امروز : سه شنبه ۲ آیان ۱۳۹۶ ساعت : ۱۰:۵۹ AM
در ‌لیگ دسته اول کشور رقم خورد؛

از شکست جنجالی بابلی ها در خانه با طعم حمله به داور تا پیروزی امیدبخش نساجی در زمین حریف

فوتبال- سایت عبارت
    -     کد خبر: 20953
    -     تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۸/۱۸|۱۸:۲۴
دیدار پرماجرای این هفته از رقابت های لیگ دسته اول با برد ۲-۰ اکسین همراه بود.

در دیدار امروز خونه به خونه مقابل اکسین جنجال خیلی زود با اعلام یک پنالتی به سود میهمان جرقه خورد و بعد از به ثمر رسیدن این گل توسط علی امیری در دقیقه 17 بود که جنجال با اعتراض مهرداد میناوند و اخراج او به سکوها آغاز شد. خونه به خونه که برای تساوی بی‌تابی می‌کرد در شرایط احساسی گیر کرده و با اعتراضات مکرر به نحوه قضاوت زرگر بازی را به سمتی برد که میهمان فاصله‌اش را بیشتر هم کرد.


در نیمه دوم با در دقیقه 67 خطای محمدرضایی روی مهاجم حریف دومین پنالتی را نصیب اکسین کرد که این توپ هم به دومین گل شاگردان فیروز کریمی تبدیل شد. از این به بعد بازی شکل دیگری پیدا کرد و پس از آنکه زرگر اقدام به اخراج محمدرضایی به دلیل دریافت کارت زرد دوم کرد، اوضاع به سمت دیگری رفت. حوادث این بازی با قطع مکرر مسابقه، اعتراض بازیکنان و حملات احساسی میزبان ادامه یافت و با اخراج مازیار زارع به اوج رسید. چند دقیقه بعد کمک داور دوم نیز به میانه میدان دوید و با دستی روی کمر به نشانه سنگ خوردن از تماشاگران وضعیت خود را به زرگر اطلاع داد و داور نیز با حضور در میانه میدان در دقیقه 6+90 دو دقیقه قبل از زمان قانونی بازی را قطع کرد. او در لحظه سنگ خوردن کمک داور به ناظر بازی گفت دیگر ادامه نخواهد داد اما از گوشه و کنار گفته شده داور سوت پایان را زده است .


 اگر نتیجه این بازی ملاک باشد، اکسین به رتبه سوم صعود کرده و روزی که خونه به خونه می توانست به صدرجدول برسد به رده پنجم سقوط کرد.

 

پیروزی امیدبخش نساجی در خانه حریف

در دیگر دیدار نمایندگان مازندران؛ تیم فوتبال بادران در یک بازی حساس مقابل نساجی شکست خورد تا شرایط این تیم در جدول لیگ دسته اول پیچیده شود.

شکست امروز شاگردان اکبر میثاقیان در شرایطی رقم خورد که دو روز قبل از این بازی مدیران باشگاه بادران رای به قطع همکاری آرتا منهاجی دستیار اکبر میثاقیان داده بودند و با این تغییر عجیب بادران امروز در شرایطی که موقعیت چندانی هم روی دروازه حریف ایجاد نکرد، شکست را پذیرفت و به رده یازدهم سقوط کرد. این در حالی است که این تیم با سودای صعود به لیگ برتر و موفقیت بسته شده است.


اینکه نتیجه امروز تاثیری بر آینده میثاقیان خواهد گذاشت یا خیر هنوز مشخص نیست.

ارسال نظر

نام
پست الکترونیک
متن
captcha
ارسال