امروز : دوشنبه ۱ مرداد ۱۳۹۷ ساعت : ۴:۲۴ AM
کاپیتان ساروی تیم ملی وزنه برداری ایران:

شک نکنید مدال می گیرم/امیدوارم بیرانوند بماند

محمدرضا براری
    -     کد خبر: 24954
    -     تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۶/۲۹|۱۱:۲۵
محمدرضا براری با اشاره به برطرف شدن مصدومیت خود اظهار داشت: خوشبختانه یک ماه است که تمرینات خودم را در اردوهای تیم‌ملی شروع کرده‌ام. تمرین‌های خوبی را در اردوها پشت سر گذاشته‌ایم و ملی‌پوشان که از رقابت‌های داخل سالن برگردند به صورت تخصصی‌تر برای رقابت‌های آمریکا آماده می‌شویم.

عبارت: محمدرضا براری کاپیتان ساروی تیم ملی وزنه برداری ایران درباره دلیل اعزام نشدنش به رقابت‌های داخل سالن ترکمنستان گفت: من امسال دو مسابقه سنگین قهرمانی آسیا و بازی‌های کشورهای اسلامی را پشت سر گذاشته بودم. با تصمیماتی که توسط خودم و با صلاحدید کادر فنی گرفته شده قرار بر این گذاشتیم تا به این مسابقه‌ها اعزام نشوم تا در رقابت‌های قهرمانی جهان که به میزبانی آمریکا برگزار می‌شود بتوانم با بهترین شرایط بدنی نتایج خوبی را کسب کنم.

وزنه‌بردار دسته ۱۰۵ کیلوگرم تیم‌ملی درباره سطح فنی سرمربی تیم وزنه برداری ایران گفت: تا به حال که  بیرانوند خوب بوده‌ و در این یکی دو ماه از نظر فنی توانسته‌ با وزنه‌بردارها خوب کار کند. مطمئنا ملی‌پوشان به آن نتایجی که مورد نظر کادر فنی بود رسیده‌اند که این نشان از عملکرد مثبت کادرفنی است. انشاءالله وزنه‌بردارها بتوانند در رقابت‌های داخل سالن نتایج خوبی بگیرند تا بیرانوند به عنوان سرمربی قطعی تیم ابقا شود. پس از این رقابت‌ها هم امیدوارم در امریکا نتایج خوبی کسب کنیم و من به شخصه امید زیادی به این مسابقه‌ها دارم.

وی همچنین در مورد سطح رقابت‌های جهانی در آمریکا گفت: مسابقه‌های جهانی همیشه چند پله بالاتر از همه رقابت‌ها است. باید برنامه ریزی کنیم و در جایگاه‌های یک تا چهارم این رقابت‌ها باشیم و برای کسب این نتیجه باید با بدن‌های آماده اعزام شویم که نیاز به تمرینات و برنامه ریزی خوب دارد.

براری افزود: خیلی از ملی‌پوشان حاضر در ترکیب تیم‌ملی از پیشکسوتان، با سابقه‌ها و با تجربه‌های وزنه برداری هستند، مثل سلیمی، مرادی، عسگری و حتی خودم. بنابراین ما برای مدال به این رقابت‌ها می‌رویم نه برای کسب تجربه.

وی ادامه داد: تیم ملی ایران همیشه در آوردگاه‌های جهانی روی سکو بوده است به جز سال ۲۰۱۵ که نتوانستیم به نتیجه مورد نظر برسیم. ولی مطمئم که اگر ملی‌پوشان با همین پشت کار در تمرینات کار کنند سکوی اول یا دوم جهان منتظر وزنه‌برداری ایران است.

ملی‌پوش وزنه‌برداری ایران در مورد آمادگی خودش برای رقابت‌های جهانی گفت: من خودم صد در صد برای کسب مدال تمرین می‌کنم و اعزام من برای کسب تجریه نیست. اگر یک درصد فکر کنم نمی‌توانم مدالی در این رقابت‌ها کسب کنم به مسابقات نمی‌روم چون سن من و سایر باتجربه‌ها ایجاب میکند که برای مدال وزنه بزنیم.

براری در پایان با اشاره به رقابت‌های یونیورسیاد تصریح کرد: وزنه بردارهای جوان و خوبی را در یونیورسیاد داشتیم ولی با توجه به شرایط حاکم نتوانستند عملکرد خودشان در تمرینات را تکرار کنند. مسابقات یونیورسیاد سطح بالایی داشت و به نوعی تیم سوم ایران در این رقابت‌ها حاضر بود. وزنه‌بردارها هم با توجه به شرایطی که داشتند نتوانستند نتایج مورد نظر را کسب کنند./ میزان

 

ارسال نظر

نام
پست الکترونیک
متن
captcha
ارسال
پربازدیدترین

بازگشت عبوری به فرمول یک/ چگونه می توان یک موج را متوقف کرد؟

آدرس غلط ندهید آقای لاشکی / حداقل بهانه های بهتری می‌آوردید

سندی که فصل الخطاب پرتاب تیر آرش از ساری است/ لطفا تن «فخرالدین اسعد» را در گور نلرزان آقای ابراهیم زاده!

خانم جمشیدی من به شما پاسخ میدهم/"تصویر مدیریت زنان در دولت تدبیر و امید اینگونه سهم خواهانه نیست"

عسگری نیکزاد از هفت خان گذشت و مدیرکل آموزش و پرورش مازندران شد

تسلیت گویی و همدردی مردم ساری و مسئولان استانی با بیت شهیدان عبوری به مناسبت درگذشت حاج حسن عبوری

آتش به اختیار با فریاد خاموش نمی شود/ آقای استاندار! برکناری فرماندار کمترین توقع است

هرگز از استیضاح کردان پشیمان نشدم/ گفتم شما پرونده داری فلان جا نامزد نشو/برای اولین بار در تاریخ مجلس به خاطر او ماده ۱۰۳ را تقاضا کردیم

میانگین حقوق کارمندان دولت اعلام شد

نگاهی به دلایل حمایت علی لاریجانی از حسن روحانی/ آیا پسر شیخ هاشم سودای ریاست جمهوری دارد؟

آرشیو