امروز : سه شنبه ۴ آذر ۱۳۹۹ ساعت : ۷:۵۲ AM
پرونده ویژه آزادسازی سواحل نوشهر
گفتگوی عبارت با بهروز بایی لاشکی؛ رئیس اداره منابع طبیعی نوشهر ـ رویان:

خودمان هم فکرش را نمی کردیم/منابع طبیعی پیشگام بود

بهروز بایی لاشکی؛ رئیس اداره منابع طبیعی نوشهر ـ رویان
    -     کد خبر: 17481
    -     تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۸/۲|۲۰:۲۹
سرویس : پرونده ویژه
بایی لاشکی گفت: به عقیده من با موج مثبت ایجاد شده، تجربه کارکنان منابع طبیعی و ادامه تلاش های فرمانداری می توانیم همه ۵۰ کیلومتر نوارساحلی نوشهر را آزاد کنیم.

عبارت ـ پرونده ویژه: بهروز بایی لاشکی؛ رئیس اداره منابع طبیعی نوشهر ـ رویان در گفتگو با خبرنگار عبارت با اشاره به تلاش بی وقفه کارکنان این اداره در آزادسازی 4 کیلومتر از با ارزش ترین تصرفات ساحلی در نوشهر گفت:خودمان هم فکرش را نمی کردیم که این کار به این سرعت میسر شود اما با ایستاده گی و تلاش بی وقفه همکارانمان در منابع طبیعی نوشهر ـ رویان و همکاری دادستانی و مدیریت راهبردی فرمانداری موفق شدیم با سرعتی بالا این وسعت را آزاد کنیم و در این مسیر همکاران منابع طبیعی پیشگام آزادسازی بود.

 رئیس اداره منابع طبیعی نوشهر ـ رویان افزود:این کار باعث افزایش بی سابقه رضایت عمومی و افزایش تجربه کارکنان ما شد .

وی ادامه داد: البته در سال گذشته به جز این 4 کیلومتر حدود 14 میلومتر از نوار ساحلی را آزاد کردیم و این حجم از فعالیت باعث شد دهیاری ها به صورت داوطلبانه به مراجعه کنندکه در نوبت کار قرار گرفته اند.

بایی لاشکی گفت: به عقیده من با موج مثبت ایجاد شده، تجربه کارکنان منابع طبیعی و ادامه تلاش های فرمانداری می توانیم همه 50 کیلومتر نوارساحلی نوشهر را آزاد کنیم.

رئیس اداره منابع طبیعی نوشهر ـ رویان در پایان از برنامه ریزی مشترک با فرماندتاری برای آزادسازی مناطق جنگی خبر داد.

 

استفاده از این مطلب با ذکر نام عبارت مجاز می باشد

 

ارسال نظر

نام
پست الکترونیک
متن
captcha
ارسال

نظرات ارسال شده

مجتبی فنونی
دوشنبه ۳ آیان ۱۳۹۵ - ۱۵:۵۳
آخه کدوم رضایت . هیچ کدوم از ساحل نشینان رضایت نداشتند و ندارند البته طرح شکایت را ما ساحل نشینان از متجاوزان به زمینهایمان انجام دادیم که انشا الله عدالت به زودی انجام میشود
پربازدیدترین