امروز : دوشنبه ۳۰ بهمن ۱۳۹۶ ساعت : ۵:۲۱ AM
با دستور دادستانی؛

«عبارت» تا دریافت مجوز از ادامه فعالیت منع شد

سایت عبارت
    -     کد خبر: 23677
    -     تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۱/۸|۲۲:۲۹
اگرچه «عبارت» ماه هاست که در مسیر دریافت مجوز قرار دارد و همزمان با ما و در حال حاضر ده ها هزار سایت بدون مجوز در کشور و صدها سایت بدون مجوز در مازندران که حتی برای دریافت مجوز نیز اقدام نکرده اند مشغول فعایت هستند، اما به هرحال به نظر می رسید تنها راه متوقف کردن «عبارت» همین راه باشد.

عبارت: به حکم دادستانی پایگاه خبری، تحلیلی و پژوهشی«عبارت» تا دریافت مجوز از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی از ادامه فعالیت و انتشار مطلب منع شده است.

اگرچه «عبارت» ماه هاست که در مسیر دریافت مجوز قرار دارد و همزمان با ما و در حال حاضر ده ها هزار سایت بدون مجوز در کشور و صدها سایت بدون مجوز در مازندران که حتی برای دریافت مجوز نیز اقدام نکرده اند مشغول فعالیت هستند، اما به هرحال به نظر می رسید تنها راه متوقف کردن «عبارت» همین راه باشد.  

به هر روی ما همواره خود را تابع قانون می دانیم و همزمان با توقف کار، همچون ماه های گذشته پیگیری های مجدانه خود را برای دریافت مجوز ادامه خواهیم داد. امیدواریم وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و دکتر رضا صالحی امیری، به عنوان وزیری مازندرانی در روند دریافت مجوز «عبارت» تسریع ایجاد نموده و کمک کند که یک رسانه مازندرانی که در کمتر از یکسال در جمع سه رسانه مجازی اول استان قرار گرفته و همواره از مدافعان جدی سیاست های دولت یازدهم بوده است، مجددا حیات خود را ادامه دهد.

ضروری می دانم که از برخورد مشفقانه و صحیح آقای کریمی، معاون دادستان قدردانی کنم که در تمام دیدارها همچون یک روزنامه نگار با من روبرو شد و هرگز مقهور فشارها، پرونده سازیها و تخریب های فراوانی که از آغاز فعالیت بر ما وارد می شد، نگشت و صد البته به وظیفه قانونی خود عمل کرد.

تجربه به من نشان داده است که در پس هر اتفاق به ظاهر تلخی، شیرینی لذت بخشی نهفته است و عجیب آنکه هرگاه در مسیر من دیواری بلندتر ساخته اند عزم من جدی تر شده و با دروخیز بیشتر بیش از گذشته سر به آسمان سائیده ام. شیرینی این اتفاق نیز در وهله نخست این است که حقیقتی انکارناپذیر را مکرر می کند. این حقیقت اینک آن است که صدای ما شنیده شده است و چه نیک گفت فروغ فرخ زاد که «تنها صداست که می ماند»

در پایان از همراهی صادقانه تمام مخاطبانمان که هر روز به شکلی باورنکردنی بر تعدادشان افزوده می شد تشکر کرده و می گویم که این ممنوعیت دیری نخواهد پایید و به زودی دیدار تازه خواهد شد.

 

با آرزوی ایرانی شایسته هر ایرانی ـ عالین نجاتی

 

ارسال نظر

نام
پست الکترونیک
متن
captcha
ارسال

نظرات ارسال شده

احسان مهدیان
یکشنبه ۱۰ بهمن ۱۳۹۵ - ۰۱:۲۳
متاسفم امیدوارم هرچه سریعتر بر گردید البته با تجربه ای بیشتر
تبسم
جمعه ۸ بهمن ۱۳۹۵ - ۱۷:۳۵
به امید اینکه عبارت زودتر با قدرت بیشتر از قبل برگرده. ما که منتظرت میمونیم عبارت جان.
پربازدیدترین

هرگز از استیضاح کردان پشیمان نشدم/ گفتم شما پرونده داری فلان جا نامزد نشو/برای اولین بار در تاریخ مجلس به خاطر او ماده ۱۰۳ را تقاضا کردیم

میانگین حقوق کارمندان دولت اعلام شد

نگاهی به دلایل حمایت علی لاریجانی از حسن روحانی/ آیا پسر شیخ هاشم سودای ریاست جمهوری دارد؟

از کاخ جهان نما و پل تاریخی تا حمام صفوی/ نمونه بارزی از بی کفایتی مسئولان مازندرانی

از بی مسئولیتی مرگبار اوقاف تا بی خیالی میراث فرهنگی/ ساری به گورستان آثار ثبت ملی بدل شده است

بابل پیشتاز ولادت و ازدواج در استان/ ساری یکه تاز طلاق/۷۵ سالگی وقت مرگ در مازندران

شهردار سابق بابل به ۶ماه حبس تعلیقی محکوم شد/ تخریب دیوار، کار دست سردار داد!

کسانی که همه امکانات کشور دستشان هست یا بوده حق ندارند نقش اپوزیسیون بازی کنند/ نمی‌شود انسان یک‌ دهه همه‌کاره کشور باشد و دهه بعد مخالف‌خوان شود

بابلی و ساروی بازی درنمی آورم/نه یارانه می گیرم، نه حقوق نجومی/در حوزه پرونده های کار بسیار موفق بودیم/ زیراب علی بابایی را نمی زنم

از حمله گازانبری و همه جانبه به «مظفری» تا انتقاد از فساد اداری/ اعتراض شدید خبرگزاری تسنیم/ اظهارات عجیب خبرگزاری مهر

آرشیو