امروز : جمعه ۲۸ دی ۱۳۹۷ ساعت : ۸:۱۲ PM
آخرین اخبار:
از اعتراض به دستگیری خبرنگار پرس تی وی در آمریکا تا ورود امام جمعه بابل به منطقه پروپاگاندای نماینده آمل مجید جلالی سرمربی نساجی مازندران شد/ مجیدکامپیوتر جای نکو را گرفت نمونه آشکار یک مدیر اشتباهی/ ضرورت واکنش استانداری و وزارتخانه/پایان این فیلم خوش نیست کنفرانس مطبوعاتی مهندس سید حسین مرعشی سخنگوی حزب کارگزاران سازندگی ایران همایش نیم قرن مجاهدت بمناسبت دومین سالگرد ارتحال آیت الله هاشمی رفسنجانی در ساری هاشمی اگر پزشک قلب هم می‌شد، بهترین بود/در خیابان های تهران زشت ترین فحش ها را به ناموس هاشمی دادند اما خم به ابرو نیاورد/ هاشمی با گریه جلوی نامه شش فروردين امام علیه آیت‌الله منتظری را گرفت اصلا همه رای آقای روحانی مال آقای واعظی/ افکار عمومی درباره فوت آیت‌الله هاشمی اقناع نشده / این خوب نیست که در این ۴۰ سال فقط دو رئیس جمهور رستگار شده‌اند /برخی ایستاده‌اند برای شکست اصلاح طلبان مملکت را زمین بزنند چهارمین جلسه پرسش و پاسخ با موضوع «شهروندمداری» یک روز خاص با دادستان مرکز استان مازندران بانک هویت ژنتیک ایران به چه درد می‌خورد؟
«صدای شما» در عبارت شنیده می شود؛

توهین و تعدی به حقوق شهروندی در روز روشن/ لطفا انقدر بی ملاحظه نباشید

حقوق شهروندی
    -     کد خبر: 23630
    -     تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۱/۴|۱۶:۰۵
امیدوارم مردم انقدر بی ملاحظه نباشند و خودشان را هم جای دیگران بگذارند. شک نکیند اگر مردم ما در زمینه حقوق شهروندی پیشرفت کنند بسیاری از مشکلات جدی کشور کم خواهد شد.

عبارت ـ صدای شما: سلام خدمت مدیران محترم سایت وزین «عبارت» از اینکه ستون «صدای شما» را به انعکاس دغدغه‌های مردمی اختصاص داده‌اید متشکرم و امیدوارم و با این پیام، حداقل کسانی که آن را می‌خوانند رفتارهایی از این دست نداشته باشند.

خودرویی که در تصاویر زیر مشاهده می‌کنید ساعت ۱۱ صبح چند روز پیش جلوی درب ورودی منزل ما پارک می‌کند و به قول خودش به خرید می‌رود و ساعت ۱۲ برمی‌گردد.

وقتی اعتراض کردیم که اگر این خانه یک ساکن ویلچری داشت یا اگر کسی حالش بد می شد و اورژانس می خواست او را منتقل کند ما چه می کردیم در پاسخ اعتراض ما (صاحبخانه) که بیرون در مانده بودیم می‌گوید: "خب کاری است که شده "

شما اگر جای من بودید در برابر چنین دلیلی چه رفتاری می‌کردید؟

نکته جالب و البته تاسف‌آور هم این است که وقتی بعد از گذشت 15 دقیقه از آمدن او او ناامید شدیم با پلیس 110 تماس گرفتیم اما هنوز دارند می ‌آیند.

 

 

 

می خواستم از این طریق بگویم که برخی از رفتارها اصلا نیازی به منشور شهروندی و کار رسانه‌ای و از این اقسام ندارد، وقتی کسی آنقدر شعورش نمی ‌رسد که به این ساده‌گی و زشتی ابتدایی‌ترین حق یک شهروند را زیر پا می گذارد دیگر چه انتطاری می توان داشت از مردمی که راه را بر ماشین آتشنانی و اورژانس می‌بندند، یا کسانی که زباله را از طبقه سوم به پایین پرت می کنند.

امیدوارم مردم انقدر بی ملاحظه نباشند و خودشان را هم جای دیگران بگذارند. شک نکیند اگر مردم ما در زمینه حقوق شهروندی پیشرفت کنند بسیاری از مشکلات جدی کشور کم خواهد شد.

م ـ تقوی از ساری

 

  • شما مخاطبان عزیز عبارت می توانید پیام‌های خود را از طریق شماره تلفن 09351556366 در تلگرام یا آدرس ایمیل: ebaarat94@gmail.com برای ما ارسال کنید تا با نام خودتان منتشر شود. همچنین اگر انتقاد یا پیشنهادی از نهادهای دولتی دارید از همین طریق ما را مطلع کنید تا پیام شما را از طریق روابط عمومی با مدیر آن دستگاه درمیان بگذاریم.

 

 

 

ارسال نظر

نام
پست الکترونیک
متن
captcha
ارسال

نظرات ارسال شده

حسن محمدى
دوشنبه ۱۶ اسفند ۱۳۹۵ - ۰۳:۴۰
كار خيلى بدى بوده. اميدوارم مردم بيشتر با هم مهربون باشند و احترام همديكر را حفظ كنند.
درستکار سوماری
سه شنبه ۵ بهمن ۱۳۹۵ - ۰۹:۲۹
چرا ما تو هیچی فرهنگ نداریم؟ تو ترافیک! تو آتیش سوزی! تو پارک ماشی! تو برخورد با تکنولوژی و................. می شه بگین ما تو چی فرهنگ داریم؟
محمدجواد
سه شنبه ۵ بهمن ۱۳۹۵ - ۰۸:۵۳
اول شیشه عقب رو می شکونم، بعد چارتا چرخو سولاخ می کنم، بعد آینه بغلا رو می کنم می ذارم کنار برف پاک کن. یارو هم که اومد و شاکی شد می گم: کاریه که شده داداش
ناصر قدیمی
سه شنبه ۵ بهمن ۱۳۹۵ - ۰۸:۱۴
آخ گفتی هارت و پورت های عبارت رو یکی نقد کنه دلم خنک میشه . الکی و تقلیدیه !!!!!!!!!!!!
زهرا
دوشنبه ۴ بهمن ۱۳۹۵ - ۱۸:۵۶
وای گفتی این آشغال پرت کردنوووووووووووووووووووووووووووووووو. می خوام خفه کنم اینجور بی فرهنگاروووووووووووووووووووووووووووووووووووو
آخرین اخبار

از اعتراض به دستگیری خبرنگار پرس تی وی در آمریکا تا ورود امام جمعه بابل به منطقه پروپاگاندای نماینده آمل

مجید جلالی سرمربی نساجی مازندران شد/ مجیدکامپیوتر جای نکو را گرفت

نمونه آشکار یک مدیر اشتباهی/ ضرورت واکنش استانداری و وزارتخانه/پایان این فیلم خوش نیست

کنفرانس مطبوعاتی مهندس سید حسین مرعشی سخنگوی حزب کارگزاران سازندگی ایران

همایش نیم قرن مجاهدت بمناسبت دومین سالگرد ارتحال آیت الله هاشمی رفسنجانی در ساری

هاشمی اگر پزشک قلب هم می‌شد، بهترین بود/در خیابان های تهران زشت ترین فحش ها را به ناموس هاشمی دادند اما خم به ابرو نیاورد/ هاشمی با گریه جلوی نامه شش فروردين امام علیه آیت‌الله منتظری را گرفت

اصلا همه رای آقای روحانی مال آقای واعظی/ افکار عمومی درباره فوت آیت‌الله هاشمی اقناع نشده / این خوب نیست که در این ۴۰ سال فقط دو رئیس جمهور رستگار شده‌اند /برخی ایستاده‌اند برای شکست اصلاح طلبان مملکت را زمین بزنند

چهارمین جلسه پرسش و پاسخ با موضوع «شهروندمداری»

یک روز خاص با دادستان مرکز استان مازندران

بانک هویت ژنتیک ایران به چه درد می‌خورد؟

آرشیو