امروز : شنبه ۴ آذر ۱۳۹۶ ساعت : ۱:۵۴ AM
هیات رئیسه «جبهه مردمی نیروهای انقلاب» در مازندران مشخص شد

مدیران احمدی نژاد آرا را درو کردند/ استارت اقتدارگرایان برای ورورد به فضای سیاسی استان

هیات رئیسه جبهه مردمی نیروهای انقلاب در مازندران
    -     کد خبر: 22979
    -     تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۰/۲۰|۰۰:۱۱
حجت الاسلام نصیرالدین یعقوبی، محمد اسماعیل امامزاده؛ مدیرکل سابق اداره کل ارشاد در دوران احمدی نژاد و شکرالله رضازاده؛ مدیرمسئول روزنامه حرف مازندران با اکثریت آرا به ترتیب به عنوان رییس، دبیر و سخنگوی جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی در استان مازندران انتخاب شدند.

عبارت ـ گروه سیاسی: اولین جلسه شورای مرکزی جبهه مردمی نیروهای انقلاب در استان مازندران به میزبانی شهرستان ساری و با حضور اعضای این جبهه برگزار شد.

به گزارش گروه سیاسی عبارت؛ شکرالله رضازاده؛ مدیرمسدول روزنامه اصولگرای حرف مازندران و سخنگوی جبهه مردمی نیروهای انقلاب در استان مازندران تبایدل نظر اعضا پیرامون مسائل مهم سیاسی و اجتماعی را دستور کار این جلسه دانست و اظهار داشت:در این نشست انتخابات هیات رئیسه برگزار گردید و حجت الاسلام نصیرالدین یعقوبی، محمد اسماعیل امامزاده؛ مدیرکل سابق اداره کل ارشاد در دوران احمدی نژاد و شکرالله رضازاده؛ مدیرمسئول روزنامه حرف مازندران  با اکثریت آرا به ترتیب به عنوان رییس، دبیر و سخنگوی جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی در استان مازندران انتخاب شدند.

به گزارش عبارت جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی یک جبهه سیاسی اصولگراست است که در ۵ دی ۱۳۹۵ تأسیس شد اعضای این جبهه را عمدتا نیروهای اقتدارگرای جدا شده از بدنه اصولگرایی سنتی و معتدل تشکیل می دهند.

اعضای مؤسس این جبهه به قرار زیر است:

ارسال نظر

نام
پست الکترونیک
متن
captcha
ارسال