امروز : جمعه ۱۷ مرداد ۱۳۹۹ ساعت : ۴:۴۵ PM

دکتر جاودانی: شبکه تبرستان نسبت به احیا فرهنگ بومی مازندران اقدام کند

احد جاودانی + عبارت
    -     کد خبر: 27047
    -     تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۱۰/۱۲|۱۷:۵۵
سرویس :
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران با تاکید بر تولید برنامه‌های فاخر در استان گفت: شبکه تبرستان نسبت به احیای فرهنگ بومی مازندران اقدام کند.

عبارت:‌ احد جاودانی امروز در نشست مشترک مدیران صدا و سیمای مرکز مازندران و اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران، به مسیر مشترک رسانه ملی و ارشاد مازندران در تولید برنامه‌های فاخر اشاره کرد و اظهار داشت: صدا و سیمای مرکزمازندران نقش مهمی در احیای فرهنگ بومی ایفا می‌کند و توجه به این رویکرد با اقبال مخاطبان روبرو شده است.

وی افزود: ارتباط و تعامل رسانه ملی و ارشاد می‌تواند منجر به تولیدات فرهنگی و هنری جذاب و پر محتوایی برای مخاطبان شود. در دهه فجر امسال باید برنامه‌هایی را تولید کرد که متناسب با شرایط روز جامعه باشد.

 

پایان بخشی به شیوه سنتی برگزاری جشن‌های دهه فجر

به گزارش تسنیم: مدیرکل صداو سیمای مرکز مازندران نیز در این نشست بر ضرورت تغییر نگاه به برنامه‌های دهه فجر تاکید کرد و افزود: رویکرد این برنامه ها باید مردم‌محور و تقویت امید در جامعه باشد و به شیوه سنتی برگزاری جشن‌های دهه فجر باید پایان بخشید.

علی صادق مقدسی افزود: با تعامل این دو مجموعه می‌توان جشن‌های دهه فجر را در تمامی شهرهای استان پربار و مردمی برگزار کرد.

وی بیان کرد: در کنار بزرگداشت سالروز پیروزی انقلاب باید نسل امروز را با چهل سال فراز و نشیب انقلاب آشنا کرد و آنچه بر نظام و مردم گذشته را به درستی و منطقی روایت کرد.

مدیرکل صدا و سیمای مازندران افزود: امسال قصد داریم برنامه‌های متفاوتی را برای دهه فجر و روزهای پیروزی انقلاب در صدا و سیما تولید و عرضه کنیم.

ارسال نظر

نام
پست الکترونیک
متن
captcha
ارسال
پربازدیدترین

وزیر آموزش و پرورش: در صورت ادامه تعطیلات، دانش آموزان مجازی آموزش می بینند

مردم در اولین مجلس گام دوم انقلاب به ائتلاف اصولگرایان اعتماد کردند/ این پیروزی شیرین و بزرگ را به رهبر معظم انقلاب اسلامی و همه منتخبین مردم تبریک می گوییم

وقتی دن کورلئونه باید برود جلو، بوق بزند! / دچار ویروس کرختی شده‌ایم

از اظهار ندامت خبرنگار به خاطر رای دادن به روحانی تا حمله شدید بنزینی به حسن نژاد

جیب خالی و پز عالی / چرا دیوار کوتاه CIS برای ما بلند است

لطفا به قانون و شعور مردم مازندران توهین نکنید! / مردم فریب این پروپاگاندا را نمیخورند / شک نکنید همین طرح باعث شکست شما خواهد شد

مدارک جنجالی و دردسر ساز مسئولین کشوری / از خاتمی و هاشمی تا رحیم مشایی و روحانی + عکس و جزئیات

دو نامزد قطعی اصلاح طلبان در استان کیستند / از رایزنی شیخ در شرق تا ترس از تکرار نفاق در نوشهر

قم با ۴۰ دقیقه در صدر است ، مازندرانی ها ۲۲ دقیقه در روز مطالعه می کنند / مردم اهل مطالعه اند ما بلد نیستیم نسخه بپیچیم / با اعلام این اعداد به مردم ظلم می کنیم / عرق شرم بر پیشانی مردم یا مسئولان؟

رئیس سازمان جنگل‌ها بازداشت شده است؟

آرشیو