیم

میانگین حقوق کارمندان دولت اعلام شد

نگاهی به دلایل حمایت علی لاریجانی از حسن روحانی/ آیا پسر شیخ هاشم سودای ریاست جمهوری دارد؟

آرشیو