امروز : شنبه ۴ آذر ۱۳۹۶ ساعت : ۷:۱۱ AM
یادداشت روز«عبارت»
به بهانه انتخاب منطقه آزاد تجاری در مازندران؛

اکنون نوبت آزمون دولت است

مهدی خلیلی تیرتاشی
    -     کد خبر: 19818
    -     تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۸/۱۵|۱۷:۵۴
عبارت: اگر دولت بنا دارد نرخ بیکاری را کاهش دهد و رونق اقتصادی را بهبود بخشد این بهترین زمان است تا در آزمونی که ملت برای دولت در نظر گرفته است همچون گذشته سربلند خارج شود و به همدلی و همزبانی بیشتر دولت و ملت کمک کند.

عبارت ـ مهدی خلیلی تیرتاشی*: در روزهای اخیر خبر مسرت بخش انتخاب بندر امیرآباد بعنوان منطقه ویژه آزاد تجاری در شورای عالی مناطق آزاد کشور منتشر شد که این انتخاب شایسته و عقلانی را می توان به همدلی و همبستگی ملت و دولت یعنی دکتر شاعری نماینده مردم شرق مازندران و دکتر ربیع فلاح نماینده عالی دولت در مازندران تعبیر کرد.
تجربه نشان داد هرجا نشانی از همدلی و همزبانی وجود داشته باشد و کارها بر اساس نظریات کارشناسی پیش رود نتیجه مطلوب و مورد انتظار دست خواهد داد. 
اکنون که با لطف خداوند متعال و پیگیری های مدبرانه و هدفمند دکتر شاعری نماینده مردم بهشهر، نکا و گلوگاه در مجلس شورای اسلامی و دکتر فلاح استاندار مازندران بندر امیر آباد بعنوان منطقه آزاد تجاری در مازندران انتخاب شد، نوبت آزمون دولت فرا رسیده است  تا در استانی که بیشترین رای را به رییس جمهور دولت تدبیر و امید داده و سرنوشت انتخاب دکتر روحانی را بعنوان رییس جمهور منتخب رقم زد با انتخاب این بندر و تایید آن در هیات دولت و ارسال لایحه آن به مجلس شورای اسلامی قدردان این ملت فهیم باشد و ثمرات مثبت اقتصادی و اجتماعی را نصیب مردمی کند که بیشترین نقش را در پیروزی و حفظ انقلاب اسلامی داشته و دارند.
اگر دولت بنا دارد نرخ بیکاری را کاهش دهد و رونق اقتصادی را بهبود بخشد این بهترین زمان است تا در آزمونی که ملت برای دولت در نظر گرفته است همچون گذشته سربلند خارج شود و به همدلی و همزبانی بیشتر دولت و ملت کمک کند. 
فارغ از هر تصمیمی که دولت بگیرد، می توان نمره بیست آزمون مقدماتی را به دکتر شاعری و دکتر فلاح داد چون به وظیفه شرعی و قانونی خود عمل کرده و بر عهدی که با ملت بستند استوار ایستادند و بندر امیرآباد را تا این مرحله به عنوان منطقه آزاد تجاری معرفی کردند. 
امیدواریم دولت نیز در این آزمون نمره بیست بگیرد....

 

* رئیس روابط عمومی سازمان جهادکشاورزی مازندران

ارسال نظر

نام
پست الکترونیک
متن
captcha
ارسال