امروز : جمعه ۲۸ دی ۱۳۹۷ ساعت : ۷:۴۱ PM
آخرین اخبار:
از اعتراض به دستگیری خبرنگار پرس تی وی در آمریکا تا ورود امام جمعه بابل به منطقه پروپاگاندای نماینده آمل مجید جلالی سرمربی نساجی مازندران شد/ مجیدکامپیوتر جای نکو را گرفت نمونه آشکار یک مدیر اشتباهی/ ضرورت واکنش استانداری و وزارتخانه/پایان این فیلم خوش نیست کنفرانس مطبوعاتی مهندس سید حسین مرعشی سخنگوی حزب کارگزاران سازندگی ایران همایش نیم قرن مجاهدت بمناسبت دومین سالگرد ارتحال آیت الله هاشمی رفسنجانی در ساری هاشمی اگر پزشک قلب هم می‌شد، بهترین بود/در خیابان های تهران زشت ترین فحش ها را به ناموس هاشمی دادند اما خم به ابرو نیاورد/ هاشمی با گریه جلوی نامه شش فروردين امام علیه آیت‌الله منتظری را گرفت اصلا همه رای آقای روحانی مال آقای واعظی/ افکار عمومی درباره فوت آیت‌الله هاشمی اقناع نشده / این خوب نیست که در این ۴۰ سال فقط دو رئیس جمهور رستگار شده‌اند /برخی ایستاده‌اند برای شکست اصلاح طلبان مملکت را زمین بزنند چهارمین جلسه پرسش و پاسخ با موضوع «شهروندمداری» یک روز خاص با دادستان مرکز استان مازندران بانک هویت ژنتیک ایران به چه درد می‌خورد؟
اختصاصی عبارت
کدام یک از مدیران مازندرانی تا ۲۰ روز دیگر بازنشسته می شوند+اسامی

ردّ ناخن هایشان روی میز مانده است!

مدیران بازنشسته مازندران+عبارت
    -     کد خبر: 34336
    -     تاريخ انتشار : ۱۳۹۷/۸/۵|۰۹:۴۹
سرویس : سیاست >> دولت
خیریان پور مدت هاست که به دنبال معاف شدن از این لیست است و تابحال لابی های فراوانی کرده است. احمد مظفری هم به دنبال همان نسخه «رزمنده و جهادگر» است تا با استفاده از حضورش در جبهه بازهم بر سر کار بماند. حسین زادگان هم مدتی در جنگ بوده و او هم از طرق مختلف به دنبال معافیت است

عبارت ـ گروه سیاسی: چندی پیش و بر اساس مصوبه ای جنجالی در مجلس شورای اسلامی بالاخره قرار شد که پیرمردهای مدرسه انقلاب از پشت میز بلند شوند و جایشان را به مدیران جوانی بدهند که حتی ممکن است جنگ را هم به خاطر نیاورند.

در میان انواع و اقسام اخبار بد که این روزها نقل و نبات محافل مردمی است، این خبر می توانست حکم آب روی آتش را داشته باشد اما کار وقتی گره خورد و این مصوبه به عکس خودش بدل شد که بسیاری از این مدیران بازنشسته بر این شدند که با طرفه الحیلی بازهم به میز مبارک بچسبند مگر این آخرین ماه ها و سال ها نیز مردم از خدمات ایشان بهره مند شده و تلکیلفشان را به غایت ادا کرده باشند. برای این کار یکی سرش را به دیوار زد تا وقت اخراج بازنشسته ها در مرخصی استعلاجی باشد، دیگری یادش افتاد تا به حال جانباز بالای 50 درصد بوده و حتی حقش را خورده اند، آن یکی به دنبال استفساریه راهروهای مجلس را متر می کرد و خلاصه هیچ کس دلش نمی آمد برخلاف سخنرانی های خودش که جوانان را موتور محرک توسعه می دانست راه را برای آنها باز کند.

به گزارش عبارت؛ در مازندران هم از همان نخستین روزهای تصویب این قانون لیست احتمالی بازنشستگان سرخط رسانه ها شد. اول از همه اسلامی استاندار اصفهانی را نشانه گرفتند اما او نه تنها بازنشسته نشد بلکه حالا کاندیدای وزارت است و به احتمال زیاد امروز راهی میدان آرژانتین می شود.

اما همه انقدر خوش شانس نبودند و به ناچار برخی از فرمانداران که اتفاقا از وفادارترین ها به گفتمان روحانی بودند به شهرداری زنجان فرستاده شدند. اما این پایان کار نبود و حالا بر اساس اطلاعات موثقی که به عبارت رسیده سه مدیر مازندرانی در لیست بازنشستگان قطعی قرار گرفته اند که اسامی شان به این شرح است:

 

حبیب حسین زادگان؛ مدیرکل ورزش و جوانان مازندران

حسن خیریان پور ؛ معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری مازندران

احمد مظفری؛ مسئول روابط عمومی استانداری مازندران

 

در میان این سه، تنها خیریان پور مدت هاست که به دنبال معاف شدن از این لیست است و تابحال لابی های فراوانی کرده است. احمد مظفری هم به دنبال همان نسخه «رزمنده و جهادگر» است تا با استفاده از حضورش در جبهه بازهم بر سر کار بماند. حسین زادگان هم مدتی در جنگ بوده و او هم از طرق مختلف به دنبال معافیت است.

از این میان به نظر می رسد به احتمال اندک فقط خیریان پور بتواند خود را برای مدتی از این دایره سرخ بیرون نگه دارد اما شنیده های موثق عبارت حاکی است کار مظفری و حسین زادگان تمام است و آنها باید تا پایان مهلت قانون( یعنی کمتر از 20 روز دیگر) بازنشسته می شوند.

فارغ از نتیجه کار آنچه عجیب و تاسف آور می نماید اصرار و تلاش این آقایان برای ماندن است. احمد مظفری که به جرات می توان گفت غیرمحبوب ترین مدیر روابط عمومی استانداری بوده است به جای اینکه پایان خوشی را برای خود رقم بزندتصمیم گرفته بازهم خود را سوژه رسانه ها کند، هرچند وضعیت آنقدر خردرچمن است که کمتر کسی ماندن یا رفتن این آقایان برایش مهم است.

 

به هر روی باید منتظر ماند و دید پایان این تراژدی کمیک چه خواهد شد و آیا این سه نفر هم به جمع مدیران بازنشسته مازندران خواهند پیوست یا خیر؟

 

 

استفاده از این مطلب تنها با ذکر نام عبارت مجاز است.

 

ارسال نظر

نام
پست الکترونیک
متن
captcha
ارسال

نظرات ارسال شده

میم صاد
شنبه ۵ آیان ۱۳۹۷ - ۱۱:۰۷
عبارت عزیز کیبینیم که با قدرت برگشتی. موفققققق باشید الهی
آخرین اخبار

از اعتراض به دستگیری خبرنگار پرس تی وی در آمریکا تا ورود امام جمعه بابل به منطقه پروپاگاندای نماینده آمل

مجید جلالی سرمربی نساجی مازندران شد/ مجیدکامپیوتر جای نکو را گرفت

نمونه آشکار یک مدیر اشتباهی/ ضرورت واکنش استانداری و وزارتخانه/پایان این فیلم خوش نیست

کنفرانس مطبوعاتی مهندس سید حسین مرعشی سخنگوی حزب کارگزاران سازندگی ایران

همایش نیم قرن مجاهدت بمناسبت دومین سالگرد ارتحال آیت الله هاشمی رفسنجانی در ساری

هاشمی اگر پزشک قلب هم می‌شد، بهترین بود/در خیابان های تهران زشت ترین فحش ها را به ناموس هاشمی دادند اما خم به ابرو نیاورد/ هاشمی با گریه جلوی نامه شش فروردين امام علیه آیت‌الله منتظری را گرفت

اصلا همه رای آقای روحانی مال آقای واعظی/ افکار عمومی درباره فوت آیت‌الله هاشمی اقناع نشده / این خوب نیست که در این ۴۰ سال فقط دو رئیس جمهور رستگار شده‌اند /برخی ایستاده‌اند برای شکست اصلاح طلبان مملکت را زمین بزنند

چهارمین جلسه پرسش و پاسخ با موضوع «شهروندمداری»

یک روز خاص با دادستان مرکز استان مازندران

بانک هویت ژنتیک ایران به چه درد می‌خورد؟

آرشیو