امروز : جمعه ۱۷ مرداد ۱۳۹۹ ساعت : ۴:۱۰ PM
مدیر‌کل ارشاد مازندران:

۴۰۰ میلیون‌ تومان برای بهره‌برداری از مجتمع فرهنگی‌و هنری سوادکوه اختصاص یافت

احد جاودانی+عبارت
    -     کد خبر: 30314
    -     تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۱۱/۱۸|۱۱:۳۸
سرویس :
مدیر‌کل فرهنگ‌ و ارشاد اسلامی مازندران از هزینه ۴۰۰ میلیون‌ تومانی بهره‌برداری از مجتمع فرهنگی‌ و هنری اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی سوادکوه خبر‌داد.

عبارت: احد جاودانی سه‌شنبه شب در حاشیه افتتاح پروژه‌های دهه فجر این شهرستان با اشاره به بهره‌برداری از مجتمع فرهنگی‌و هنری اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان‌های سوادکوه و سوادکوه‌شمالی، گفت: بهره‌برداری از مجتمع فرهنگی‌ و هنری اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان‌های سوادکوه و سوادکوه‌شمالی با اعتبار 400 میلیون‌ تومان انجام‌ شده است.

مدیر‌کل فرهنگ‌و ارشاد اسلامی استان مازندران با بیان اینکه امکانات مناسبی برای  تهیه و نصب مجتمع فرهنگی و هنری اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان‌های سوادکوه و سوادکوه‌شمالی در نظر‌ گرفته‌ شد، افزود: هنرمندان برای حفظ  و حراست از فضا و تجهیزات که متعلق به آنان و توسعه فرهنگی و هنری شهرستان است، دقت لازم داشته‌ باشند.

وی از فرماندار سوادکوه خواست تا دستور‌ لازم برای پرداخت هزینه برگزاری برنامه‌ها توسط ادارات و نهاد‌های شهرستان و واریز آن در خزانه توسط فرهنگ و ارشاد اسلامی را انجام‌دهد و 2 درصد باقیمانده سالن فرهنگ و ارشاد اسلامی سوادکوه در بخش سِن است که انجام می‌شود.

جاودانی با بیان اینکه دهه ارزشمند فجر، یادآور رشادت‌ها و دلاورمردی‌های بزرگ‌مردان و بزرگ‌زنان است، گفت: باید به گونه‌ای زندگی و کار کنیم که یاد شهیدان و ایثارگران زنده بماند./ فارس

ارسال نظر

نام
پست الکترونیک
متن
captcha
ارسال
پربازدیدترین

وزیر آموزش و پرورش: در صورت ادامه تعطیلات، دانش آموزان مجازی آموزش می بینند

مردم در اولین مجلس گام دوم انقلاب به ائتلاف اصولگرایان اعتماد کردند/ این پیروزی شیرین و بزرگ را به رهبر معظم انقلاب اسلامی و همه منتخبین مردم تبریک می گوییم

وقتی دن کورلئونه باید برود جلو، بوق بزند! / دچار ویروس کرختی شده‌ایم

از اظهار ندامت خبرنگار به خاطر رای دادن به روحانی تا حمله شدید بنزینی به حسن نژاد

جیب خالی و پز عالی / چرا دیوار کوتاه CIS برای ما بلند است

لطفا به قانون و شعور مردم مازندران توهین نکنید! / مردم فریب این پروپاگاندا را نمیخورند / شک نکنید همین طرح باعث شکست شما خواهد شد

مدارک جنجالی و دردسر ساز مسئولین کشوری / از خاتمی و هاشمی تا رحیم مشایی و روحانی + عکس و جزئیات

دو نامزد قطعی اصلاح طلبان در استان کیستند / از رایزنی شیخ در شرق تا ترس از تکرار نفاق در نوشهر

قم با ۴۰ دقیقه در صدر است ، مازندرانی ها ۲۲ دقیقه در روز مطالعه می کنند / مردم اهل مطالعه اند ما بلد نیستیم نسخه بپیچیم / با اعلام این اعداد به مردم ظلم می کنیم / عرق شرم بر پیشانی مردم یا مسئولان؟

رئیس سازمان جنگل‌ها بازداشت شده است؟

آرشیو