امروز : سه شنبه ۱ مهر ۱۳۹۹ ساعت : ۵:۲۲ PM
هیات رئیسه «جبهه مردمی نیروهای انقلاب» در مازندران مشخص شد

مدیران احمدی نژاد آرا را درو کردند/ استارت اقتدارگرایان برای ورورد به فضای سیاسی استان

هیات رئیسه جبهه مردمی نیروهای انقلاب در مازندران
    -     کد خبر: 22979
    -     تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۰/۲۰|۰۰:۱۱
حجت الاسلام نصیرالدین یعقوبی، محمد اسماعیل امامزاده؛ مدیرکل سابق اداره کل ارشاد در دوران احمدی نژاد و شکرالله رضازاده؛ مدیرمسئول روزنامه حرف مازندران با اکثریت آرا به ترتیب به عنوان رییس، دبیر و سخنگوی جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی در استان مازندران انتخاب شدند.

عبارت ـ گروه سیاسی: اولین جلسه شورای مرکزی جبهه مردمی نیروهای انقلاب در استان مازندران به میزبانی شهرستان ساری و با حضور اعضای این جبهه برگزار شد.

به گزارش گروه سیاسی عبارت؛ شکرالله رضازاده؛ مدیرمسدول روزنامه اصولگرای حرف مازندران و سخنگوی جبهه مردمی نیروهای انقلاب در استان مازندران تبایدل نظر اعضا پیرامون مسائل مهم سیاسی و اجتماعی را دستور کار این جلسه دانست و اظهار داشت:در این نشست انتخابات هیات رئیسه برگزار گردید و حجت الاسلام نصیرالدین یعقوبی، محمد اسماعیل امامزاده؛ مدیرکل سابق اداره کل ارشاد در دوران احمدی نژاد و شکرالله رضازاده؛ مدیرمسئول روزنامه حرف مازندران  با اکثریت آرا به ترتیب به عنوان رییس، دبیر و سخنگوی جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی در استان مازندران انتخاب شدند.

به گزارش عبارت جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی یک جبهه سیاسی اصولگراست است که در ۵ دی ۱۳۹۵ تأسیس شد اعضای این جبهه را عمدتا نیروهای اقتدارگرای جدا شده از بدنه اصولگرایی سنتی و معتدل تشکیل می دهند.

اعضای مؤسس این جبهه به قرار زیر است:

ارسال نظر

نام
پست الکترونیک
متن
captcha
ارسال
پربازدیدترین

وزیر آموزش و پرورش: در صورت ادامه تعطیلات، دانش آموزان مجازی آموزش می بینند

مردم در اولین مجلس گام دوم انقلاب به ائتلاف اصولگرایان اعتماد کردند/ این پیروزی شیرین و بزرگ را به رهبر معظم انقلاب اسلامی و همه منتخبین مردم تبریک می گوییم

وقتی دن کورلئونه باید برود جلو، بوق بزند! / دچار ویروس کرختی شده‌ایم

از اظهار ندامت خبرنگار به خاطر رای دادن به روحانی تا حمله شدید بنزینی به حسن نژاد

جیب خالی و پز عالی / چرا دیوار کوتاه CIS برای ما بلند است

لطفا به قانون و شعور مردم مازندران توهین نکنید! / مردم فریب این پروپاگاندا را نمیخورند / شک نکنید همین طرح باعث شکست شما خواهد شد

مدارک جنجالی و دردسر ساز مسئولین کشوری / از خاتمی و هاشمی تا رحیم مشایی و روحانی + عکس و جزئیات

دو نامزد قطعی اصلاح طلبان در استان کیستند / از رایزنی شیخ در شرق تا ترس از تکرار نفاق در نوشهر

قم با ۴۰ دقیقه در صدر است ، مازندرانی ها ۲۲ دقیقه در روز مطالعه می کنند / مردم اهل مطالعه اند ما بلد نیستیم نسخه بپیچیم / با اعلام این اعداد به مردم ظلم می کنیم / عرق شرم بر پیشانی مردم یا مسئولان؟

رئیس سازمان جنگل‌ها بازداشت شده است؟

آرشیو