امروز : شنبه ۳ فروردین ۱۳۹۸ ساعت : ۴:۵۸ PM

محدودیت‌های ترافیکی در محورهای مازندران اعمال می‌شود

ترافیک جاده+عبارت
    -     کد خبر: 34492
    -     تاريخ انتشار : ۱۳۹۷/۸/۱۴|۱۱:۵۹
سرویس : جامعه >> شهری
فرمانده پلیس راه مازندران از آغاز اعمال محدودیت‌های ترافیکی روزهای پایانی صفر در محورهای استان از فردا سه‌شنبه خبر داد.

عبارت: به نقل از مرکز اطلاع‌رسانی پلیس مازندران،سرهنگ پاسدار علیرضا قدمی اظهار داشت: تردد تمامی موتورسیکلت‌ها از ظهر سه‌شنبه 15 تا ساعت شش صبح یک‌شنبه 20 آبان‌ماه از تمامی محورهای مواصلاتی مازندران ممنوع بوده، البته تردد موتورسیکلت‌های انتظامی و امدادی از محورهای مازندران بلامانع است.

وی با بیان اینکه تردد تمامی تریلی، کامیون و کامیونت از محور کندوان کماکان ممنوع است، افزود: تردد تمامی انواع وسایل نقلیه از ساعت 13 تا 24 روز سه‌شنبه از مرزن‌آباد به سمت کرج ممنوع بوده و با اعلام مأموران پلیس راه از محل تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 16 تا 24 از کرج به سمت مرزن‌آباد به‌صورت یک‌طرفه خواهد بود.

قدمی گفت: تردد تمامی وسایل نقلیه از ساعت 14 تا 24 روز جمعه از کرج به سمت مرزن‌آباد ممنوع بوده و با اعلام مأموران پلیس راه در محل تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 17 تا 24 همان روز از مرزن‌آباد به سمت کرج به‌صورت یک‌طرفه خواهد بود.

وی به ممنوع بودن تردد تریلی کماکان از محور هراز اشاره کرد و افزود: تردد تمامی کامیون و کامیونت به‌جز حاملان موادسوختی و فاسدشدنی از ساعت 12 تا 24 روز سه‌شنبه و همچنین از ساعت شش تا 24 روزهای چهارشنبه، پنج‌شنبه و جمعه از محور هراز ممنوع اعلام شده است.

فرمانده پلیس راه مازندران ادامه داد: تردد تمامی وسایل نقلیه از ساعت 13 تا 24 روز جمعه از رودهن به سمت آب اسک ممنوع بوده و با اعلام مأموران پلیس راه در محل تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 15 تا 24 همان روز از آب‌اسک به سمت تهران به‌صورت یک‌طرفه است.

وی بیان کرد: تردد تمامی تریلی به‌جز حاملان موادسوختی و فاسدشدنی از ساعت هشت تا 24 روزهای چهارشنبه و جمعه از محور سوادکوه ممنوع است.

قدمی با تأکید بر ضرورت مدیریت سفر در زمان رفت و بازگشت به مازندران، خاطرنشان کرد: همراه داشتن تجهیزات ایمنی فصل سرما نیز برای رانندگان ضروری است. مسافران زمان با ساعت اجرای محدودیت‌های ترافیکی تنظیم کنند که به سهولت عبور و مرور کمک می‌کند./تسنیم

ارسال نظر

نام
پست الکترونیک
متن
captcha
ارسال