امروز : جمعه ۱۷ مرداد ۱۳۹۹ ساعت : ۴:۳۲ PM

۲۴۴۶ اثر به جشنواره ملی عکس مازندران ارسال شد

احد جاودانی + عبارت
    -     کد خبر: 26554
    -     تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۹/۱۴|۰۸:۱۳
سرویس :
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران از ارسال دو هزار و ۴۴۶ اثر به جشنواره ملی عکس در استان خبر و داد و گفت: اختتامیه جشنواره امروز در ایزدشهر برگزار می شود.

عبارت:

احد جاودانی با بیان اینکه اختتامیه نخستین جشنواره ملی عکس مازندران امروز در موزه گالری دیدی ایزدشهر برگزار می شود اظهار داشت:نخستین جشنواره ملی عکس مازندران با استقبال خوب عکاسان سراسر کشور، همراه بود.

وی افزود: نخستین جشنواره ملی عکس مازندران به عنوان یک رویداد مهم هنری هفتم دی ماه  افتتاح و چهارده دی ماه به پایان می رسد و آداب ، رسوم ، آیین ها، چشم اندازهای شهری (بازارهای سنتی، صنایع دستی و پیشه ها)، محیط زیست، اماکن تاریخی و چشم اندازهای طبیعی، پنج محور این جشنواره ملی است.

 مکان برگزاری نخستین جشنواره ملی عکس مازندران، موزه گالری دیدی ایزد شهر، است که نمایشگاه آثار منتخبین از هفتم دی ماه جهت بازدید هنرمندان و علاقه مندان برپا می شود.

حسین بخشی دبیر جشنواره ملی عکس مازندران نیزدرباره این جشنواره گفت: دو هزار و ۴۴۶ اثر به این جشنواره ارسال شد که از این تعداد ۷۹ اثر با رای داوران به عنوان برگزیده به نمایشگاه و مسابقه راه پیدا کردند که در کتاب جشنواره به چاپ می رسد.

 وی افزود: شناسایی نقاط زیبا، یکی از اهداف برگزاری جشنواره ملی عکس مازندران بود که بر اساس پژوهش های صورت گرفته و جامعه آماری که در اختتامیه به صورت نموداری، به مشاهده عموم در می آید، یک دوم آثار دریافتی در زمینه چشم اندازهای طبیعی بود.

 بخشی بیان کرد: این آثار فقط به عکاسان مازندرانی، مربوط نمی شود بلکه از نقاط مختلف کشور نظیر مشهد، شیراز، بندرعباس، اهواز و استان های دیگر، عکس مربوط به این دیار، فرستاده شد.

ارسال نظر

نام
پست الکترونیک
متن
captcha
ارسال
پربازدیدترین

وزیر آموزش و پرورش: در صورت ادامه تعطیلات، دانش آموزان مجازی آموزش می بینند

مردم در اولین مجلس گام دوم انقلاب به ائتلاف اصولگرایان اعتماد کردند/ این پیروزی شیرین و بزرگ را به رهبر معظم انقلاب اسلامی و همه منتخبین مردم تبریک می گوییم

وقتی دن کورلئونه باید برود جلو، بوق بزند! / دچار ویروس کرختی شده‌ایم

از اظهار ندامت خبرنگار به خاطر رای دادن به روحانی تا حمله شدید بنزینی به حسن نژاد

جیب خالی و پز عالی / چرا دیوار کوتاه CIS برای ما بلند است

لطفا به قانون و شعور مردم مازندران توهین نکنید! / مردم فریب این پروپاگاندا را نمیخورند / شک نکنید همین طرح باعث شکست شما خواهد شد

مدارک جنجالی و دردسر ساز مسئولین کشوری / از خاتمی و هاشمی تا رحیم مشایی و روحانی + عکس و جزئیات

دو نامزد قطعی اصلاح طلبان در استان کیستند / از رایزنی شیخ در شرق تا ترس از تکرار نفاق در نوشهر

قم با ۴۰ دقیقه در صدر است ، مازندرانی ها ۲۲ دقیقه در روز مطالعه می کنند / مردم اهل مطالعه اند ما بلد نیستیم نسخه بپیچیم / با اعلام این اعداد به مردم ظلم می کنیم / عرق شرم بر پیشانی مردم یا مسئولان؟

رئیس سازمان جنگل‌ها بازداشت شده است؟

آرشیو