امروز : جمعه ۲۸ دی ۱۳۹۷ ساعت : ۶:۵۶ PM
آخرین اخبار:
از اعتراض به دستگیری خبرنگار پرس تی وی در آمریکا تا ورود امام جمعه بابل به منطقه پروپاگاندای نماینده آمل مجید جلالی سرمربی نساجی مازندران شد/ مجیدکامپیوتر جای نکو را گرفت نمونه آشکار یک مدیر اشتباهی/ ضرورت واکنش استانداری و وزارتخانه/پایان این فیلم خوش نیست کنفرانس مطبوعاتی مهندس سید حسین مرعشی سخنگوی حزب کارگزاران سازندگی ایران همایش نیم قرن مجاهدت بمناسبت دومین سالگرد ارتحال آیت الله هاشمی رفسنجانی در ساری هاشمی اگر پزشک قلب هم می‌شد، بهترین بود/در خیابان های تهران زشت ترین فحش ها را به ناموس هاشمی دادند اما خم به ابرو نیاورد/ هاشمی با گریه جلوی نامه شش فروردين امام علیه آیت‌الله منتظری را گرفت اصلا همه رای آقای روحانی مال آقای واعظی/ افکار عمومی درباره فوت آیت‌الله هاشمی اقناع نشده / این خوب نیست که در این ۴۰ سال فقط دو رئیس جمهور رستگار شده‌اند /برخی ایستاده‌اند برای شکست اصلاح طلبان مملکت را زمین بزنند چهارمین جلسه پرسش و پاسخ با موضوع «شهروندمداری» یک روز خاص با دادستان مرکز استان مازندران بانک هویت ژنتیک ایران به چه درد می‌خورد؟
اختصاصی عبارت
⁩ نامه تشکر و قدردانی دستفروشان ساری؛

ممنون آقای عبوری که ایستادگی کردید / از مغازه‌داران ساروی و نیروی انتظامی متشکریم

مراسم هفتم پدر شهیدان عبوری در ساری+ عبارت
    -     کد خبر: 30909
    -     تاريخ انتشار : ۱۳۹۷/۱/۱|۱۷:۵۲
سرویس : جامعه >> شهری
ما میدانیم علیرغم فشار به حق مغازه داران مبنی بر جمع کردن بساط دستفروشان ، شما ایستادگی کردید و با این منطق که امسال از لحاظ مالی سال دشواری بوده است نگذاشتید نان تعداد زیادی از زحمت‌کشان و طبقه ضعیف جامعه آجر شود.

عبارت ـ گروه اجتماعی:  صبح امروز حدود ۱۰۰ نفر از دستفروشان ایام عید در ساری #تقدیرنامه_ای را از #مهدی_عبوری شهردار ساری به صورت اختصاصی برای عبارت ارسال کردند که متن آن به قرار زیر است:


جناب آقای دکتر مهدی عبوری
شهردار پرتوان، جوان و موفق ساری

باسلام

هرچند ادبیات ما چندان خوب و کتابی نیست اما از قدیم گفته‌اند آنچه از دل برآید بر دل می‌نشیند.
بدینوسیله مراتب قدردانی خود را از فرصتی که برای تمامی فروشندگان از تمامی اقشار فراهم کردید تا بتوانند بساط خود را در یک هفته مانده به عید در خیابان‌های مرکزی و اصلی شهر زیبای ساری پهن کنند و شب عید با کسب درآمد لبخندی بر لب خانواده هایشان بنشانند اعلام می‌کنیم.
ما میدانیم علیرغم فشار به حق مغازه داران مبنی بر جمع کردن بساط دستفروشان ، شما ایستادگی کردید و با این منطق که امسال از لحاظ مالی سال دشواری بوده است نگذاشتید نان تعداد زیادی از زحمت‌کشان و طبقه ضعیف جامعه آجر شود.
همچنین با روی باز پذیرای دستفروشان دیگر شهرهای مازندران هم شدید زیرا خودتان گفتید من یک مازندرانی هستم، پس آغوشتان را روبه همه گشودید.

همچنین مراتب قدردانی خود را از شهرداران مناطق یک و دو ساری و همکاران پرتلاششان اعلام میداریم که هرگاه با مشکلاتی نظیر آب گرفتگی، کمبود وسائل رفاهی و انتخاب مکان مواجه شدیم نهایت همکاری را با ما داشتند.

از مغازه‌داران عزیزساروی ( به خصوص خیابان‌های مرکزی شهر) هم نهایت تشکر را میکنیم که علیرغم وضعیت نه چندان مطلوب بازار دوستانه و برادرانه اجازه دادند نانی حلال را به سفره خود ببریم.

از نیروی محترم انتظامی هم که حافظ مال و امنیت ما بود و برخوردی برادرانه و دوستانه داشت تشکر ویژه میکنیم.

سال نو و عید نوروز را به همه هموطنان عزیزمان به خصوص ساروی های عزیز تبریک میگویم و برای همگان در سال ۹۷ آرزوی سلامتی، موفقیت و آبرومندی داریم.

جمع کثیری از دستفروشان شب عید در ساری


عبارت را دنبال کنید...

ارسال نظر

نام
پست الکترونیک
متن
captcha
ارسال
آخرین اخبار

از اعتراض به دستگیری خبرنگار پرس تی وی در آمریکا تا ورود امام جمعه بابل به منطقه پروپاگاندای نماینده آمل

مجید جلالی سرمربی نساجی مازندران شد/ مجیدکامپیوتر جای نکو را گرفت

نمونه آشکار یک مدیر اشتباهی/ ضرورت واکنش استانداری و وزارتخانه/پایان این فیلم خوش نیست

کنفرانس مطبوعاتی مهندس سید حسین مرعشی سخنگوی حزب کارگزاران سازندگی ایران

همایش نیم قرن مجاهدت بمناسبت دومین سالگرد ارتحال آیت الله هاشمی رفسنجانی در ساری

هاشمی اگر پزشک قلب هم می‌شد، بهترین بود/در خیابان های تهران زشت ترین فحش ها را به ناموس هاشمی دادند اما خم به ابرو نیاورد/ هاشمی با گریه جلوی نامه شش فروردين امام علیه آیت‌الله منتظری را گرفت

اصلا همه رای آقای روحانی مال آقای واعظی/ افکار عمومی درباره فوت آیت‌الله هاشمی اقناع نشده / این خوب نیست که در این ۴۰ سال فقط دو رئیس جمهور رستگار شده‌اند /برخی ایستاده‌اند برای شکست اصلاح طلبان مملکت را زمین بزنند

چهارمین جلسه پرسش و پاسخ با موضوع «شهروندمداری»

یک روز خاص با دادستان مرکز استان مازندران

بانک هویت ژنتیک ایران به چه درد می‌خورد؟

آرشیو