امروز : سه شنبه ۴ آذر ۱۳۹۹ ساعت : ۱:۵۳ AM
اختصاصی عبارت/
پاسخ یک فرهنگی بابلی به راحله حاجیان در دفاع از جمشیدی

از «خانه نشینی جمشیدی» تا دفاع یک تنه جمشیدی از مظلومیت خودش»

مریم جمشیدی+عبارت
    -     کد خبر: 32430
    -     تاريخ انتشار : ۱۳۹۷/۲/۲۲|۲۲:۵۰
چه خوب در مطلبتان، (ناخودآگاه) اشاره کرده اید امثال جمشیدی ها که عضو هیچ جناح و حزبی نیستند؛ مجبورند که خودشان دست بکار شوند و از عملکردشان دفاع کنند؛ و الّا حزب و جناح سیاسی که به من و شما، در روز روشن، قورباغه را جای فولکس واگن انداخته اند و چقدر هم، از این خرید، راضی و سرمست هستیم!

عبارت: پس از واکنش راحله حاجیان خبرنگار مازندرانی به کلیپ معروف مریم جمشیدی، یک فرهنگی بابلی در دفاع از خانم جمشیدی مطلبی نگاشته است که مشروح آن از نظرتان می گذرد:

 

خبرنگارمحترم، سرکار خانم راحله حاجیان، با سلام؛

مطلبتون را در خصوص خانم دکتر جمشیدی؛ اتّفاقی دیدم و چند خطّی جهت دفاع از حقّ پایمال شده ایشان، توسّط جناب عالی نوشتم؛

☆ قبل از هر چیز؛  اگر نگران مثلاً توهین خانم جمشیدی به سمت مربّی پرورشی روستای های بابل هستید؛ آوردن لفظ " از مدرسه ای در روستای بابل، به ساختمان سفید استانداری پا گذاشتید؛" هم به نوعی توهین است به مدرسه و روستاها و کلاً مدیریت آموزش و پرورش( با شناختی که از روحیه ی خانم دکتر جمشیدی به دلیل همکاری بیش از یک دهه در آموزش و پرورش با ایشان دارم، به هیچ عنوان قصد توهین و تخریب نداشته اند؛ ولی شما با لفظ تان علناً، توهین کردید.)

☆ظاهرا به زعم حضرتعالی؛ کلیشه های معمولی مدیریتی، باید همیشه حفظ شود و امثال جمشیدی که جوان و مدیر و مدبّر و طرّاح میباشند؛ هرگز حق ندارند به آن کلیشه های بت گونه، نزدیک شوند.

☆حرمت نان و نمک را که، غوغا کرده اید و واقعاً خوب، نگه داشته اید!!
همیشه فکر می کردم که چگونه می توان حرمت نان و نمک را نگهداشت؟!
 تا به این مطلب آنچنانی تان رسیدم و فهمیدم که، اینگونه!!

☆چه خوب در مطلبتان، (ناخودآگاه) اشاره کرده اید امثال جمشیدی ها که عضو هیچ جناح و حزبی نیستند؛ مجبورند که خودشان دست بکار شوند و از عملکردشان دفاع کنند؛ و الّا حزب و جناح سیاسی که به من و شما، در روز روشن، قورباغه را جای فولکس واگن انداخته اند و چقدر هم، از این خرید، راضی و سرمست هستیم!!!

☆استاندار مازندران گفته است که در مدار مدیریتی، باقی خواهد ماند(خانم دکتر جمشیدی):
کی؟!!!
خبرنگار محترم؛ این کلیپ، ۳ ماه بعد از تودیع احمدی نژاد گونه ی استاندار محترم(در غیاب خانم جمشیدی که به کربلا، مشرّف شده بودند) تهیه گردیده است؛ آنهم بعد از خلف وعده های مکرّر بالاترین مرجع اجرایی استان!!!
وقتی حرمت کسی را که به خاطر پیروزی این دولت دارای پرونده قضایی شد؛ نگه نداشتند و خانه نشینش کردند. و قطعاً بخش عمده ای به دلگرمی از وجود رسانه هایی از جنس شما بود که ترجیح دادند حق را در روز روشن نبینند و این خود مهر دیگریست بر تائید این نکته که لازم بود تا خانم جمشیدی یک تنه از مظلومیتش دفاع کند!!!

سرکار خانم؛

☆اگر‌ اعتماد چهار ساله را زیر سوال برده اید؛ از جنس همان نان و نمکی است که به اعتراف خودتان خورده اید و حرمت نمکدان را نداشته اید؛ فکر کنم که در خصوص تعریف اعتماد هم، باید تجدید نظر کنیم  و تعریفی که مدّ نظر شماست و منحصر به فرد؛ برسیم!!!
☆ در آستانه ی روز معلم هم، غوغای دیگری کرده اید و تبریک جانانه ای، تقدیم فرهنگی فرهیخته ی استان با ۲۰ سال سابقه ی کاری که، ۴ سال نماینده ی بانوان فرهنگی در مدیریت امور خانواده و بانوان استان بوده اند، داشته اید؛ دست مریزاد!!!

☆ دست مریزاد؛ به کسی که (علیرغم رزومه عالی و درخشان ۸ ساله) به زعم شما در دولت های نهم و دهم معلّمی ساده بیش نبود و سکوت کرد و دم نزد و نان به نرخ روز نخورد؛ درس صبر و سکوت می دهید؟!!! (از شما بعید است چنین قلم زدنی غیر حرفه ای با آن همه ادعایی که در حوزه رسانه دارید!!!)
☆ خداکند که خبرنگاران بسیار محترم و عزیز ما، حرمت قلم را بدانند و برای خوشایند این و آن فعلاً برسر کار، قلم ندوانند که این، فاجعه آمیزترین است؛ نه، خواستن حق پایمال شده؛ آنهم، یک تنه و به تنهایی!!! / بیایید بترسیم از این همه حق النّاس مسلّم که، خدایی هست و ..........خیلی خداست!!!

بسوخت حافظ و بویی به زلف یار نبرد
مگر دلالت این دولتش، صبا بکند!!!
باقی بقای دوست، ان شاءالله

یک فرهنگی از شهرستان بابل  
اردیبهشت ۹۷

ارسال نظر

نام
پست الکترونیک
متن
captcha
ارسال

نظرات ارسال شده

جمعه ۲۳ آذر ۱۳۹۷ - ۲۱:۰۵
کسی که تافته جدابافته است باید تاوان وصله بودنش را بپردازد..این خانم رو چه به سیاست .کجای خانم جمشیدی به ساختمان سفید استانداری میخورد ؟گند زد رفت
پربازدیدترین