امروز : چهارشنبه ۲ خرداد ۱۳۹۷ ساعت : ۱۱:۳۷ AM
«احمدی لاشکی» نیز به سونامی اعتراض به انتقال آب خزر به سمنان پیوست؛

«خزز» بعد از سالها نمایندگان مازندران را یکصدا کرد/ تهدید مردم به ایجاد حلقه انسانی در ساحل خزر

انتقال ‌آب خزر و احمدی لاشکی - سایت عبارت
    -     کد خبر: 264
    -     تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۳/۷|۲۲:۱۶
عبارت مدارک متقنی درباره جزئیات انتقال آب خزر به سمنان به دست آورده است و دو شنبه برای نخستین بار گزارش کاملی با جزئیات آن در همین مورد منتشر خواهد کرد که نخستین گزارش از این نوع در میان رسانه های کشور است.

عبارت ـ گروه جامعه: هیچ چیز خوشحال کننده تر از این نیست که نمایندگان مازندران این استان را یک کلانشهر ببینند و برای آن نظری واحد داشته باشند. دیروز قاسم احمدی لاشکی؛ نماینده نوشهر نیز رسما به جمع مخالفان جدی انتقال آب خزر به سمنان پیوست تا بعد از نامه یوسف نژاد به رئیس جمهور او چهارمین نماینده همراه با این اعتراض باشد.
این مسئله نخست با نامه نماینده ساری به رئیس جمهور و مخالفت جدی او وارد فاز جدیدی شد، سپس شریعت نژاد نماینده غرب استان مخالفت کرد، بعد هم شاعری نماینده شرق استان و حالا احمدی لاشکی نماینده نوشهر و چالوس اعتراض خود را رسانه ای کرده است.
همچنین دیروز محمد دامادی نماینده جوان ساری نیز خبری را مربوط به 4 سال پیش منتشر کرد که در آن مخالفت خود را با انتقال آب خزر ابراز داشته بود. خبری که شایسته است بار دیگر تا تنوز اعتراض داغ است تکرار شود.
«احمدی لاشکی» البته پیشتر هم اشاراتی به این مسئله کرده بود اما همراهی و همصدایی او با همکاران مازنی اش در مجلس معنای دیگری دارد.
وی با تأکید بر انجام تمام فعالیت‌ها براساس اصول کارشناسی، گفت: انتقال آب دریای مازندران به سمنان از نظر اصولی کارشناسی نیست.
چند روز پیش نیز استاندار مازندران بعد از ماه ها سکوت در این باره به اظهار نظر پرداخت و اعلام کرد این طرح هنوز در مراحل کارشناسی است که این نشان دهنده عقب نشینی معنا دار دولت از انتقال آب خزر به سمنان است، چرا که برخلاف ادعای استاندار مازندران نه تنها این طرح از مرحله کارشناسی گذشته بلکه دارای ردیف بودجه شده است.
عبارت مدارک متقنی درباره جزئیات انتقال آب خزر به سمنان به دست آورده است و دو شنبه برای نخستین بار گزارش کاملی با جزئیات آن در همین مورد منتشر خواهد کرد که نخستین گزارش از این نوع در میان رسانه های کشور است.
واکنش فلاح جلودار نیز وقتی رخ داد که که جمعی از دوستداران محیط زیست در ساری رد برابر استانداری مازندران تجمع کردند. همچنین گروه های مردمی زیست محیطی تهدید کرده اند اگر دولت بر این مسئله پافشاری کند حلقه انسانی در ساحلی(ساحل نکا) که قراراست آب از آن نقطه منتقل شود ایجاد خواهند کرد.

حالا باید منتظر ماند و دید این طوفان اعتراض ها، دیگر نماینده گان استان مخصوصا نماینده گان بابل، نور و قائمشهر را نیز به واکنش وا خواهد داشت یا خیر؟ اتفاقی که منطقا باید رخ دهد، چرا که نجفی، رضیان و اسماعیلی در لیست امید قرار داشتند و ایده حاضران در این لیست نسبت به محیط زیست کاملا روشن است.

ارسال نظر

نام
پست الکترونیک
متن
captcha
ارسال
پربازدیدترین

آدرس غلط ندهید آقای لاشکی / حداقل بهانه های بهتری می‌آوردید

سندی که فصل الخطاب پرتاب تیر آرش از ساری است/ لطفا تن «فخرالدین اسعد» را در گور نلرزان آقای ابراهیم زاده!

خانم جمشیدی من به شما پاسخ میدهم/"تصویر مدیریت زنان در دولت تدبیر و امید اینگونه سهم خواهانه نیست"

عسگری نیکزاد از هفت خان گذشت و مدیرکل آموزش و پرورش مازندران شد

تسلیت گویی و همدردی مردم ساری و مسئولان استانی با بیت شهیدان عبوری به مناسبت درگذشت حاج حسن عبوری

آتش به اختیار با فریاد خاموش نمی شود/ آقای استاندار! برکناری فرماندار کمترین توقع است

هرگز از استیضاح کردان پشیمان نشدم/ گفتم شما پرونده داری فلان جا نامزد نشو/برای اولین بار در تاریخ مجلس به خاطر او ماده ۱۰۳ را تقاضا کردیم

میانگین حقوق کارمندان دولت اعلام شد

نگاهی به دلایل حمایت علی لاریجانی از حسن روحانی/ آیا پسر شیخ هاشم سودای ریاست جمهوری دارد؟

از کاخ جهان نما و پل تاریخی تا حمام صفوی/ نمونه بارزی از بی کفایتی مسئولان مازندرانی

آرشیو