امروز : دوشنبه ۲۸ بهمن ۱۳۹۸ ساعت : ۷:۳۳ PM
آخرین اخبار:
در جلسه اول دادگاه متهمین جدید چه گذشت؟ / رد پای نماینده مجلس در پرونده متهمان جدید بانک سرمایه / خادم همچنان متواری است رئیس دامپزشکی کشور کل منطقه میانکاله را تا اطلاع ثانوی قرنطینه کرد معماهای ویروس کرونا / چرا دو خبرنگار در ووهان ناپدید شده‌اند؟ + تصاویر نامه جدید فیفا برای حضور زنان ایرانی در ورزشگاه‌ها نامه‌ای کوتاه درباره‌ی زنی که پدیده انتخابات مجلس در مازندران است؛ دکتر عالیه زمانی می‌تواند شگفتی‌ساز شود اگر... رئیس ستاد انتخابات مازندران: هم تخریب و هم سند زدن عملکرد دولت به نام خودشان در اکثر انتخابات وجود دارد / تخلفات تبلیغاتی کاندیداها در روند انتخابات تاثیرگذار نیست / فضای تبلیغات انتخابات مجلس در مازندران آرام است فعالیت ۲۲۰۰ زندانی در ۲۲۰ گروه تئاتر/ اجرای تئاتر خیابانی زنان زندانی برای نخستین بار خانه امن روح الله زم در پاریس کجا بود که لو رفت؟ + عکس ها خبر بد برای استقلال؛ مهاجمان الاهلی آمدند! هانی کرده از مرگ گریخت
با حضور معاون امور اجتماعی بهزیستی مازندران و مسئولان نهادهای مختلف ؛

همایش شاد و بزرگ پیاده روی خانوادگی در محله نوبنیاد برگزار شد

نوبنیاد
    -     کد خبر: 34159
    -     تاريخ انتشار : ۱۳۹۷/۱/۳۰|۱۱:۴۲
سرویس :
همایش بزرگ پیاده روی خانوادگی با حضور جمعی از مقامات شهری و شهروندان با رویکرد توسعه نشاط اجتماعی و سلامت اجتماعی در محله «نوبنیاد» ساری برگزار شد.

همایش بزرگ پیاده روی خانوادگی با حضور جمعی از مقامات شهری و شهروندان با رویکرد توسعه نشاط اجتماعی و سلامت اجتماعی در محله «نوبنیاد» ساری برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی بهزیستی مازندران، در این همایش معاون امور اجتماعی بهزیستی مازندران با تقدیر و تشکر از انجمن مردم نهاد «روزنه زندگی» در برگزاری این برنامه پرنشاط اجتماعی گفت: امروزه نشاط اجتماعی از دغدغه های مردم و و جامعه اسلامی است.
«وحید حسین زاده» با بیان اینکه ما نگران کمرنگ شدن نشاط اجتماعی در جامعه هستیم افزود: انسان از زمانی که پا به حیات می گذارد با مسایل و مشکلات اجتماعی زیادی مواجه می شود و انسان چون ذاتا اجتماعی است خود بخود دچار این مسائل می شود.
وی اظهار کرد: در کشورها ی صنعتی بویژه در قرن های نوزدهم و بیستم بخاطر رشد تکنولوژی و صنعت در هر کشور و شهری مناطق حاشیه ای ایجاد شده است. در مازندران بیش از 90 منطقه حاشیه ای شناسایی شده است که دستگاههای مختلف اجرایی از جمله نهاد سپاه پاسداران، سازمان بهزیستی مازندران، دانشگاه علوم پزشکی مازندران و ...بر ساماندهی این مناطق حضور و فعالیت دارند.
معاون امور اجتماعی بهزیستی مازندران گفت: 45 هزار خانوار در مناطق حاشیه ای استان ساکن هستند . در شهرستان ساری 8 منطقه حاشیه شناسایی شده است.
حسین زاده خاطرنشان کرد: نگاه بهزیستی در راستای ارائه خدمات اجتماعی در مناطق حاشیه نشین این است در مناطق آسیب، مسایل اجتماعی را با رویکرد اجتماعی پیگیر شویم . یکی از اقدامات موثر سازمان بهزیستی در 9 منطقه حاشیه نشین ایجاد و راه اندازی پایگاه خدمات اجتماعی است. هدف از ایجاد این پایگاه ها ارائه خدمات اجتماعی مطلوب و بهینه به ساکنان حاشیه نشین است.
وی افزود: در کنار این پایگاه ها، راه اندازی 26 مهد حاشیه در مناطق آسیب است که در این مهدها علاوه بر تعلیم و آموزش، یک وعده غذای گرم بصورت رایگان در اختیار کودکان قرار می گیرد.
به گفته حسین زاده یکی از اقداماتی که قرار است امسال سازمان بهزیستی در پایگاه های خدمات اجتماعی داشته باشد برنامه نشاط اجتماعی است . رویکرد سازمان بهزیستی در مناطق حاشیه نشین بر سه بعد صیانت اجتماعی، حمایت اجتماعی و مساعدت مالی است.
وی در پایان اظهار کرد: امیدواریم برگزاری امید و نشاط اجتماعی با جدیت و اهتمام بیشتر در سراسر استان تداوم و گسترش یابد.

ارسال نظر

نام
پست الکترونیک
متن
captcha
ارسال
آخرین اخبار

در جلسه اول دادگاه متهمین جدید چه گذشت؟ / رد پای نماینده مجلس در پرونده متهمان جدید بانک سرمایه / خادم همچنان متواری است

رئیس دامپزشکی کشور کل منطقه میانکاله را تا اطلاع ثانوی قرنطینه کرد

معماهای ویروس کرونا / چرا دو خبرنگار در ووهان ناپدید شده‌اند؟ + تصاویر

نامه جدید فیفا برای حضور زنان ایرانی در ورزشگاه‌ها

نامه‌ای کوتاه درباره‌ی زنی که پدیده انتخابات مجلس در مازندران است؛ دکتر عالیه زمانی می‌تواند شگفتی‌ساز شود اگر...

رئیس ستاد انتخابات مازندران: هم تخریب و هم سند زدن عملکرد دولت به نام خودشان در اکثر انتخابات وجود دارد / تخلفات تبلیغاتی کاندیداها در روند انتخابات تاثیرگذار نیست / فضای تبلیغات انتخابات مجلس در مازندران آرام است

فعالیت ۲۲۰۰ زندانی در ۲۲۰ گروه تئاتر/ اجرای تئاتر خیابانی زنان زندانی برای نخستین بار

خانه امن روح الله زم در پاریس کجا بود که لو رفت؟ + عکس ها

خبر بد برای استقلال؛ مهاجمان الاهلی آمدند!

هانی کرده از مرگ گریخت

آرشیو
پربازدیدترین

وقتی دن کورلئونه باید برود جلو، بوق بزند! / دچار ویروس کرختی شده‌ایم

از اظهار ندامت خبرنگار به خاطر رای دادن به روحانی تا حمله شدید بنزینی به حسن نژاد

جیب خالی و پز عالی / چرا دیوار کوتاه CIS برای ما بلند است

لطفا به قانون و شعور مردم مازندران توهین نکنید! / مردم فریب این پروپاگاندا را نمیخورند / شک نکنید همین طرح باعث شکست شما خواهد شد

مدارک جنجالی و دردسر ساز مسئولین کشوری / از خاتمی و هاشمی تا رحیم مشایی و روحانی + عکس و جزئیات

دو نامزد قطعی اصلاح طلبان در استان کیستند / از رایزنی شیخ در شرق تا ترس از تکرار نفاق در نوشهر

قم با ۴۰ دقیقه در صدر است ، مازندرانی ها ۲۲ دقیقه در روز مطالعه می کنند / مردم اهل مطالعه اند ما بلد نیستیم نسخه بپیچیم / با اعلام این اعداد به مردم ظلم می کنیم / عرق شرم بر پیشانی مردم یا مسئولان؟

رئیس سازمان جنگل‌ها بازداشت شده است؟

یکی از نمایندگان فعلی ساری رای نمی‌آورد/ شايعه ردصلاحیت برای تخریب رقیب است

کدام مسئولان ارشد جمهوری اسلامی ایران ثروتشان را علنی کردند / از عباس آخوندی تا محمدباقر قالیباف

آرشیو