امروز : شنبه ۲۹ تیر ۱۳۹۸ ساعت : ۹:۲۴ AM

آخرین وضعیت پرونده حقوق‌های نجومی

حقوق نجومی+عبارت
    -     کد خبر: 33950
    -     تاريخ انتشار : ۱۳۹۷/۳/۷|۱۱:۳۴
رئیس کل دادگاه‌های عمومی و انقلاب تهران در ارتباط با آخرین وضعیت پرونده حقوق‌های نجومی تصریح کرد: تا الان ۴۲ پرونده با صدور کیفرخواست به مجمتع قضایی کارکنان دولت ارسال شده است. وی ادامه داد: از این تعداد پرونده، ۲۱ فقره منجر به صدور رأی شده که ۱۵ نفر محکوم و برای ۶ نفر حکم برائت صادر شده است

عبارت: رئیس کل دادگاه‌های عمومی و انقلاب تهران با اشاره به آخرین وضعیت پرونده املاک شهرداری گفت: در حال حاضر ۱۲ پرونده راجع به املاک شهرداری با صدور کیفرخواست به مجتمع قضایی کارکنان دولت ارجاع شده است.

وی ادامه داد: این پرونده‌ها هنوز منجر به صدور رأی نشده و در حال رسیدگی است. رئیس کل دادگاه‌های عمومی و انقلاب تهران خاطرنشان کرد: اولین وقت رسیدگی به پرونده املاک شهرداری ۳۰/۲/۹۷ تعیین شده بود که انشاءالله پرونده‌ها به نحواحسن رسیدگی و رأی قاطع صادر خواهد شد.

پوریانی اضافه کرد: همچنین تعدادی از پرونده‌ها هنوز در مرحله تحقیقات دادسراست و چنانچه اتهامی متوجه متهم یا متهمین باشد، پرونده با صدور کیفرخواست به محاکم ارسال خواهد شد و در صورت نبود مستندات لازم ممکن است در مورد برخی از آن‌ها قرار منع تعقیب صادر شود.

پوریانی رئیس کل دادگاه‌های عمومی و انقلاب تهران در ارتباط با آخرین وضعیت پرونده حقوق‌های نجومی تصریح کرد: تا الان ۴۲ پرونده با صدور کیفرخواست به مجمتع قضایی کارکنان دولت ارسال شده است. وی ادامه داد: از این تعداد پرونده، ۲۱ فقره منجر به صدور رأی شده که ۱۵ نفر محکوم و برای ۶ نفر حکم برائت صادر شده است./میزان

ارسال نظر

نام
پست الکترونیک
متن
captcha
ارسال