امروز : جمعه ۲۸ دی ۱۳۹۷ ساعت : ۷:۱۴ PM
آخرین اخبار:
از اعتراض به دستگیری خبرنگار پرس تی وی در آمریکا تا ورود امام جمعه بابل به منطقه پروپاگاندای نماینده آمل مجید جلالی سرمربی نساجی مازندران شد/ مجیدکامپیوتر جای نکو را گرفت نمونه آشکار یک مدیر اشتباهی/ ضرورت واکنش استانداری و وزارتخانه/پایان این فیلم خوش نیست کنفرانس مطبوعاتی مهندس سید حسین مرعشی سخنگوی حزب کارگزاران سازندگی ایران همایش نیم قرن مجاهدت بمناسبت دومین سالگرد ارتحال آیت الله هاشمی رفسنجانی در ساری هاشمی اگر پزشک قلب هم می‌شد، بهترین بود/در خیابان های تهران زشت ترین فحش ها را به ناموس هاشمی دادند اما خم به ابرو نیاورد/ هاشمی با گریه جلوی نامه شش فروردين امام علیه آیت‌الله منتظری را گرفت اصلا همه رای آقای روحانی مال آقای واعظی/ افکار عمومی درباره فوت آیت‌الله هاشمی اقناع نشده / این خوب نیست که در این ۴۰ سال فقط دو رئیس جمهور رستگار شده‌اند /برخی ایستاده‌اند برای شکست اصلاح طلبان مملکت را زمین بزنند چهارمین جلسه پرسش و پاسخ با موضوع «شهروندمداری» یک روز خاص با دادستان مرکز استان مازندران بانک هویت ژنتیک ایران به چه درد می‌خورد؟

محدودیت‌های ترافیکی در محورهای مازندران اعمال می‌شود

ترافیک جاده+عبارت
    -     کد خبر: 34492
    -     تاريخ انتشار : ۱۳۹۷/۸/۱۴|۱۱:۵۹
سرویس : جامعه >> شهری
فرمانده پلیس راه مازندران از آغاز اعمال محدودیت‌های ترافیکی روزهای پایانی صفر در محورهای استان از فردا سه‌شنبه خبر داد.

عبارت: به نقل از مرکز اطلاع‌رسانی پلیس مازندران،سرهنگ پاسدار علیرضا قدمی اظهار داشت: تردد تمامی موتورسیکلت‌ها از ظهر سه‌شنبه 15 تا ساعت شش صبح یک‌شنبه 20 آبان‌ماه از تمامی محورهای مواصلاتی مازندران ممنوع بوده، البته تردد موتورسیکلت‌های انتظامی و امدادی از محورهای مازندران بلامانع است.

وی با بیان اینکه تردد تمامی تریلی، کامیون و کامیونت از محور کندوان کماکان ممنوع است، افزود: تردد تمامی انواع وسایل نقلیه از ساعت 13 تا 24 روز سه‌شنبه از مرزن‌آباد به سمت کرج ممنوع بوده و با اعلام مأموران پلیس راه از محل تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 16 تا 24 از کرج به سمت مرزن‌آباد به‌صورت یک‌طرفه خواهد بود.

قدمی گفت: تردد تمامی وسایل نقلیه از ساعت 14 تا 24 روز جمعه از کرج به سمت مرزن‌آباد ممنوع بوده و با اعلام مأموران پلیس راه در محل تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 17 تا 24 همان روز از مرزن‌آباد به سمت کرج به‌صورت یک‌طرفه خواهد بود.

وی به ممنوع بودن تردد تریلی کماکان از محور هراز اشاره کرد و افزود: تردد تمامی کامیون و کامیونت به‌جز حاملان موادسوختی و فاسدشدنی از ساعت 12 تا 24 روز سه‌شنبه و همچنین از ساعت شش تا 24 روزهای چهارشنبه، پنج‌شنبه و جمعه از محور هراز ممنوع اعلام شده است.

فرمانده پلیس راه مازندران ادامه داد: تردد تمامی وسایل نقلیه از ساعت 13 تا 24 روز جمعه از رودهن به سمت آب اسک ممنوع بوده و با اعلام مأموران پلیس راه در محل تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 15 تا 24 همان روز از آب‌اسک به سمت تهران به‌صورت یک‌طرفه است.

وی بیان کرد: تردد تمامی تریلی به‌جز حاملان موادسوختی و فاسدشدنی از ساعت هشت تا 24 روزهای چهارشنبه و جمعه از محور سوادکوه ممنوع است.

قدمی با تأکید بر ضرورت مدیریت سفر در زمان رفت و بازگشت به مازندران، خاطرنشان کرد: همراه داشتن تجهیزات ایمنی فصل سرما نیز برای رانندگان ضروری است. مسافران زمان با ساعت اجرای محدودیت‌های ترافیکی تنظیم کنند که به سهولت عبور و مرور کمک می‌کند./تسنیم

ارسال نظر

نام
پست الکترونیک
متن
captcha
ارسال
آخرین اخبار

از اعتراض به دستگیری خبرنگار پرس تی وی در آمریکا تا ورود امام جمعه بابل به منطقه پروپاگاندای نماینده آمل

مجید جلالی سرمربی نساجی مازندران شد/ مجیدکامپیوتر جای نکو را گرفت

نمونه آشکار یک مدیر اشتباهی/ ضرورت واکنش استانداری و وزارتخانه/پایان این فیلم خوش نیست

کنفرانس مطبوعاتی مهندس سید حسین مرعشی سخنگوی حزب کارگزاران سازندگی ایران

همایش نیم قرن مجاهدت بمناسبت دومین سالگرد ارتحال آیت الله هاشمی رفسنجانی در ساری

هاشمی اگر پزشک قلب هم می‌شد، بهترین بود/در خیابان های تهران زشت ترین فحش ها را به ناموس هاشمی دادند اما خم به ابرو نیاورد/ هاشمی با گریه جلوی نامه شش فروردين امام علیه آیت‌الله منتظری را گرفت

اصلا همه رای آقای روحانی مال آقای واعظی/ افکار عمومی درباره فوت آیت‌الله هاشمی اقناع نشده / این خوب نیست که در این ۴۰ سال فقط دو رئیس جمهور رستگار شده‌اند /برخی ایستاده‌اند برای شکست اصلاح طلبان مملکت را زمین بزنند

چهارمین جلسه پرسش و پاسخ با موضوع «شهروندمداری»

یک روز خاص با دادستان مرکز استان مازندران

بانک هویت ژنتیک ایران به چه درد می‌خورد؟

آرشیو