امروز : شنبه ۲۷ بهمن ۱۳۹۷ ساعت : ۳:۲۷ PM
مدیرکل پزشکی قانونی مازندران:

پدرکشی با تبر در بهشهر

   قتل
    -     کد خبر: 28561
    -     تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۱۰/۲۸|۱۴:۰۵
سرویس :
مدیرکل پزشکی قانونی مازندران گفت: مرد ۶۵ ساله دیشب قربانی خشم پسر شد و جسم بی جانش در آتش سوزی ساختگی سوخت.

عبارت: اشکپور سخنگوی مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی استان مازندران گفت: دیشب حادثه آتش سوزی مرگبار منزل مسکونی به مرکز پیام اورژانس بهشهر اعلام شد.

وی افزود: این حادثه در بهشهر سه راه گرجی محله اتفاق افتاد و بدلیل آتش سوزی یک منزل مسکونی یک آقای ۶۵ ساله با سوختگی ۱۰۰ درصد در دم جان باخت و یک خانم ۵۵ ساله مصدوم و  پس از انجام اقدامات درمانی اولیه توسط تیم اورژانس ۱۱۵ به بیمارستان امام خمینی (ره) بهشهر منتقل شد.

 برخی منابع محلی نیز می‌گویند پسر خانه را آتش زد تا رد قتل پدر پاک شود. 

با خاموش شدن آتش و آغاز عملیات بررسی محل حریق آتش‌نشانان با جسدی سوخته مواجه شدند که با وسیله ای شبیه به تبر در ناحیه صورت و سر قرار زخمی شده است.

جسد سوخته پیش از حریق مورد حمله قرار گرفته و به قتل رسیده‌است.

همسر این مرد تأیید کرده که در ساعت بروز حادثه پسرش با در دست داشتن تبری به پدرش حمله کرده‌است و او از ترس خانه را ترک کرده که این حادثه روی داده‌است.

تایید قتل مرد ۶۵ ساله قبل از آتش سوزی

عباسی مدیرکل پزشکی قانونی مازندران در گفتگو با خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از ساری ،با تایید خبر قتل مرد ۶۵ ساله گفت: یک گروه از کارشناسان پزشکی قانونی استان برای شناسایی هویت مقتول و علت مرگ به منطقه اعزام شدند.

وی افزود: جسد جهت بررسی زمان و نحوه قتل به سردخانه پزشکی قانونی شهرستان بهشهر انتقال یافت.

مدیرکل پزشکی قانونی مازندران با بیان اینکه کارشناسان بهشهر در حال کالبدشکافی و تعیین علت مرگ هستند ،گفت: مرگ مرد ۶۵ ساله با سوختگی ۱۰۰ درصد قتل بوده است.

ارسال نظر

نام
پست الکترونیک
متن
captcha
ارسال