امروز : یکشنبه ۳۱ شهریور ۱۳۹۸ ساعت : ۱۲:۳۹ PM
با حضور مهدی عبوری؛ شهردار ساری

دفتر مرکزی گروه فرهنگی رسانه ای عبارت افتتاح شد+تصاویر

مهدی عبوری شهردار ساری در دفتر عبارت+عبارت
    -     کد خبر: 34333
    -     تاريخ انتشار : ۱۳۹۷/۸/۳|۲۱:۵۷
دفتر گروه فرهنگی رسانه ای عبارت متشکل از وبسایت خبری، تحلیلی و پژوهشی ، هفته نامه ، اندیشکده فلسفه و هنر و گروه تولید محتوای حرفه ای ریرا با حضور دکتر مهدی عبوری؛ شهردار ساری افتتاح شد.

عبارت: دفتر مرکزی گروه فرهنگی و رسانه ای عبارت با حضور دکتر مهدی عبوری شهردار ساری رسما افتتاح شد. مهندس محمد محبوب؛ رییس دفتر و مامور پیگیری های ویژه شهردار و مهندس عباس رشیدی؛ معاون عمرانی شهرداری ساری نیز عبوری را همراهی می کردند.

 

مهدی عبوری در نشستی صمیمی با ابراز خوشحالی از افتتاح دفتر مرکزی عبارت در ساری، نقش رسانه ها در روشنگری و توسعه را انکار ناشدنی عنوان کرد و گفت: پیگیری های الجزیره در رسوایی خاندان سعودی، به ویژه بن سلمان در ماجرای قتل جمال خاشقجی به روشنی نقش حساس و اثرگذار رسانه را به معرض نمایش گذاشت و نشان داد اگر قدرت بیان و پیگیری مناسب در کار باشد حتی یک تنه هم می توان در برابر قدرت های دیکتاتور اقتصادی ایستاد.

 

 

شهردار ساری در ادامه به اهمیت تولید محتوا در رسانه های استان گریزی زد و افزود: رسانه های مازندران با تولید محتوا و گزارش های اختصاصی می توانند دوباره به دوران اوج خود بازگردند و راهنمای جامعه برای نیل به اهداف عالی آن باشند. همچنین با حضور و جذابیت فضای مجازی، اهمیت تحلیل و تولید محتوا در رسانه های رسمی دوچندان شده است.

 

 

عبوری تاکید کرد: جهان ما بدون زبان و زبان ما بدون هدف معنا نخواهد داشت و وقتی هدف حرکت به سمت جلو باشد همواره کسانی که مایل به سکون و وامانده گی هستند هجمه های خود را آغاز می کنند که بهترین راه پشت سرگذاشتن این موانع صبر، ادامه کاربا قدرت بیشتر و توجه به نقش تاثیرگذار مردم بعنوان ولی نعمتان ماست.

شهردار ساری در پایان برای گروه فرهنگی و رسانه ای عبارت آرزوی موفقیت کرد.

 

 

گفتنی است سایت خبری عبارت در خرداد ماه سال ۱۳۹۵ کار خود را رسما آغاز کرد اما در طول دوسال گذشته با فشارهای مختلف بارها تعطیل یا تعلیق شد و تنها توانست ۸ ماه فعال بماند. عبارت یکسال بعد و درست در ۱۲ خرداد سال ۱۳۹۶ علی رغم تمام کارشکنی ها و موانع موفق به اخذ مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی شد، اما علی رغم برخورداری از مجوز رسمی بازهم با انواع شکایت ها مدتی از کار بازماند و حالا با افتتاح دفتر مرکزی عبارت این وبسایت خبری نیز مجددا کار خود را آغاز کرده است.

گروه فرهنگی رسانه ای عبارت متشکل از وبسایت خبری، تحلیلی و پژوهشی ، هفته نامه ، اندیشکده فلسفه و هنر و گروه تولید محتوای حرفه ای «ریرا» است.

 

 

 

 

 

 

ارسال نظر

نام
پست الکترونیک
متن
captcha
ارسال

نظرات ارسال شده

ترابیان
شنبه ۵ آیان ۱۳۹۷ - ۱۱:۰۶
با آرزوی موفقین برای شما و شهردار خوب ساری