امروز : شنبه ۳ فروردین ۱۳۹۸ ساعت : ۵:۴۱ PM
صدای شما
گلایه نامه جمعی از اعضای مجمع زنان اصلاح طلب مازندران به استاندار؛

آقای فلاح! قرار ما توهین نبود/برای حفظ آبروی دولت در حوزه بانوانِ استانداری تجدیدنظر کنید

ربیع فلاح و مردم جمشیدی
    -     کد خبر: 17461
    -     تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۸/۱|۲۲:۵۵
عبارت:ما قرار داشتیم در این جلسه مشکلات و پیشنهادها را مطرح کرده و البته بگوئیم همچون گذشته ضمن حمایت از دولت آماده فراهم آوردن انتخاباتی پرشور هستیم و به جز آن می خواهیم نقشی جدی در توسعه سیاسی، اجتماعی و فرهگی مازندران بازی کنیم، اما به نظر نمی رسد گوش شنوایی برای این صداهای رسا باشد و این مایه تاسف است.

عبارت ـ صدای شما: صبح دیروز قرار بود چند تن از بانوان اصلاح طلب استان دیداری با خانم مریم جمشیدی؛ مدیرکل امور بانوان داشته باشند که به دلیل عدم حضور استاندار مازندران این جلسه برگزار نشد و مایه رنجش بسیاری از حاضران را فراهم آورد. مخصوصا اینکه بسیاری از آنها از راه های دور برای این جلسه راهی ساری شده بودند و انتظار داشتند بعد از یکبار لغو این جلسه، اینبار موفق به دیدار استاندار و طرح موضوعاتشان در سال پایانی دولت شوند.

اینکه این نشست به چه دلیل برگزار نشده موضوع ما نیست. اما رنجش خاطر این دوستان ریشه در یک بی توجهی سه ساله در این حوزه دارد که به نظر می رسد حالا فرصت مناسبی برای طرح آن است.

ما عدم حضور جنابعالی و پاسخگویی نامناسب مدیرکل امور بانوان را توهینی به جامعه زنان اصلاح طلب استان تلقی می کنیم و بر این باوریم که عزم و توجهی ذاتی به این قشر اثرگذار بوجود ندارد.

از دولت تدبیر و امید که بیشترین رای را از مردم مازندران کسب کرد و از پشتیبانی پررنگ زنان این استان؛ به خصوص حضور تمام و کمال بانوان اصلاح طلب (به عنوان نمونه در دیدار انتخاباتی دکتر روحانی با مردم در مسجد جامع ساری ) در روزهای انتخابات بهره مند شد انتظار می رفت که حداقل به اندازه جایگاه واقعی آنها برایشان احترام قائل شود اما متاسفانه نه تنها  این اتفاق رخ نداد بلکه بهعکس با انتخاب های نادرست و به کار گماردن افرادی غیر متخصص و جدی نگرفتن این حوزه در این سه سال راه جدایی را میان ما هموار نمود.

ما قرار داشتیم در این جلسه مشکلات و پیشنهادها را مطرح کرده و البته بگوئیم همچون گذشته  ضمن حمایت از دولت آماده فراهم آوردن انتخاباتی پرشور هستیم و به جز آن می خواهیم نقشی جدی در توسعه سیاسی، اجتماعی و فرهگی مازندران بازی کنیم، اما به نظر نمی رسد گوش شنوایی برای این صداهای رسا باشد و این مایه تاسف است.

بنابراین اتفاقی که دیروز رخ داد را ادامه همان بی تدبیری ها و بی توجهی ها می دانیم و مراتب اعتراض جدی خود را به این اتفاق اعلام می داریم و امیدواریم حداقل در یک سال باقی مانده و برای حفظ آبروی دولت تجدیدنظری در حوزه زنان در استان صورت گیرد.

اگر این متن با امضای محفوظ منتشر می گردد به این دلیل است که این شائبه ایجاد نشود که نویسندگان آن به دنبال مطرح کردن نام خود و منفعتی شخصی هستند.

 

امضا محفوظ ـ جمعی از اعضای مجمع زنان اصلاح طلب مازندران

 

صدای شما در «عبارت» شنیده می شود

 

ارسال نظر

نام
پست الکترونیک
متن
captcha
ارسال

نظرات ارسال شده

مهدیه رادمنش
یکشنبه ۲ آیان ۱۳۹۵ - ۲۱:۵۷
آقای نجاتی لطفا در مورد وضعیت دفرهنگی و علمی زنان استان هم گزارشی تهیه کنید. متاسفانه هیچ توجهی به این حوزه نمی شود و اصلا برنامه و انرزی در کار نیست
حسن ad شیر
دوشنبه ۱۷ آیان ۱۳۹۵ - ۰۹:۴۲
نجاتی خودش واسه خودش کامنت میزاره من سال هاست تو بابل کار کتاب و مجله است
شادی
یکشنبه ۲ آیان ۱۳۹۵ - ۱۵:۵۶
به نظرم این دستگاه بانوان استان اصلا ارششو نداره که حتی نقدش کنین. ول کنید بابا این حرفها رو. حالا این بره یکی دیگه بیاد مگه چی می شه؟
یکشنبه ۲ آیان ۱۳۹۵ - ۱۰:۵۱
آؤه ارواح حضرت حافظ که نخواستیم اسممون منتشر نشه بگید نخواستیم منتشر شده و فحش بخوریم ...خخخخخ از صدقه سر روحانی اسلاتلب ها خوب جولان میدن ..مازندران که شده پاتوق
.
یکشنبه ۲ آیان ۱۳۹۵ - ۱۶:۰۴
اونی که باید فحش بخوره این زن های اصلاح طلب نیستند که برای حقوق زنان استان به هردری زدند. کسی که باید فحش بخورد جای دیگری است
حسین ad شیر
سه شنبه ۱۱ آیان ۱۳۹۵ - ۰۹:۴۲
شنیدم در دانشگاه سوربن تحصیل کردید؟ بایدوقت بیشتری واسه ی بابال بگذارید