امروز : چهارشنبه ۲۵ فروردین ۱۴۰۰ ساعت : ۹:۴۱ AM
معاون استاندار مازندران خبرداد:

قطع شدن گاز ادارات و صنایع پرمصرف مازندران

گاز
    -     کد خبر: 23581
    -     تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۱/۴|۰۷:۴۲
سرویس :
فرماندار ویژه تنکابن و معاون استاندار مازندران از قطع شدن گاز ادارات و صنایع پرمصرف استان تا روز چهارشنبه خبرداد.

عبارت: سید امیر حسینی جو ظهر امروز در نشست مدیریت بحران شهرستان تنکابن اظهار کرد: از امروز تا صبح روز چهارشنبه گاز ادارات قطع شده و خبازی ها و تمامی صنایع پر مصرف باید از سوخت جایگزین استفاده کنند.

حسینی با اعلام اینکه با توجه به برودت هوا تصمیمات استانی بر این موضوع قرار گرفته است، گفت: از تصمیمات سلیقه ای، جداگانه و اختیاری باید در طول این مدت پرهیز شود که در غیر این صورت با چالش مواجه خواهیم شد.

وی با بیان اینکه مرکز اصلی هماهنگی ستاد مدیریت بحران فرمانداری است، عنوان کرد: این نشست ها به صورت ماهانه و گاها در شرایط اضطرار تشکیل می شود که هدف آن هماهنگی بیشتر بین دستگاه های اجرایی و انجام دقیق مصوبات آن است.

وی خاطرنشان کرد: پلاسکو ضایعه ای سنگین برای کشور شد که باید از آن درس عبرت گرفت زیرا در شهرستان تنکابن ساختمان هایی مانند پلاسکو وجود دارد باید وضعیت آنها تعیین شود.

این مسئول اضافه کرد: مردم از ما انتظار مدیریت دارند  باید همواره علاج واقعه قبل از وقوع کرد.

حسینی جو بار دیگر با تاکید بر حفظ گاز خانگی منازل، متذکر شد: در سال جاری بر خلاف سه سال گذشته؛ بر صرفه جویی در مصرف گاز خانگی تاکید شده است تا زمستان امسال بدون واردات سپری شده و در شهریور سال آینده با انتقال خط لوله گاز دامغان به مازندران مشکل گاز استان رفع شود.

وی در پایان به همه دستگاه های خدمات رسان متذکر شد: در صورت برودت هوا و بارش برف، بسته شدن راه های شریانی را قبول نخواهیم کرد و انتطار داریم که همه همراهی با آحاد مردم انجام شود./ایسنا

ارسال نظر

نام
پست الکترونیک
متن
captcha
ارسال