امروز : چهارشنبه ۲ خرداد ۱۳۹۷ ساعت : ۱۱:۲۶ AM
پیروزی نفسگیر برابر پارسه تهران در ساری؛

«عمران شهرداری ساری» پدیده تازه لیگ برتر والیبال/تغییر قطب والیبال استان از آمل به ساری

تیم سازمان عمران شهرداری ساری
    -     کد خبر: 18623
    -     تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۸/۱۰|۰۹:۱۱
این بازی‌ها که از ساعت ۱۷ در حضور بیش از ۴ هزار تماشاگر مشتاق ساروی در سالن ورزشی سید رسول حسینی ساری برگزار شد، بازیکنان تیم سازمان عمران شهرداری ساری با تشویق بی‌امان هواداران ساروی در گیم‌های اول، سوم و پنجم در برابر حریف پیروز شدند ولی در گیم‌های دوم و چهارم نتیجه بازی را به مهمان خود واگذار کردند.

عبارت: در هفته سوم لیگ برتر والیبال باشگاه‌های کشور (جام شهدای منا) دقایق قبل تیم سازمان عمران شهرداری ساری در یک بازی خانگی که پنج گیم طول کشید، با درخشش موسیلو بازیکن مونته نگرایی خود مهمان خود پارسه تهران را در یک بازی سخت و نفس‌گیر موفق شد سه بر دو شکست دهد.

این بازی‌ها که از ساعت 17 در حضور بیش از 4 هزار تماشاگر مشتاق ساروی در سالن ورزشی سید رسول حسینی ساری برگزار شد، بازیکنان تیم سازمان عمران شهرداری ساری با تشویق بی‌امان هواداران ساروی در گیم‌های اول، سوم و پنجم در برابر حریف پیروز شدند ولی در گیم‌های دوم و چهارم نتیجه بازی را به مهمان خود واگذار کردند.

تیم سازمان عمران شهرداری ساری در گیم اول با نتیجه 30 بر 28، گیم سوم 25 بر 23 و در گیم پنجم و سرنوشت ساز نیز 15 بر 11 پارسه را تهران داد و موفق به کسب دو امتیاز این بازی شد.

در مقابل شاگردان فرهاد نفرزاده در تیم پارسه تهران در گیم دوم 25 بر 21 و در گیم چهارم نیز 25 بر 23 تیم میزبان سازمان عمران شهرداری ساری را شکست داد و یک امتیاز این دیدار را کسب کرد.

تیم سازمان عمران شهرداری ساری که تجربه نخستین دوره لیگ برتر والیبال باشگاه‌های کشور دارد از سه بازی خود دو برد و یک باخت کسب کرد و صاحب 6 امتیاز شد و در جایگاه چهارم قرار گرفت.

این بازی در حالی در ساری برگزار شد که تیم سازمان عمران شهرداری ساری به خاطر رای کمیته انضباطی فدراسیون والیبال بهزاد محمودی سرمربی و ناصر رحیمی لیبرو خود را در اختیار نداشت.

از نکات قالب توجه این بازی حضور تنی چند از اعضای شورای اسلامی شهر ساری، عباسی معاون توسعه امور ورزشی، دلیری رئیس اداره ورزش و جوانان ساری، تقوی رئیس هیأت والیبال استان و بازیکنان تیم فوتسال شهروند ساری در سالن ورزشی بود./عبارت

ارسال نظر

نام
پست الکترونیک
متن
captcha
ارسال
پربازدیدترین

آدرس غلط ندهید آقای لاشکی / حداقل بهانه های بهتری می‌آوردید

سندی که فصل الخطاب پرتاب تیر آرش از ساری است/ لطفا تن «فخرالدین اسعد» را در گور نلرزان آقای ابراهیم زاده!

خانم جمشیدی من به شما پاسخ میدهم/"تصویر مدیریت زنان در دولت تدبیر و امید اینگونه سهم خواهانه نیست"

عسگری نیکزاد از هفت خان گذشت و مدیرکل آموزش و پرورش مازندران شد

تسلیت گویی و همدردی مردم ساری و مسئولان استانی با بیت شهیدان عبوری به مناسبت درگذشت حاج حسن عبوری

آتش به اختیار با فریاد خاموش نمی شود/ آقای استاندار! برکناری فرماندار کمترین توقع است

هرگز از استیضاح کردان پشیمان نشدم/ گفتم شما پرونده داری فلان جا نامزد نشو/برای اولین بار در تاریخ مجلس به خاطر او ماده ۱۰۳ را تقاضا کردیم

میانگین حقوق کارمندان دولت اعلام شد

نگاهی به دلایل حمایت علی لاریجانی از حسن روحانی/ آیا پسر شیخ هاشم سودای ریاست جمهوری دارد؟

از کاخ جهان نما و پل تاریخی تا حمام صفوی/ نمونه بارزی از بی کفایتی مسئولان مازندرانی

آرشیو