امروز : دوشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۷ ساعت : ۵:۳۸ PM
نماینده ولی فقیه در مازندران:

تکلیف استاندار مازندران را روشن کنید

آیت الله نورالله طبرسی
    -     کد خبر: 24852
    -     تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۶/۲۶|۱۰:۴۸
سرویس :
نماینده ولی فقیه در مازندران با اشاره به آغاز فعالیت دولت دوازدهم خواستار روشن شدن تکلیف استانداران و مدیران ارشد استان ها برای ایجاد ثبات و پایداری و ارائه خدمات مطلوب تر شد.....

عبارت: نماینده ولی فقیه در مازندران با اشاره به آغاز فعالیت دولت دوازدهم خواستار روشن شدن تکلیف استانداران و مدیران ارشد استان ها برای ایجاد ثبات و پایداری و ارائه خدمات مطلوب تر شد.

به گزارش شمال نیوز ، آیت الله نورالله طبرسی  با تاکید بر تسریع در روشن شدن وضعیت مدیران ارشد استان ها از سوی دولت تصریح کرد: باید نیروهای تازه نفس ارد عرصه خدمت و سازندگی شوند.

وی همچنین به دغدغه کشاورزان و شالیکاران در فصل برداشت محصولات از جمله برنج اشاره و اضافه کرد: دولت باید جلوی واردات برنج و عرضه محصولات خارجی را برای حمایت از تولید و کشاورزی بگیرد.

آیت الله طبرسی، با اشاره به درپیش بودن ماه محرم حسینی تصریح کرد: هیئت های مذهبی باید بدعت ها و موسیقی ناهمگون در عزاداری ها پرهیز کنند و استقبال مردم استان از ماه محرم نماد رشادت و حماسه آفرینی مردمان این دیار است.

امام جمعه ساری، بر لزوم پیروی از سیره و منش شهدا در جامعه تاکید کرد و گفت: دستاوردهای فرهنگ و ایثار و ارزشهای اسلامی در برپایی یادواره های شهدا باید مورد توجه قرار گیرد.

وی همچنین برلزوم برپایی پرشور آیین های تاسوایی و عاشورایی در استان تاکید کرد و افزود: سیره عملی و علمی امام حسین (ع) در عزاداری های مذهبی باید تببین و معرفی شود.

وی همچنین با محکوم کردن کشتارمسلمانان در کشورهای دیگر توسط نظام های استکباری خواستار اقدام سازمان های بین المللی برای جلوگیری از این اقدامات شد و سکوت برابر این جنایات را جایز ندانست.

امام جمعه ساری همچنین با اشاره به برپایی مناسک حج توسط مسلمانان ایرانی در مکه مکرمه یادآور شد: امیدواریم دولت عربستان دست از گردن کشی و تبعیت از استکبار در برخورد با ملتهای مسلمان بردارد./شمال نیوز

ارسال نظر

نام
پست الکترونیک
متن
captcha
ارسال
پربازدیدترین

بازگشت عبوری به فرمول یک/ چگونه می توان یک موج را متوقف کرد؟

آدرس غلط ندهید آقای لاشکی / حداقل بهانه های بهتری می‌آوردید

سندی که فصل الخطاب پرتاب تیر آرش از ساری است/ لطفا تن «فخرالدین اسعد» را در گور نلرزان آقای ابراهیم زاده!

خانم جمشیدی من به شما پاسخ میدهم/"تصویر مدیریت زنان در دولت تدبیر و امید اینگونه سهم خواهانه نیست"

عسگری نیکزاد از هفت خان گذشت و مدیرکل آموزش و پرورش مازندران شد

تسلیت گویی و همدردی مردم ساری و مسئولان استانی با بیت شهیدان عبوری به مناسبت درگذشت حاج حسن عبوری

آتش به اختیار با فریاد خاموش نمی شود/ آقای استاندار! برکناری فرماندار کمترین توقع است

هرگز از استیضاح کردان پشیمان نشدم/ گفتم شما پرونده داری فلان جا نامزد نشو/برای اولین بار در تاریخ مجلس به خاطر او ماده ۱۰۳ را تقاضا کردیم

میانگین حقوق کارمندان دولت اعلام شد

نگاهی به دلایل حمایت علی لاریجانی از حسن روحانی/ آیا پسر شیخ هاشم سودای ریاست جمهوری دارد؟

آرشیو