امروز : سه شنبه ۴ آذر ۱۳۹۹ ساعت : ۶:۴۱ AM
اختصاصی عبارت
گفتگو با یاسر عباسی؛ مدیر برنامه های نوشاد و نیما عالمیان:

نوشاد هنوز بیمه هم نیست/ تنها المپیکی های تاریخ پینگ پنگ ایران به خرج خودشان به اردو می روند

 یاسر عباسی ؛ مدیر برنامه های نوشاد و نیما عالمیان
    -     کد خبر: 21520
    -     تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۹/۶|۱۶:۱۹
عبارت: الان همین اردویی که در کشور آلمان هستند و بعد از آن مسابقات سوئد ، به خرج خودشان است که این موضوعات باعث دغدغه بچه ها میشود لذا بنده به عنوان مدیر اجرایی نوشاد و نیما از مسوولین و خیرین و کسانی که میتوانند اسپانسر بشوند تقاضا دارم پا به این عرصه بگذارند و کمک بکنند ، تا پرچم پر افتخار کشور را در میادین ومسابقات آسیایی و جهانی و مسابقات بین المللی و المپیک انشاالله بتوانند به اهتزاز در بیاورند ‌.

عبارت ـ گروه ورزشی: یاسر عباسی ؛ مدیر برنامه های نوشاد و نیما عالمیان دو برادر پینگ پنگ باز المپیکی در گفت و گو با عبارت گفت : قهرمانان و نخبگان جزو پایه های اصلی هر جامعه ای هستند و اگر ما خواهان پیشرفت هستیم ، مسئولین می بایستی نگاه ویژه ای به این امر مهم داشته باشند .
وی افزود : برادران عالمیان، با همت پدرشان ، تلاش بی وقفه و با کمترین امکانات به بزرگترین آوردگاه ورزش جهان یعنی المپیک رسیدند که به خاطر این موضوع پدرشان به مدت ۱۰ سال روزی ۶ ساعت بدون وقفه با آنها کار کرد .
عباسی در ادامه خاطرنشان کرد : رحمت عالمیان نه فقط یک پدر بلکه هم مربی و کارمند رسمی بانک نیز بود و به خاطر تمرین بچه های خود حتی از کار خود استعفا داد و به همراه برادرش نعمت که قهرمان کشور در این رشته هم بود  توانست با تلاش و کوشش و توکل بر خداوند با کمترین امکانات و تمرین در پارکینگ خانه دو فرزند خود را المپیکی بکند .
مدیر برنامه های نوشاد و نیما عالمیان با بیان اینکه کشور چین با جمعیت یک میلیارد و چهار صد میلیون جمعیت که صد و پنج میلیون بازیکن آماتور و حرفه ای در آن کشور وجود دارد توانست برای المپیک ریو برزیل ۲ سهمیه کسب کندافزود:شهرستان بابل با پانصد هزار جمعیت آن هم از یک خانواده توانست ۲ تا کسب سهمیه برای المپیک بکند که نوشاد و نیما به عنوان اولین برادران المپیکی پینگ پنگ جهان شدند .


وی یادآور شد : در ایران بعد از برادران خادم ، برادران عالمیان دومین برادرانی بودند که توانستند هم زمان در المپیک کسب سهمیه بکنن که این ها افتخارات بزرگ کشور و استان و شهر ماست .


به گزارش عبارت؛ عباسی با تاکید بر اینکه بایستی در تحلیلمان از بازی این دو برادر بعد از المپیک انصاف را رعایت کنیم و این افتخارات را از یاد نبریم ، خاطرنشان کرد : نوشاد کسی است که توانست در سن ۲۰ سالگی در کشور چین پایتخت پینگ پنگ جهان اسطوره چین و جهان و قهرمان المپیک را ۴بر۱ با دو دست شکست دهد .


وی همچنین افزود : نوشاد بدون مربی به کشور اسپانیا اعزام شد که در آنجا کنتا قهرمان جهان را شکست داد ، ما در تاریخ المپیک رشته تنیس روی میز یک پیروزی هم نداشتیم، تنها و تنها کسی که توانست این فعل " ما میتوانیم " را صرف بکند و ۲ پیروزی شیرین به دست بیاورد  نوشاد عالمیان بود، که آدام شرار رییس وقت فدراسیون جهانی پینگ پنگ ittf  گفت : من از بازی این بچه و خود او به قدرت معجزه خدایی که مردم ایران از آن دم میزنند ایمان آوردم و معتقد شدم این بچه معجزه میکند .


مدیر اجرایی موسسه فرهنگی ورزشی نوشاد و نیما عالمیان در ادامه افزود : هم چنین نیما هم خود را پابه پای نوشاد رساند و در حال حاضر نوشاد و نیما نفر اول و دوم تنیس روی میز ایران هستند .


عباسی با انتقاد از مسئولین امر ، افزود : ورزشکاری مثل نوشاد و نیما با این همه افتخار و قهرمانی چرا باید دغدغه اشتغال و کار، بیمه یا موضوع اسپانسر داشته باشند، چرا ورزشکاری مثل نوشاد حتی بیمه هم نیست .


وی در ادامه بیان داشت : الان همین اردویی که در کشور آلمان هستند و بعد از آن مسابقات سوئد ، به خرج خودشان است که این موضوعات باعث دغدغه بچه ها میشود لذا بنده به عنوان مدیر اجرایی نوشاد و نیما از مسوولین و خیرین و کسانی که میتوانند اسپانسر بشوند تقاضا دارم پا به این عرصه بگذارند و کمک بکنند ، تا پرچم پر افتخار کشور را در میادین ومسابقات آسیایی و جهانی و مسابقات بین المللی و المپیک انشاالله بتوانند به اهتزاز در بیاورند ‌.


مدیر اجرایی موسسه فرهنگی و ورزشی نوشاد عالمیان همچنین تصریح کرد : قهرمان شدن موضوع مهمی است اما مهمتر از آن قهرمان ماندن است یعنی حفظ و نگهداری به مراتب مهمتر از رسیدن به یک چیز مهم است .


وی تاکید کرد: مسئولین باید افرادی مثل نوشاد و نیما راحفظ بکنند چرا که امثالی مثل نوشاد و نیما سرمایه های کشور هستند و اگر الان اقدامی نشود آینده چیزی جز حسرت آن باقی نمی ماند .


عباسی در ادامه اظهار داشت : متاسفانه علی رغم پیگیری هنوز اتفاق خاصی نیفتاده و هیچ المان ، تندیس یا تابلویی از این دو برادر قهرمان زده نشده که میطلبد نسبت به این موضوع اقدامی صورت بگیرد .
عباسی در پایان تصریح کرد : بنده البته از تلاش مسوولین کمال تشکر و قدردانی هم دارم ، وظیفه سنگینی بر دوش من گذاشته شده و هدف اصلی من انتقال تفکر این دو برادر قهرمان است که میتوانیم با کمترین امکانات بسیاری از این مشکلات را از سر راه برداریم .
 

استفاده از این خبر تنها با ذکر نام  سایت عبارت  مجاز می باشد

 

 

ارسال نظر

نام
پست الکترونیک
متن
captcha
ارسال
پربازدیدترین