امروز : پنج شنبه ۱۶ تیر ۱۴۰۱ ساعت : ۵:۲۲ PM
شهردار ساری در غم از دست دادن برادرزاده اش داغدار شد

«زینب» در ۳۰سالگی بعد از ۳۰سال دوری به پدرش پیوست

تسلیت-عبارت
    -     کد خبر: 2063
    -     تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۶/۲|۲۰:۴۷
سرویس :
سایت خبری-تحلیلی عبارت این ضایعه دردناک را خدمت جناب آقای دکتر مهدی عبوری شهردار محترم ساری و ابو شهیدین حاج حسن عبوری و خانواده شهید حجت الله عبوری تسلیت گفته و از درگاه ایزد منان برایشان صبر جزیل آرزومند است

عبارت: برادر زاده شهردار ساری که چند روزی به دلیل ضایعه مغزی در بیمارستان بستری بود،متاسفانه لحظاتی قبل درگذشت .

«زینب» در ۳۰سالگی بعد از ۳۰سال دوری به پدرشهیدش حجت الله  پیوست تا خانواده عبوری را داغدار کند. 

به دلیل این اتفاق ناگوار علی رغم اصرار مسئولان برگزاری جشن تجلیل از خبرنگاران، عبوری راضی به کنسل شدن برنامه نشد و در نهایت جشن خبرنگاران به احترام میزبان برنامه با ملاحضات فراوان و بدون اجرای موسیقی و برنامه دی گر و با صرف شام و سخنرانی دکتر احمدی؛ عضو شورای شهر ساری به پایان رسید.

مهدی عبوری نتوانست در این مراسم شرکت کند اما ناصر معیل معاون فرهنگی و محمد محبوب ؛ رئیس دفتر و مشاور ارشد وی به نماینده گی از عبوری در جمع خبرنگاران حاضر شدند.

پایگاه خبری-تحلیلی عبارت این ضایعه دردناک را خدمت جناب آقای دکتر مهدی عبوری شهردار محترم ساری و ابو الشهیدین حاج حسن عبوری و بالاخص خانواده شهید حجت الله عبوری تسلیت گفته و از درگاه ایزد منان برایشان صبر جزیل و برای آن بانوی سفر کرده علو درجات مسئلت دارد.

ارسال نظر

نام
پست الکترونیک
متن
captcha
ارسال

نظرات ارسال شده

Nna
چهارشنبه ۳ شهریور ۱۳۹۵ - ۰۰:۰۹
بعنوان یک شهروند ساروی وبه پاس احترام به خاندان شهیدان عبوری ضایعه اسف بار از دست دادن عزیزشان را تسلیت وبرای باز ماندگان آرزوی صبر دارم