امروز : شنبه ۳ فروردین ۱۳۹۸ ساعت : ۵:۴۹ PM
در راستای رفاه حال شهروندان:

برپایی بازارهای هفتگی / عرضه مستقیم فراورده های کشاورزی

بازار هفتگی+عبارت
    -     کد خبر: 34502
    -     تاريخ انتشار : ۱۳۹۷/۸/۱۴|۱۳:۰۲
سرویس : جامعه >> شهری
برپایی بازارهای عفتگی در محلات مختلف شهر ، ضمن سهولت دسترسی شهروندان برای تامین مایحتاج روزانه و عرضه بدون واسطه فراورده های کشاورزی با قیمت مناسب ، کاهش سفرهای درون شهری را نیز موجب خواهد شد.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شهرداری ساری ، سازمان ساماندهی مشاغل شهری و فرآورده های کشاورزی شهرداری مرکز استان ،  در راستای انجام وظایف سازمانی ، برپایی و نظارت مستمر بر بازارهای هفتگی سطح شهر که در آن بیش از هزار نفر  فعالیت دارند  را در دستور کار داده است.

 

بازارهای هفتگی که در 14 محله شهر  و بر اساس نیاز سنجی های صورت گرفته برپا می شود ، فضای مناسبی را برای شهروندان در زمینه  عرضه مستقیم فراورده های کشاورزی بدون واسطه گری و با قیمت مناسب ،  سهولت دسترسی و  تامین مایحتاج روزانه ،  کاهش سفرهای درون شهری به وجود آورده است.

 

در این راستا ، سازمان ساماندهی مشاغل شهری و فرآورده های کشاورزی شهرداری ساری جهت  ساماندهی ، شناسایی و تعیین رسته شغلی  یکایک کسبه  بازارهای هفتگی ، کارت شناسایی تهیه و در اختیار آنان  قرار داده است.

 

شایان ذکر است ، شهروندانی که متقاضی فعالیت در این بازار هستند می توانند برای نام نویسی و اخذ کارت شناسایی به سازمان ساماندهی مشاغل شهری و فراورده های کشاورزی شهرداری ساری مراجعه نمایند.

ارسال نظر

نام
پست الکترونیک
متن
captcha
ارسال