امروز : شنبه ۵ اسفند ۱۳۹۶ ساعت : ۷:۵۴ AM
اختصاصی عبارت
تیم ملی بدون«کی روش» باز می گردد؛

استعفای مرد پرتغالی جدی تر شد/غیبت معنا دار«تاج»

کی روش- سایت عبارت
    -     کد خبر: 22945
    -     تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۰/۱۸|۱۵:۳۲
ماجرای دلخوری کی روش از انتقادات برانکو ایوانکوویچ؛ مربی سابق تیم ملی از اردوی تیم ملی در دبی و در ترخیص ۷ ملی‌پوش پرسپولیس از این اردو آغاز شد و اکنون شرایط به گونه‌ای پیش رفته که به نظر می‌رسد سرمربی پرتغالی و جنجالی تیم ملی ایران یک بار دیگر به چالش جدی فدراسیون فوتبال تبدیل شده است.

تیم ملی فوتبال ایران از اردوی جنجالی اش در دبی بازمی گردد اما خبرهای رسیده حاکی از آن است «کارلوس کی روش» غایب بزرگ ایران ایری خواهد بود که در فرودگاه امام خمینی(ره) به زمین خواهد نشست.

به گزارش گروه ورزشی عبارت؛ کارلوس کی روش که ناراحتی خود را به دلیل وقایع اخیر اردوی تیم ملی پیشتر هم نشان داده بود حالا می خواهد با بازنگشتنش به ایران آن را کاملا علنی کرده و پیامی مستقیم برای فدراسیون فوتبال ایران و مهدی تاج ارسال کند.

همزمان با این غیبت احتمالی، شایعه استعفای سرمربی پرتغالی تیم ملی شدت گرفته است. مخصوصا اینکه مدیریان ارشد فدراسیون فوتبال هنوز این خبر را تکذیب نکرده اند و این می توان موید ادامه چانه زنی ها و جدیت کی روش در استعفایش باشد.

اما ماجرای دلخوری کی روش از انتقادات برانکو ایوانکوویچ؛ مربی سابق تیم ملی از اردوی تیم ملی در دبی و در ترخیص 7 ملی‌پوش پرسپولیس از  این اردو آغاز شد و اکنون شرایط به گونه‌ای پیش رفته که به نظر می‌رسد سرمربی پرتغالی و جنجالی تیم ملی ایران یک بار دیگر به چالش جدی فدراسیون فوتبال تبدیل شده است.

منتقدان اما می گویند لیست تهدیدهای کی روش پُر شده و شایسته نیست اینبار نیز فدراسیون و جامعه فوتبال کشور در برابر وی کوتاه بیاید. همراهان سرمربی تیم ملی اما نظر دیگری دارند و می گویند دخالت های فراوان و برهم زدن برنامه های تیم ملی، به علاوه کنسل شدن دیدارهای تدارکاتی ملی پوشان باعث شده است که کی روش برای بیان اعتراضاتش حق داشته باشد.

در این وانسفا تنها کسی که می تواند حرف نهایی را بیان کند، «مهدی تاج» است که غیبت وی در اردوی تیم ملی در دبی به ابهامات موجود افزوده است.

 

استفاده از این مطلب با ذکر نام  عبارت  مجاز می باشد.

 

 

 

ارسال نظر

نام
پست الکترونیک
متن
captcha
ارسال
پربازدیدترین

تسلیت گویی و همدردی مردم ساری و مسئولان استانی با بیت شهیدان عبوری به مناسبت درگذشت حاج حسن عبوری

آتش به اختیار با فریاد خاموش نمی شود/ آقای استاندار! برکناری فرماندار کمترین توقع است

هرگز از استیضاح کردان پشیمان نشدم/ گفتم شما پرونده داری فلان جا نامزد نشو/برای اولین بار در تاریخ مجلس به خاطر او ماده ۱۰۳ را تقاضا کردیم

میانگین حقوق کارمندان دولت اعلام شد

نگاهی به دلایل حمایت علی لاریجانی از حسن روحانی/ آیا پسر شیخ هاشم سودای ریاست جمهوری دارد؟

از کاخ جهان نما و پل تاریخی تا حمام صفوی/ نمونه بارزی از بی کفایتی مسئولان مازندرانی

از بی مسئولیتی مرگبار اوقاف تا بی خیالی میراث فرهنگی/ ساری به گورستان آثار ثبت ملی بدل شده است

بابل پیشتاز ولادت و ازدواج در استان/ ساری یکه تاز طلاق/۷۵ سالگی وقت مرگ در مازندران

شهردار سابق بابل به ۶ماه حبس تعلیقی محکوم شد/ تخریب دیوار، کار دست سردار داد!

کسانی که همه امکانات کشور دستشان هست یا بوده حق ندارند نقش اپوزیسیون بازی کنند/ نمی‌شود انسان یک‌ دهه همه‌کاره کشور باشد و دهه بعد مخالف‌خوان شود

آرشیو