امروز : سه شنبه ۱۱ بهمن ۱۴۰۱ ساعت : ۵:۴۲ PM
خونه به خونه بابل در روز آخر جا ماند

نساجی قائمشهر لیگ برتری شد+ تصاویر

نساجی لیگ برتری شد+عبارت
    -     کد خبر: 32073
    -     تاريخ انتشار : ۱۳۹۷/۲/۹|۲۰:۱۱
تیم نساجی با این پیروزی و کسب ۶۴ امتیاز و به خاطر تفاضل گل بهتر به همراه تیم نفت مسجد سلیمان ۶۵ امتیازی به لیگ برتر فوتبال باشگاه‌های کشور در فصل آینده، صعود کردند.

عبارت: هفته سی و چهارم و پایانی مسابقات لیگ دسته یک فوتبال باشگاه‌های کشور، به صورت همزمان از ساعت ۱۷ امروز یکشنبه ۹ اردیبهشت در شهر‌های مختلف کشور برگزار شد.

تیم نساجی مازندران امروز در ورزشگاه تختی تهران مهمان تیم راه آهن بود. تماشاگران پرشور قائم شهری امروز ورزشگاه را پر کردند تا پس از سال‌ها به آرزوی خود برسند.

شاگردان جواد نکونام در تیم نساجی موفق شدند حریف خود را در یک بازی پر گل با نتیجه ۶ بر ۰ شکست دهند.

 

 

گل‌های تیم نساجی را در این بازی محمد عباس زاده در دقایق ۲۹ از روی نقطه پنالتی و ۵۳؛ مجتبی ممشلی در دقیقه ۴۱ و احسان پیر هادی در دقایق ۷۲ و ۷۹ و ۹۲ وارد دروازه تیم راه آهن کردند. 

تیم نساجی با این پیروزی و کسب ۶۴ امتیاز و به خاطر تفاضل گل بهتر به همراه تیم نفت مسجد سلیمان ۶۵ امتیازی به لیگ برتر فوتبال باشگاه‌های کشور در فصل آینده، صعود کردند.

 

 

تیم خونه به خونه مازندران هم امروز در ورزشگاه هفت تیر بابل، میزبان تیم برق جدید شیراز بود که ۲ بر ۱ حریف خود را شکست داد.

گل‌های تیم خونه به خونه را در این بازی فرشاد فرجی در دقیقه ۴۵ و روح اله باقری در دقیقه ۸۷ و گل تیم برق را فرزان دانا در دقیقه ۴۴ به ثمر رساندند.

شاگردان اسکوچیج در این بازی نتوانستند انتظارات علاقمندان را برآورده کنند و اگرچه با ۶۴ امتیاز و هم امتیاز با تیم نساجی شدند، اما به خاطر تفاضل گل کمتر از صعود به لیگ برتر بازماندند البته از شایستگی بازیکنان تیم خونه به خونه کم نمی‌شود.

 

آخرین فصلی که مازندران در لیگ برتر فوتبال باشگاه‌های کشور، نماینده داشت مربوط به فصل ۸۴-۸۵ بود که تیم شموشک نوشهر پس از سه سال حضور در لیگ برتر به دسته یک سقوط کرد و امروز علاقمندان فوتبال در مازندران شاهد پایان طلسم ۱۲ ساله بودند و تیم نساجی توانست به لیگ برتر صعود کند.

از این پس مسئولان استان مازندران برای حمایت از تیم لیگ برتری وظیفه خطیری بر عهده دارند و باید با برنامه ریزی درست، از تیم نساجی حمایت کنند./yjc

ارسال نظر

نام
پست الکترونیک
متن
captcha
ارسال
سایر تصاویر